İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@Kayip3386 tşk ederim sagolun

@Ori93 iyi sıyrılmış sen derken.biz açık açık yazalım geride kalanlara umut olsun dedik yanlış mı düşündük anlamadım.yoksa sadece sendika yazardım 24 ay diye bazılarının yaptığı gibi

• Beğeni 7
  • Onaylama 1

672 MEB sendika inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Uğur Arıcı sagolun gazete tespit edememisler elden ödedim çünkü sadece bilgi olarak yazım dedim.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
khk111, 2 saat önce yazdı:

Cihan medya ödemesi hangi yıllara aitti

2014-15

• Onaylama 1

(677-inceleniyor-sendika)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@realist83 tşkler saolun

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aleko38, 5 dakika önce yazdı:

@Uğur Arıcı sagolun gazete tespit edememisler elden ödedim çünkü sadece bilgi olarak yazım dedim.

Buraya böyle net ve dürüst bir sekilde bilgiler yazdığınız için kendi adıma teşekkür ederim, iade oldum bitti bir şeye bulasmayayim denediniz, içimizi rahatlattıniz, Allah da sizi rahatlatsin.

• Beğeni 5
  • Onaylama 2

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Rapunzel @aleko38cok tşk ederim Allah razı olsun Allah'ım bu sevinci herkese yasatsin

• Beğeni 5

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkes okumuş herkes atanmış mi ? Çok yaşayan yüz yaşına kadar yaşıyor zaten onun için saplantılı bir ruh haline bürünüp kendinizi ve sizi sevenleri yıpratmayın akışına bırakın mağdur olanlar eninde sonunda dönecek. Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez ama az çok herkes aynı sıkıntılı süreci yaşadı ve yaşıyor . Yüzünüzde tebessüm kalbinizde umut geleceğiniz güzel olsun. Tabi haksızlık edip emek hırsızlığı yapan ve devletin gücünü kötü emellerine alet etmeye çalışan insanların hayatını karartanlar hariç

• Beğeni 8

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aleko38, 45 dakika önce yazdı:

Siz komısyona verdiğiniz dilekçede gazete durumunu belirttiniz değilmi?

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...