İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Durun 2020 daha yeni başladı. Aralık 2020 de bölüm sonu canavarını merak ediyorum asıl ben. 

• Beğeni 4
  • Kahkaha 3
  • Onaylama 2

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kerem Dozer, 31 dakika önce yazdı:

Şunu anlayamıyorum. Sağlıkçı kaderdaşlar diyorki bu zor zamanda devlet bizi göreve çağırsın. Yok öyle yağma! Devlet bizi 3-4 yıl adeta KARANTİNAYA mahkum etsin sonrada devletimizin başı sıkıştığında bize işbaşı desin! Gerçekten anlam veremiyorum.

Galiba idrak yollarımda corona var!

Devlet bizden başkası değildir olay sadece bundan ibaret. İhraçlarda yaşanan en büyük sıkıntı zamanında yapılan çoğu haksızlığı bir bahane ile hakkı olduğunu düşündüğü ve kendini devletin sahibi görüp kendisinden başkalarının hiçbiri hakkı olmadığı düşüncesinde ki kişilerin bir anda kendini terörist katagorisinde görmesi ve bunu hazmedememesi sorunudur. Devletin gücünü kendi kişisel egosunu tatmin etmek veya nefret beslediği terörist gruptur algısına kapıldığı için insanlara her türlü haksızlığı yapma eğilimi gösteren spesifik kişilik bozukluğuna kişilerdi. Şimdi şuna karar verilmesi lazım devlet içinde yaşayan herkesten ibarettir ve kendimiz sevdiklerimiz ve insanlarımıza hakkımız olan mesleğin gerektirdiği gibi en iyi hizmeti sunmaliyiz

• Beğeni 6

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

umarim burayi okuyan komisyon uyeleri vardir. lutfen en azindan iki aylik arada aciklayacaginiz dosyalari simdiden aciklayin da bu bogucu belirsizlik bi nebze kalksin. hicbir hukuki yukumlulugunuz yok bunu yapmak icin ama artik vicdaniniza kaldik tamamen...

• Beğeni 1
  • Şaşırma 1

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
pelinkayapelin5, 27 dakika önce yazdı:

umarim burayi okuyan komisyon uyeleri vardir. lutfen en azindan iki aylik arada aciklayacaginiz dosyalari simdiden aciklayin da bu bogucu belirsizlik bi nebze kalksin. hicbir hukuki yukumlulugunuz yok bunu yapmak icin ama artik vicdaniniza kaldik tamamen...

evet gerçekten vicdanlarina kaldık inşallah bizi görür ve duyarlar çok yorulduk çok yiprandik cok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar komisyondan takipsizlik almistim hakkımda kod çıktı diye kaldirildi soruşturma açılmıştı şimdi savcı delil bulunmadigindan tekrar takipsizlik vermis. Bu karar yeni elime ulaştı ne yapmam gerek şimdi nereye gondereyim çok mutluyum çok şükür darısı  bekleyen herkese insallah

• Beğeni 3

672 KHK EGM takipsizlik kod ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nazenin, 12 dakika önce yazdı:

evet gerçekten vicdanlarina kaldık inşallah bizi görür ve duyarlar çok yorulduk çok yiprandik cok

Vicdanlarına kaldıysak onu kendileri bile bulamıyor. Vicdanlar kayıp. Adalet dağıtma niyetleri bu zamana kadar hiç olmadı, perişan ettiler milleti. Aldıkları ahlar dağlar kadar.

• Teşekkür 1

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nazenin, Bir saat önce yazdı:

Biz sona kalanlar ne şanssıziz arkadaşlar son 30 bin de komisyon çalışmayı yavaşlattti son 20 bin de hastalık çıktı bu kadar olur varya hayirlisiyla başka şeyler daha cikmadan şu iade yazımizi bir gorebileydik

Haklısınız hocam, ha bugün, ha yarın derken sanırım biraz daha bekleyeceğiz...Dilerim ve isterim ki; zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde hem ülkemiz adına hem de kendi adımıza güzel haberler alırız.

• Beğeni 1

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672zede, 11 dakika önce yazdı:

Haklısınız hocam, ha bugün, ha yarın derken sanırım biraz daha bekleyeceğiz...Dilerim ve isterim ki; zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde hem ülkemiz adına hem de kendi adımıza güzel haberler alırız.

Emin ol başta ret alıp gidenler bizden daha şanslı, süründürülen onlar değil biziz aslında, adamların idare davaları sonuçlandı, bu saatten sonra ret alan bu sürecin bir bu kadar daha yükünü çekecek demektir. Adamların yaşatmayla işi yok, zulm ve öldürmek. Fetö mücadelesiymiş he canım he babam he. Bunlar 2 ay böyle sessiz sedasız virüsü bahane edip çalışmazlar şimdi. Ekmek elden su gölden kim istemezki yan gelip yatıp para almayı, yok bütün dosyaların tekemmül edildikten sonra kararı çıkıyormus, bırakın allah askına kim ret kim kabul alacak hepsi belli, açıklayında millet ölüyormu sevınıyormu bilsin. Velhasıl kelam; allah sizide böyle bir komısyona düşürsün bize sunduğunuz adaleti mumla arayın. Fetöcülerinde Adaletsizlikten beslenenlerin de Allah belasını versin.  

• Teşekkür 1
  • Onaylama 4

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Karagöz görüşme sonucu ne oldu. SiZden haber bekliyoruz.

• Beğeni 1

675 / yök / inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kehake, 17 saat önce yazdı:

komisyon çalışıyor mu acaba!!!!!

Ben de merak ettim aradım 2 kez açmadılar eyvah dedim dükkanı kapattılar...Neyse ki 3.de açtılar ''şu an için kapanma durumu yok görevimizin başındayız ileride ne olur bilemeyiz '' dediler.

• Beğeni 1

689 KHK -YÖK İdari Personel - Komisyon incelemede - Adli Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...