İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Komisyonda, incelemesi(!) devam eden dosya sayısı hakkında;

(Bu konuda malesef eldeki güvenilir(!) tek veri komisyonun aralıklarla yaptığı kendi açıklamalarıdır.)

Komisyon son iki açıklamasında ?

31 Ocak 2020'de 24.800 dosya kaldığını,

27 Mart 2020'de 21.200 dosya kaldığını belirtti.

Yani 8 haftada 3.600, Haftada 450 dosya..

Eğer bu hızla(!) devam ettilerse bu gün itibariyle kalan dosya 19.850 olmalı.

Yukarıda da dediğim gibi çıkarım yapabilmemizi sağlayan tek veri komisyonun kendi açıklamaları.

Bu nedenle, koronavirüsün varsa olumsuz etkilerini yeni bir resmi açıklamaya kadar bilemiyoruz malesef..

Sağlıklı ve iadeli günleriniz / günlerimiz olsun..

Güncelleme • • tustus
  • Beğeni 5
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 2

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon daha ne kadar direnecek, çok merak ediyorum...muhtemelen seneye sarkacak...Adamlar yemin etmiş sanki...

686 KHK incele(me)me devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben Allah izin verirse küçük oğlumu anasınıfına verip işe başlayacam heralde inşaAllah sağlığımız yerinde olsun da...

• Onaylama 2

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Koromavirüsle ne alakası var allah askına adamların 2021 e sarkıtacagı belli değilmiydi herşey bahane

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mustafaa34, 22 dakika önce yazdı:

Koromavirüsle ne alakası var allah askına adamların 2021 e sarkıtacagı belli değilmiydi herşey bahane

Mustafa hocam,

Belki de siz haklısınızdır..

Komisyon süreci 2021'e sarkıtır..

Yakın / Orta hatta uzak gelecekte hiçbir şey düzelmez, hatta daha kötüye gider..

Ama ben yine de bu düşünce tarzının ruh sağlığımı/sağlığımızı kötü etkilediğini düşünüyorum.

Çünkü bunu gerçeklikten bir adım öte, karamsarlık olarak görüyorum.

Ümitvar olmakla hayalperestliği, gerçekçi olmakla karamsarlığı karıştırmadan yola devam etmeli diye düşünüyorum..

Umarım en kısa zamanda iade kararınızı görürsünüz..

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 5

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 2 dakika önce yazdı:

Mustafa hocam,

Belki de siz haklısınızdır..

Komisyon süreci 2021'e sarkıtır..

Yakın / Orta hatta uzak gelecekte hiçbir şey düzelmez, hatta daha kötüye gider..

Ama ben yine de bu düşünce tarzının ruh sağlığımı/sağlığımızı kötü etkilediğini düşünüyorum.

Çünkü bunu gerçeklikten bir adım öte, karamsarlık olarak görüyorum.

Ümitvar olmakla hayalperestliği, gerçekçi olmakla karamsarlığı karıştırmadan yola devam etmeli diye düşünüyorum..

Umarım en kısa zamanda iade kararınızı görürsünüz..

Bizi bitirdiler be hocam 44 ay bitti umudumuz bitti hocam, hiçbirseye inancım kalmadı. Düzelir dedim eşime çocuğuma 44 aydır aynı yalanı söylüyorum hiçbirseyin düzeleceği yok. Yaşamakla ölmek arasındaki ince çizgideyim 3 gündür. Bu adamların yaşatmakla işi yok bunu anladım. Gerçekten hiçbirsey iyiye gitmeyecek bu ülkede,gün kömürden kara?

• Üzülme 5
  • Onaylama 2

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mustafaa34, 24 dakika önce yazdı:

Bizi bitirdiler be hocam 44 ay bitti umudumuz bitti hocam, hiçbirseye inancım kalmadı. Düzelir dedim eşime çocuğuma 44 aydır aynı yalanı söylüyorum hiçbirseyin düzeleceği yok. Yaşamakla ölmek arasındaki ince çizgideyim 3 gündür. Bu adamların yaşatmakla işi yok bunu anladım. Gerçekten hiçbirsey iyiye gitmeyecek bu ülkede,gün kömürden kara?

Hocam, sendika kriteri olup da RET karari hic gormedik, duymadik.Moralinizi en ust seviyede tutun, sağlığınıza dikkat edin. Bence siz EN GEÇ  yeni egitim ogretim yili basinda inşallah gorevinizin basinda olacaksiniz

• Beğeni 3

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
gorafda, Şimdi yazdı:

Hocam, sendika kriteri olup da RET karari hic gormedik, duymadik.Moralinizi en ust seviyede tutun, sağlığınıza dikkat edin. Bence siz EN GEÇ  yeni egitim ogretim yili basinda inşallah gorevinizin basinda olacaksiniz

Hocam herkes öyle söylüyor ama, baksana hala 672 den millete ret geliyor. Allah kimseye bu saatten sonra ret göstermesin. 

• Beğeni 4

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mustafaa34, 2 dakika önce yazdı:

Hocam herkes öyle söylüyor ama, baksana hala 672 den millete ret geliyor. Allah kimseye bu saatten sonra ret göstermesin. 

Amin hocam.Ben de 672 liyim.Ümitle sabırla KABUL kararını görmeyi düşlüyorum. 

• Beğeni 5

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
gorafda, 4 dakika önce yazdı:

Amin hocam.Ben de 672 liyim.Ümitle sabırla KABUL kararını görmeyi düşlüyorum. 

İnşallah artık sabır tükendi. Ne sıra var ne bir düzen. Kim kime dum duma komısyonda ne kadar dosya kaldıgı bile seffaf değil. Nasıl bir Çıkmaz. Ama adamların Allahı var şimdi yaşarken öldürmeyi iyi yapıyorlar. 

• Üzülme 1
  • Onaylama 6

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...