İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Dantes, 7 dakika önce yazdı:

Haberturkte mağduriyetler konuşuluyor 

Seçim geliyeah “2019 eylülde düzenleme olacak Ekim’de düzenleme olacak“ açılış konusmaları tüm khklılara hayırlı olsun?? 

• Beğeni 2
  • Kahkaha 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 7 dakika önce yazdı:

Konuşup konuşup "olaysız" dağılırlar yine hocam.

@Karagöz hocam bunların karnında kaç metre bağırsak var çözdün artık? Her sene Mevsimlik işçi gibi bu zamanlarda konuşuyorlar ?

• Onaylama 3

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 19 dakika önce yazdı:

@Karagöz hocam bunların karnında kaç metre bağırsak var çözdün artık? Her sene Mevsimlik işçi gibi bu zamanlarda konuşuyorlar ?

Şöyle. Konuşulmasını halen konuşulmamasına yeğ tutuyorum. Daha önce de böyleydi, farklı birşey söylemiyordum. E ama arkadaş "konuş konuş konuş", hiç mi demez insan "yav buna birşeyler yapalım artık" diye. Ama normal, denklem ortada. Mevcut durum statükonun işine geliyor. Khk mağdurlarının da gıkını çıkardığı yok. Neden değiştirsinler ki birşeyleri?

• Teşekkür 1
  • Onaylama 3

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Haberturkte ekranın sağında oturan iki tenekeyi Allah'a havale ediyorum. Hala mağduriyet yok, varsa   üç beş kiside iade edildi diyorlar. Soldaki iki kişi beraat ve takipsizlik alanlar mail atıyorlar komisyon red verdi iade olamadık diyorlar diye. Beraat takipsizlik alanların çok azı dönüyor diyorlar. Diğer iki tenekeye anlatmaya çalışıyorlar mağduriyetleri. Yapılan zulümler ortaya çıkmasın diye bir taraflarını yirtiyor sağdaki o iki teneke... 

Birde beyaz saçlı sahih İslam'dan bahsetmez mi???  Biri şuna anlatsın. İslam'da zulüm yasaktır...

Sinirden dolayı kullandığım dilden ötürü kusura bakmayın arkadaşlar...

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 9 dakika önce yazdı:

Haberturkte ekranın sağında oturan iki tenekeyi Allah'a havale ediyorum. Hala mağduriyet yok, varsa   üç beş kiside iade edildi diyorlar. Soldaki iki kişi beraat ve takipsizlik alanlar mail atıyorlar komisyon red verdi iade olamadık diyorlar diye. Beraat takipsizlik alanların çok azı dönüyor diyorlar. Diğer iki tenekeye anlatmaya çalışıyorlar mağduriyetleri. Yapılan zulümler ortaya çıkmasın diye bir taraflarını yirtiyor sağdaki o iki teneke... 

Birde beyaz saçlı sahih İslam'dan bahsetmez mi???  Biri şuna anlatsın. İslam'da zulüm yasaktır...

Sinirden dolayı kullandığım dilden ötürü kusura bakmayın arkadaşlar...

Hala alışamadık bunlardan toplu bir düzenleme adı altında birsey gelmez, mağduriyetleri bir an önce bitirelim düşüncesi bunlara nasip olmaz. Herşeyi planlamışlar ilmek ilmek işlemişler, komısyon, idare...... hepsi süründürme araçları olarak insanların önüne yılları koyma görevini titizlikle yerine getiriyorlar. Çok değil 4 yıl önce kahraman ilan ettikleri kolunu bacağını yitirip gazi olan 15 temmuz gazilerinin parti binasın önünde joplanmasına destek verenler, terörist olmakla suçladıkları sana bana ne yapmaz. @Guardiann  Düşman biterse yol biter anlayışıyla hareket ediyorlar. Şurada suçsuz günahsız insanları attıkları çukurda hep beraber boğuluyoruz, dileğim o ki; kendi inandıkları icra ettikleri adaletle muamele görsünler. 

• Beğeni 2
  • Onaylama 7

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

HTS kaydından işlem yapıldığı adliyelerden birer ikişer gözaltına alınmaların olduğu doğru. Süleyman soylu “ankesör gibi sistemin bir bakanlıkta daha olduğunu öğrendik” diye 7-8 ay önce söylemişti. Adalet bakanlığında yeni ihraçlar oluyor olacak. Adalet bakanlığı grubuna yazan son zamanlarda bu sebeple soruşturmaya tabi tutulup açığa alınan arkadaşlar mevcut buraya bilgi verirlerse teyitlemek adına iyi olur. Cümleten iyi geceler 

Güncelleme • • Adli27
  • Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 3 saat önce yazdı:

Yine umut tacirligi başlamış...

İkinci Zeus vakası ?

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Niksiz, 44 dakika önce yazdı:

İkinci Zeus vakası ?

Bu saatten sonra bu şarlatanlara prim verirsek yazıklar olsun bize 

• Beğeni 3
  • Teşekkür 2
  • Onaylama 4

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Niksiz, 5 saat önce yazdı:

İkinci Zeus vakası ?

Kacinci oldu bu bilen yok hocam.Calisma falan yok.Yol belli . Komisyon-idare-bolge idare..... Bi on sene devam hak aramaya

• Onaylama 3

VİTRİOL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...