İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk

4FJw4u.png

6C0AjQ.png

Hayat Değerlidir, Bir saat önce yazdı:

Şahsi kanaatim; şu an komisyon isterse,  kalan 20 000 dosyanın en az 15 000 i hakkındaki kararını sisteme yükleyebilir. 

doğru bir yaklaşım..

isterse süreci hızlandırabilir ama..

bunun için şuan hiçbir neden yok..

KHK ve KHK'lılar şuan gündemde değiller..

hepsiyah, 10 dakika önce yazdı:

Facede biri 20.idarenin kalemiyle konusmus suan butun dosyalar askiya alindi demisler.

adliyeler de bu süreçte acelesi olmayan bir çok işi askıya aldı.

bildiğim kadarıyla aile mahkemeleri bile askıda şuan...

idare mahkemeleri de bu süreçten etkilenebilir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
phantom18, 5 saat önce yazdı:

Mantıklı ve doğru olmakla birlikte KHK lı olduğunuzu öğrendikleri durumunda kendilerini tedavi ettirmeyecek, direnecek bir "kafa" da ülkede şu anda salgın vaziyetinde. O salgına nasıl müdahale edeceğiz? Şunu söyleyim memlekette bizlere yaşatılanların baştan sona çoğu Yaratan tarafından zulme sessiz kalan yığının başına geliyor. Tabi böyle bir isteğimiz söz konusu bile olamaz ama gözlemim bu. 

Adamın teki de, şu n.ş. denen zerzevat çıkmış koronadan daha tehlikeli bir virüs f... cüler(bunu derken tabi gerçek ağa paşalara! değil bu iftiraya maruz kalanlara laf çakıyor aklı yettiğince) diye saçma sapan konuşmaya devam ediyor. Seni içeri attılatıklarında o virüslerin önünde el pençe divan salya sümük yalvarmayacaktın o vakit!

KHK lı olduğunu hastalar nereden bilecekki 

• Onaylama 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ahmet bel, 2 saat önce yazdı:

@Karagöz görüşme sonucu ne oldu. SiZden haber bekliyoruz.

@Konuk ne zaman Soruları kendisine ilettim. Uygun zamanda hepsini cevaplayacağını söyledi. Bekliyorum ben de, gelince paylaşacağım.

Güncelleme • • Karagöz
  • Beğeni 2
  • Teşekkür 2

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, Bir saat önce yazdı:

@Konuk ne zaman Soruları kendisine ilettim. Uygun zamanda hepsini cevaplayacağını söyledi. Bekliyorum ben de, gelince paylaşacağım.

Şimdi görüştüm. Çok yoğun olduğunu söyledi, ama en geç cuma günü mutlaka elimizde olacak şekilde gönderecek ropörtajımızı.

Güncelleme • • Karagöz
  • Beğeni 1
  • Teşekkür 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, Bir saat önce yazdı:

KHK lı olduğunu hastalar nereden bilecekki 

KHK lı olduğunu elbet kimse bilemez! Toplumun bu konudaki sıkıntısı ve duyarsızlığını anlatmaya çalıştım. 

• Beğeni 1

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
phantom18, 11 dakika önce yazdı:

KHK lı olduğunu elbet kimse bilemez! Toplumun bu konudaki sıkıntısı ve duyarsızlığını anlatmaya çalıştım. 

Hocam, çok da takmayın. Koronaya rağmen bana birşey olmaz diye elini kolunu sallaya sallaya sokakta dolaşan herifler o dedikleriniz. Adamın kendine duyarı ve hayrı yok ki mağdurlara olsun.

Güncelleme • • Karagöz
  • Beğeni 2
  • Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

@Karagöz hocam genel anlamda görüşme nasil gecti ? Yüzyüze  bir görüşme diye biliyorum.

675 KHK Tarim ve Orman Bk.        OHAL komisyonu inceleme devam ediyor. Takipsizlik kasım 2018.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
observer, 6 dakika önce yazdı:

@Karagöz hocam genel anlamda görüşme nasil gecti ? Yüzyüze  bir görüşme diye biliyorum.

Hocam, yüzyüze olacaktı ama yoğunluğundan ve koronadan dolayı yazılı iletmek daha uygun geldi mecburen. Ama cevapları ayrıntılı olarak yazacağını söyledi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hayat Değerlidir, 3 saat önce yazdı:

Şahsi kanaatim; şu an komisyon isterse,  kalan 20 000 dosyanın en az 15 000 i hakkındaki kararını sisteme yükleyebilir. 

İsterse hepsini yükler de neden istesin?Ama komisyonun su an kepenk kapatması icin hiçbir sebep yok sonucta halk teması olan bi kurum olmadığı için işlerine sıkıntı olmadan devam edeceklerdir.Dua edelim komisyonun icinde çalışanlardan kimse virüsü kapmasın eğer komisyona virüs bulaşırsa işte o zaman komisyon lağvedilir işte o zaman düzen yeniden tesis edilene kadar beklemek zorunda kalırız aylar alabilir 

Güncelleme • • ozelharekat61
  • Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...