İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Galata, Bir saat önce yazdı:

@Teacher34 hocam ben dernekten hic donen duymadim. Gercekten merak ediyorum donen varmi

Yanlış hatırlamıyorsam Geçen ay karabulut dernekten iade olmuştu. Kurum meb olabilir

677 KHK beraat , Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaderine_razi, 07.01.2020 - 18:02 yazdı:

Cümleten Hayırlı akşamlar :) Polislikten ihraç edildikten sonra Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldum. Son sene özel bir okulda bir sene boyunca staj yaptım fakat mezuniyet sonrası idare iş durumumdan dolayı benimle çalışmak istemedi.

Yakın zamanda orta okul yurtlarına rehber öğretmen çalıştırma zorunluluğu getirmişler. Bu konuyla ilgili başka bir kurumdan iş teklifi aldım, durumumu belirttim, 'olsun' dediler, yarın ya da sonraki gün işe başlamak için ilçe milli eğitime belgeleri vereceğiz. 

1- işe girişimin onaylanmama ihtimali nedir? 

2-bu süreçte nelere dikkat etmemi önerirsiniz? 

Öncelikle herkese hayırlı ve umutlu günler dilerim. Mamak ilçe milli eğitim başvuruyu kabul etmiş. Çok Cüz'i bir ücret karşılığında ve part-time şeklinde olsa da en azından eğitimini aldığım mesleğimi icra edebilmek için küçük bir kapı açıldı karşıma. Sonucu öğrenince buraya yazmak istedim. 9 ocakta başvuru yapılmıştı, kısa bi sürede (10 ocakta) 'olur' yazısı çıkmış. Biraz kurumun yoğunluğundan/işgüzarlığından olsa gerek, ben sorarak daha yeni öğrendim durumu. 

• Beğeni 8
  • Teşekkür 1

701-EGM-kyok-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Son karar çıkanlardan sayı veren oldu mu?kararı geceN hafta veya ondan önceki hafta çıkanlarda karar sayısı kaç acaba arkadaşlar ?

• Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba arkadaşlar...18 aylık sendika üyeliğinin yanında insiyatifim dışında bir kriter daha gözüküyor...Merak eden arkadaşlar için yazıyorum. Sadece sendika varsa kabul alırsınız.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
İnşallah bir gün, 27 dakika önce yazdı:

Sanki ömrüm boyunca inceleme devam ediyor yazısını görecekmişim gibime geliyor. Hayırlısıyla Kabul yazılarını görelim inşallah sabır tükeniyor yorulduk, 4 yıl olacak. Sebepsiz yere nerelere geldik, vardır bi hayır diyorum. Allah herkese dayanma gücü versin..

Ben de bazen sizin gibi düşünüyorum moralim bozuluyor , sonrasında benim gibi bekleyen 27.000 kişi var tek değilsin ümidini kaybetme diyorum.Eşim geldikten sonra iade olacağımdır belki,  bu mutlu haberi onun yanında alacağımdır :)) Dediğiniz gibi vardır bir hayır...

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

689 KHK -YÖK İdari Personel - Komisyon incelemede - Adli Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Alara  geçmiş olsun. Diğer kriteriniz nedir?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Alara  hocam tekrardan geçmiş olsun.  Sendikanın yanında neyi eklediklerini sakıncası yoksa paylaşmanız mümkün mü?

• Şaşırma 1

MEB-ÖĞRETMEN-KHK:672-27 AYLIK İSTİFA EDİLMEMİŞ  SENDİKA (MAYIS 2014-TEMMUZ 2016)-TAMAMI İKİNCİ KURULUŞ DÖNEMİNE AİT-SENDİKA ÜYELİĞİM SÜRESİNDE ÜCRETSİZ İZİN KULLANMADIM-TAKİPSİZLİK-KURUM HENÜZ ARANMADI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Alara, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar...18 aylık sendika üyeliğinin yanında insiyatifim dışında bir kriter daha gözüküyor...Merak eden arkadaşlar için yazıyorum. Sadece sendika varsa kabul alırsınız.

Merhaba. Red mi aldınız acaba ? diğer kriter nedir?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Alara hocam, lütfen ek kriterinizden bahseder misiniz?

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...