İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Eylül, Bir saat önce yazdı:

Günaydın forum sakinleri 

hatırlarsanız geçen hafta tahdidimin kalktığını yazmıştım   ancak bana hala tebligat yapılmadı ve devlette görünüm hala eskisi gibi  ili ilçe nüfus müdürlüğüne başvurun yazıyor  

Ben de bulunduğum ilin nüfus müdürlüğüne gittim. Böyleyken böyle dedim. Baktılar evet kalkmış dediler. Eski pasaportunuz iptal olduğu için böyle görünüyordur gibi bir açıklamada bulundular. Bordo pasaport çıkartmanız gerçek dediler. - ben zaten bunu biliyorum ??‍♀️  Ama eski de olsa pasaport bilgilerim orada görünmeli desem de anlamadılar. Ben de üstelemedim. 

Bunun içinbir şey yapmama gerek var mı? Cimere felan yazmalı mıyım?

Benim de durum aynı, yeşil iptal olduğu için o bilgi kalıyor. facede yurtdışına giriş çıkış yapan biri o bilginin hâlâ durduğunu yazmıştı, o önemli değil. Bence bir şey yapmanıza gerek yok.

• Teşekkür 1

672 MEB, beraat (2-b) (okul,banka kredi kartı) komisyon incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nazenin, 55 dakika önce yazdı:

Günaydın arkadaslar inşallah bugün iade kararları duymaya başlarız. belki komisyon hızlanmak ister bu aralar nolur nolmaz diye 

Ölülerde zannediyor ki diriler hergün helva yiyor ?

• Kahkaha 2

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Nazenin insalllh hocam bu hafta kurum görüşü alınanlar oldumu acaba ondan da ses çıkmadı  bir an evvel iade kararlarımızı paylaşırız insallh 672 ilk KHK gerçekten bekleyiş gün geçtikçe zorlaşıyor hele bizim gibi kurum görüşü hakkında bilgisi olmayan belirsizlik içinde bekleyenler icin

• Onaylama 1

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Nazeninhocam inşallah dediginiz gibi olur ama ben sanmıyorum dünya koronaya odaklandı umarım komisyon yavaşlamaz ama benim tahminim çok daha az karar duyucaz gibi istanbulda her yerden siren sesi geliyor 

672 sayılı KHK -Komisyon inceleme devam-subat 2019 kurum görüşü alındı olumlu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İncelemeye devam offff yeter artık yaaa çok bunaldım ?

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Zeynep, 8 dakika önce yazdı:

İncelemeye devam offff yeter artık yaaa çok bunaldım ?

şu profilini artık 686 sayılı KHK yap bence:)

her baktığımda bir taraf 668 bir taraf 686..

altı paris üstü mekke gibi olmuş:)

bDX7qY.png

xfMO5Q.png

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın @Karagöz bilgilendirme için teşekkür ederiz. Yıllardır komisyon sonucu bekleyen veya idari mahkemelerde adalet arayanlar için mücadele alanını genişletme fırsatı olabilir burası. Yoksa AİHM sürecini beklemek demek önümüzdeki yıllarında heba olması demek. Umarım olumlu haberler alırız sizden.

• Beğeni 1

675 / yök / inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 41 dakika önce yazdı:

şu profilini artık 686 sayılı KHK yap bence:)

her baktığımda bir taraf 668 bir taraf 686..

altı paris üstü mekke gibi olmuş:)

bDX7qY.png

xfMO5Q.png

Neden takildiniz bu kadar anlamıyorum.Cok mu önemli o bilgi.Belli işte 686.....

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@altirana bilmiyorum hocam hiç duymadık ne kurum görüşü ne karar bayagi daha bekleyeceğiz gibi hissediyorum 

@Pasific26 hocam yavaslamazlar çünkü komisyon da hastalık yok sonra izinli değiller yani şu süreçte yavaslamazlar ancak hastalik olursa herhangi birinde ya da tüm memurlara idari izin verilirse orası ayri . ama eminim bu ihtimalleri onlar da düşünüyordur hani düşündükleri için olası ihtimallere karşı calistiklari sürece fazla karar aciklamaya çalışabilirler. bakalım süreç nasıl ilerleyecek

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...