İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Foruma pek bakamadim arkadaşlar.Var mi bir gelişme.Karar çıkmıyor mu artık ??

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ya kusura bakmayın okuyorum okuyorum anlayamadım..komisyona ne dilekçesi verilmesi lazim..takipsizlik aldık komisyon incelemede..ben ne kacirdim

• Onaylama 2

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yokartık, 35 dakika önce yazdı:

Ya kusura bakmayın okuyorum okuyorum anlayamadım..komisyona ne dilekçesi verilmesi lazim..takipsizlik aldık komisyon incelemede..ben ne kacirdim

Ben de anlayamadım

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edep, 13 dakika önce yazdı:

Ben de anlayamadım

Yokartık, 43 dakika önce yazdı:

AYM nim ilave tedbirler hakkında komisyonu adres göstermesi. 10 mart tarihli karara bakınız. 

Komisyona ihraç işleminin yanı sıra hakkımızdaki ilave tedbirlerin iptali için dilekçe yazıyoruz. Forumu detaylı okursanız 3 5 sayfa geriden, detayı öğrenebilrisiniz. 

Güncelleme • • wildPuppy
  • Beğeni 1
  • Onaylama 1

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Yokartık Boş bişey,suni bi toparlama,ne kafanı yor,ne oku...

• Katılmama 2

679_SGK VHKİ-incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ferhat Birlik bir hafta dinlenmesi için forumdan uzaklaştırıldı. Forumda yazarken lütfen uslubumuza dikkat edelim, karşılıklı saygıyı koruyalım. Yazdıklarımızla forumu tehlikeye sokma riskinden de kaçınalım arkadaşlar. Bu forum hepimizin.

• Beğeni 2
  • Onaylama 6

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar merhaba infaz koruma memurluğundan 701 KHK ile ihraç edildim. İhraç edilmeden İstanbul CBS soruşturma açmış KYOK vermiş, ihraç sonrası 2015 de ayrıldığım il CBS si 2019 da ifadeye çağırdı ifade verdim 2013 de sohbet beyanı var 2 yada 3 defa. albatros yok diğer kriterler de yok.3 ay sonra KYOK kararı geldi bu arada ohal komisyonu inceleme devam ediyor . Bu hafta aynı il emniyetinden aradılar ifadeye çağırdılar İstanbul da ollduğumu söyledim, savcıya İstanbul da olduğumu adresimle beraber yazacağını söyledi. Komisyondan iade beklerken şimdi de bu durum çıktı ortaya bir fikri olan varmı?bu arada aralıkda başvurdum şubatta pasaport aldım 

701 KHK- Adalet bakanlığı- İnceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bugün 692 sayılı KHK nın çıktığı gün maalesef. 3. seneyi tamamladım 692 KHK lı olarak. Hakkımızda hayırlısı. 

13 Temmuz kızımın doğum günü

14 Temmuz ihraç edildiğim gün.       

15 Temmuz  £¥%#¥€%#€%¥£%.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...