İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@Muhammet Adıgüzel kişiden kişiye hocam değişiyor kimi  görüş alındıktan 15 gün sonra kimi 1 ay kimi 2-3 ay kimi dediğin gibi 1 yıl başlarda hızlıydı şimdilerde iyiden iyiye yavaş haftalık iade kotaları var sanırım iade kararı verseler bile kota dolduysa tahminim bekliyosun

• Onaylama 1

672 Meb~kyok~inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Virginia Woolf Doğru söylemişler. Görmekle bakmak ayrı şeyler. Göndermekle iyi yapmışsınız.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Muhammet Adıgüzel, 1 saat önce yazdı:

@bernoli hocam komisyon bu konuda nasıl çalışıyor hiç bilmiyoruz. Burdaki birçok arkadaşımız kurum görüşü alındıktan 1 ay içinde iade haberleri geldi. Bazı arkadaşlarımız ise sizin gibi kurum görüşü alındıktan 2 ay hatta 1 yıl geçmesine rağmen komisyondan cevap alamadılar. Ama o kadar karar takip ediyorum kurum görüşü olumlu olup ret alan sadece 1 öğretmen arkadaşı gördüm. Onun dışındaki herkes er ya da geç iade haberi aldılar...

hocam inşallah kalan meblerden artık ret haberi duymayız ya bu kadar engel çıktı bu kadar sonlara kaldik yiprandik hani belki daha yipranacagiz ama inşallah sonu güzel olacak inşallah sonunda kabul kararimizi göreceğiz er ya da geç 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Nazenin  walla hocam bu saatten sonra ret geleceklere Allah sabır versin. Hem kalan MEB lerden ret çıksa sebebi ne olur çok merak ediyorum. Allah a şükür düzenimi kurdum, maddi kaygım da yok ama bu belirsizlik insanın canını sıkıyor ?

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dua eden arkadaşkar inşallah hiç kimsenin ret gelmez diye düzeltelim. Ben, siz ,onlar kalan herkes için kötü olur bu saatten sonra

• Beğeni 3

686 meb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 1 saat önce yazdı:

konu dışı olacak ama arkadaşlar . trafik sigortası ve kasko işine girdim. hanımın üzerine herşey.  aracı olanlar en azından teklif alabilir benden. mesajla ulaşabilirsiniz. desteğinizi beklerim teşekkürler 

Kıymetli kaderdaşım,

hayırlı kazançlar dilerim. Bir köşeye not ettim. Bir dahaki sefere sizden fiyat alacağım.

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

672 KHK - Komisyon: Ret - Banka,Okul - 21. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Badi Ekrem, 13 dakika önce yazdı:

Kıymetli kaderdaşım,

hayırlı kazançlar dilerim. Bir köşeye not ettim. Bir dahaki sefere sizden fiyat alacağım.

Teşekkür ederim saolun. 

• Beğeni 1

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaslar,bugun benim kurum görüşü alinmis 672 MEB 21 ay sendika beraat...

• Beğeni 4

21 ay sendika adli islem sonuclanmadi ohal komisyonu inceliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Muhammet Adıgüzel, 1 saat önce yazdı:

@Nazenin  walla hocam bu saatten sonra ret geleceklere Allah sabır versin. Hem kalan MEB lerden ret çıksa sebebi ne olur çok merak ediyorum. Allah a şükür düzenimi kurdum, maddi kaygım da yok ama bu belirsizlik insanın canını sıkıyor ?

aynen hocam allah yardımcımız olsun belirsizlik beklemek zor ve kotu. arkadaşlar inşallah hiç kimseye ret gelmez gönül herkesin dönmesini hiç kimsenin bu çileyi cekmemesini ister yani olasılık icin MEB üzerinden inşallah dedim

Gülcan Hatilcik Kabakci, 52 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaslar,bugun benim kurum görüşü alinmis 672 MEB 21 ay sendika beraat...

İnşallah yakında iade haberlerinizi de duyarız ne güzel belirsizlik bir nebze olsun azaldi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Corona virüs yüzünde komisyondan saglik ta iade bekleyen arkadaşlar(bu arada ben de saglikciyim)ülkemizde Corona virüs ile ilgili tek uzman olan dr. da hala ihraç o bile iade olamamisken bizimki sadece hayal gibi.

• Onaylama 1

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...