İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

By3kan, 15 dakika önce yazdı:

Sizin ara karar ne zaman verilmişti?   

Ara karar yok. Uyapta görmedim. 

Bizim ilk başvuru dilekcemiz kurum birinci savunma ,

bizim ikinci dilekcemiz kurum ikinci savunma sonra dosya tekemmul etti. 

Ara kararda bir şey mi isteniyor?

677 KHK/ sağlık bakanlığı/ret/banka Cihan medya / 19. İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
kehake, 12 saat önce yazdı:

komisyon çalışıyor mu acaba!!!!!

şimdi calisiyordur ama vaka sayısı arttıkça bütün kamu calisanlarina izin verirlerse ki gidişat bunu gosteriyor o zaman ara verirler ama en kötü ihtimalle mesela iki ay en fazla ara verse 5000 bin dosya bu telafi edilebilecek bir rakam inşallah vaka sayısı artmadan havalar ısınır da Ülkece kurtuluruz virüs belasindan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gnydn.mayisdan sonra hizlanip telafi ederler bence.zaten sonuclar belli...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Her geçen gün bir önceki günü aratıyor... 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 4

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
caş, 40 dakika önce yazdı:

Gnydn.mayisdan sonra hizlanip telafi ederler bence.zaten sonuclar belli...

ya işte biraz da bu komisyonun niyetine bağlı diye düşünüyorum bu çok rahat telafi edilecek bir şey ama eğer istemezlerse telafi etmek süre uzarsa uzasin diye dusunurlerse nolur bilmiyorum insallh öyle düşünmezler çok yiprandik ya zaten en sona kaldık beklemek belirsizlik çok zor inşallah biraz bunları düşünür ve insanı duygularla haraketleri ederler 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Minister, 32 dakika önce yazdı:

Günaydın arkadaşlar olmamasını  umud  etmekle beraber Corona salgınının Avrupa ülkelerindeki seyrini izleyerek bizde de artacağı görünüyor.  İtalya örneğinde gördüğümüz gibi en büyük ihtiyaç nitelikli sağlık personeli ve saglik personelinin kullanacağı basta solunum cihazı gibi gerekli ekipmanlar. İtalya'da Şu aşamada en büyük sıkıntının yeterli sağlık personeli ve gerekli ekipmanların olmaması oldu söylenmekte.

Eski bir sağlık personeli olarak Şu aşamada KHK  ile eften püften fişlemelerle  ihraç edilmiş olan sağlık personellerinin derhal  göreve çağrılması gerektiğini düşünüyorum.  Zaten bunların tamamına yakını adli olarak aklanmış vaziyettedir.Şahsen kendim 16 yıllık memuriyet hayatımın 11 yıli Bulaşıcı hastalık riskinin en yüksek olduğu birimlerden diyaliz servisinde çalıştım.hastalarımızın yaklaşık üçte biri Hepatit B ve C virüsü taşıyordu. Hatta servisimize HIV(Aids )virüsü Taşıyan bir diyaliz hastasi misafir hasta  olarak tedaviye geldiğinde, diğer arkadaslar hastayı Diyalize almaya çekindiginde diyaliz tedavisini ben yapmıştım. İşin parasında pulunda değilim.Salgının ilerledigi ülkeler çalıştıracak nitelikli sağlık personeli Bulamazken  biz  elimizdekileri  daha fazla harcamayalim.   Eminim görevdeki arkadaşlar fedakârca ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklardır ama bu  kadar mesleki tecrübeye sahip biri olarak bu şartlarda Evde kös kös oturmak ağrıma gidiyor. devletime tekrar sesleniyorum lütfen görevi henüz iade etmediğiniz hakkında herhangi bir suç unsuru bulunmayan sağlık personellerini lütfen göreve çağırınız. Saygılar sunarım.

Mantıklı ve doğru olmakla birlikte KHK lı olduğunuzu öğrendikleri durumunda kendilerini tedavi ettirmeyecek, direnecek bir "kafa" da ülkede şu anda salgın vaziyetinde. O salgına nasıl müdahale edeceğiz? Şunu söyleyim memlekette bizlere yaşatılanların baştan sona çoğu Yaratan tarafından zulme sessiz kalan yığının başına geliyor. Tabi böyle bir isteğimiz söz konusu bile olamaz ama gözlemim bu. 

Adamın teki de, şu n.ş. denen zerzevat çıkmış koronadan daha tehlikeli bir virüs f... cüler(bunu derken tabi gerçek ağa paşalara! değil bu iftiraya maruz kalanlara laf çakıyor aklı yettiğince) diye saçma sapan konuşmaya devam ediyor. Seni içeri attılatıklarında o virüslerin önünde el pençe divan salya sümük yalvarmayacaktın o vakit!

• Onaylama 2

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu cuma itibariyle kalan dosya 20.500

Kabul sayısı 11.600

Komisyon kendi rutininde devam eder sanırım içlerinde idari izinli olanlar vardır ancak bu durum genel işleyişi etkilemez diye düşünüyorum perşembe cuma anlarız sisteme sonuç yükleyip yüklemediklerini. 

Kalan 672 8 bin yarısı MEB 

2 bin de diğer kurum gümrük maliye enerji çalışma gıda ticaret vs. kalmıştır iyice durum anlamsız bir hal aldı tekemmül etmeyen nedir kanaat oluşmayan durum ne çağırsınlar o vakit bizi bizden dinlesinler belki bir karara varırlar. 

Sağlıklı günler 

• Katılmama 2

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
phantom18, 25 dakika önce yazdı:

Mantıklı ve doğru olmakla birlikte KHK lı olduğunuzu öğrendikleri durumunda kendilerini tedavi ettirmeyecek, direnecek bir "kafa" da ülkede şu anda salgın vaziyetinde. O salgına nasıl müdahale edeceğiz? Şunu söyleyim memlekette bizlere yaşatılanların baştan sona çoğu Yaratan tarafından zulme sessiz kalan yığının başına geliyor. Tabi böyle bir isteğimiz söz konusu bile olamaz ama gözlemim bu. 

Adamın teki de, şu n.ş. denen zerzevat çıkmış koronadan daha tehlikeli bir virüs f... cüler(bunu derken tabi gerçek ağa paşalara! değil bu iftiraya maruz kalanlara laf çakıyor aklı yettiğince) diye saçma sapan konuşmaya devam ediyor. Seni içeri attılatıklarında o virüslerin önünde el pençe divan salya sümük yalvarmayacaktın o vakit!

Haklısınız. Asıl tehlikeli olan kafalardaki virüs ve tedavisi çok daha zor.Ama bence bilimin dini, imani ,ideolijisi yoktur.insanları hurafelerle biryerlere kadar kandirabilirsiniz yada bizim memleketteki gibi menfaateri icabı kanmis gibi görünürler. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

677 KHK beraat , Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Biz sona kalanlar ne şanssıziz arkadaşlar son 30 bin de komisyon çalışmayı yavaşlattti son 20 bin de hastalık çıktı bu kadar olur varya hayirlisiyla başka şeyler daha cikmadan şu iade yazımizi bir gorebileydik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...