İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

672 li öğretmenler olarak beklemeye devam ediyoruz. Olumlu kurum görüşü gideli 2 hafta oldu bugün. Ama incelenmeye devam ediyoruz ? Rabbim hepimizin arttırsın, güç ve sabır versin...

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pasific26, 1 saat önce yazdı:

@Nazeninhocam inşallah dediginiz gibi olur ama ben sanmıyorum dünya koronaya odaklandı umarım komisyon yavaşlamaz ama benim tahminim çok daha az karar duyucaz gibi istanbulda her yerden siren sesi geliyor 

Bence alakası yok kendi kendinize hüsnükuruntu yapıyorsunuz komisyon ya tamamen çalışmayı durdurur ki su an böyle bir durum yok cünkü halkla temas olan bi kurum değil, ya da devem eder aynen ki devam edecek.Korona var diye karar sayısı azalmaz bu saçma mantığı olmayan bi kuram

• Beğeni 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba,

KYOK yazım bugün elime ulaştı.

692 Sağlık Bakanlığı ihracıydım. Soruşturma adli süreç yaşamamıştım.

KYOK yazısının orjinali ya da fotokopisini İstanbul Valiliği Ohal Komisyonu'na teslim mi etmeliyim? Yoksa komisyona bu yazı gidiyor mu?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bugün benden tüm kaderdaşlara gelsin.? Dersim den kucak dolusu sevgiler.

• Beğeni 2
  • Kızma 1

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, 17 dakika önce yazdı:

Bence alakası yok kendi kendinize hüsnükuruntu yapıyorsunuz komisyon ya tamamen çalışmayı durdurur ki su an böyle bir durum yok cünkü halkla temas olan bi kurum değil, ya da devem eder aynen ki devam edecek.Korona var diye karar sayısı azalmaz bu saçma mantığı olmayan bi kuram

ben de azalmaz hatta olası ihtimallere karşı belki kararları arttırma yoluna gidebilirler diye düşünüyorum en kötü senaryo komisyon çalışanlarından birine virüs bulaşması o zaman kesin ara verilir 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 2 saat önce yazdı:

@Nazenin insalllh hocam bu hafta kurum görüşü alınanlar oldumu acaba ondan da ses çıkmadı  bir an evvel iade kararlarımızı paylaşırız insallh 672 ilk KHK gerçekten bekleyiş gün geçtikçe zorlaşıyor hele bizim gibi kurum görüşü hakkında bilgisi olmayan belirsizlik içinde bekleyenler icin

Beklemedeyiz hocam, yaprak kıpırdamıyor sanki...

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nazenin, 15 dakika önce yazdı:

ben de azalmaz hatta olası ihtimallere karşı belki kararları arttırma yoluna gidebilirler diye düşünüyorum en kötü senaryo komisyon çalışanlarından birine virüs bulaşması o zaman kesin ara verilir 

Arkadaşlar ohal komisyonu sıkı güvenlik tedbirlerinin alındığı yer.korana virüsünün en son gireceği yer bence ?çalışmaya devam

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
decree-law692, 29 dakika önce yazdı:

Merhaba,

KYOK yazım bugün elime ulaştı.

692 Sağlık Bakanlığı ihracıydım. Soruşturma adli süreç yaşamamıştım.

KYOK yazısının orjinali ya da fotokopisini İstanbul Valiliği Ohal Komisyonu'na teslim mi etmeliyim? Yoksa komisyona bu yazı gidiyor mu?

sorusturmanız ist.damıydı? 

672.MEB..sendika..inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Aydın'da savcılık kalemine takipsizlik belgesini Ohal Komisyonu'na gönderiyor musunuz, ya da sistemden görebilirler mi, diye sorduğumda; biz takipsizlik kararını göndermiyoruz, sistemden de görme yetkileri yok, savcılığın kendi sistemi var, oradan sadece biz görebilir ve ulaşabiliriz. KYOK belgeniz kendiniz valilik kanalıyla göndereceksiniz dedi. Ama beraat kararını UYAP üzerinden görebilirler dedi. Yine de siz bilirsiniz. Ben gönderdim, sağlam olsun. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...