İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Bu hafta EGM adalet haftası olabilir. 

Dün 672 EGM 679 adalet bir tane kabul bilgisi vardı. 

Mebciler haftaya kalmış olabilir. 

Biz diğer kurumlar zaten ne sayımız kaldı ne adımız zurnanın zırt deliği derler ya hani. 

Dosya rengi bile lacivert. 

Hiç olmadı Naci çek bi laci diye sesleniyorlardır komisyonda 2 çay bi oralet misali. 

Sıyırmaya az kaldı mazur görün arkadaşlar döndüğümde nasıl çalışacağım ondan bile emin değilim rapor alabilir miyim verirler mi bilmiyorum ?

• Beğeni 1
  • Kahkaha 2

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Normalde aylık 3000 karar baz alsak mart 31 De 18900 dosya kalması lazım

Güncelleme • • mustafaa34
  • Şaşırma 1

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu gün görülen 672 MEB iadesi var ama ayrıntı pek yok. Haziran 2016 sendika istifa. 2017'de alınan takipsizlik. Kurum aranma yok ya da bilinmiyor.

• Teşekkür 1

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
bernoli, 23 dakika önce yazdı:

@Muhammet Adıgüzel inşallah hocam  artık bekle bekle bıktırdılar

İnşallah bir an önce İADE haberlerimizi paylaşırız hocam...

• Beğeni 1

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@ozelharekat61  meşhur kodlaması hakkında bilginiz varmı

• Beğeni 1

672 EGM - inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mustafaa34, Bir saat önce yazdı:

Normalde aylık 3000 karar baz alsak mart 31 De 18900 dosya kalması lazım

Yok o kadar hızlı olur 

Haftada 650 dosya

Tablom var söyleyeyim 

27 mart kalan 19.850 kabul 11.850

3 nisan kalan 19.200 kabul 12.100

Böyle gidecek gibi

Tabi korona dan ölmez sağ kalırsak 

Nisan sonu 16 bin kalıyor kabul de 13 bini geçiyor inşallah

• Beğeni 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ötügen, 12 dakika önce yazdı:

Herkese iyi günler özellikle polis meslektaşlarımın bir kısmına aydınlatıcı bilgi olur umarım. 

EGM 672 KHK garson(SC) kriterdim vardı. KYOK aralık 2018. Dün 18.00 itibariyle kabul kararını gördüm. Tüm masumlarında dönmesi dileğiyle

Hayırlı olsun kardeşim darısı başımıza inşallah

• Beğeni 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ötügen, 16 dakika önce yazdı:

Herkese iyi günler özellikle polis meslektaşlarımın bir kısmına aydınlatıcı bilgi olur umarım. 

EGM 672 KHK garson(SC) kriterdim vardı. KYOK aralık 2018. Dün 18.00 itibariyle kabul kararını gördüm. Tüm masumlarında dönmesi dileğiyle

Hayırlı olsun. SC kodu türevlerine başka birşey yoksa iade verecekler anlaşılan. Güzel gelişme...

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672. EGM. Takipsizlik 2018. 2020 mart kabul gördüm. Darısı tüm masumlara...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ötügen, 19 dakika önce yazdı:

hayırlı olsun. ne güzel haberler.  takipsizliğinde yakın tarihmiş.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
    • Hiç kimsenin gündeminde yokuz. Hiç kimsenin bizleri düşündüğü yok. Koca ülke için bir 'hiç' ten ibaretiz😔Böyle şeyler yazıp paylaşan biri değilim.Biraz iç dökme gibi oldu kusura bakmayın lütfen. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...