İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

phoenix, 4/16/2020 - 21:55 yazdı:

Herkese Merhaba,

689 KHK 'dan Akademisyen hala sonuç bekleyen var mı? Yada Akademisyen olarak bekleyen kaç kişi var?

672 den ben de bekliyorum,  ağır cezada mahkemem devam ediyor.

• Beğeni 1

672 KHK-YÖK- Adli Dava Sürüyor- Komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben cimere yazdım elimden başka birşey de gelmiyor zaten . Komisyonun neden yavaşladığını denetleyicisi olup olmadığını falan işte . Eskiden hiç olmazsa iade veya karar olduğunu görünce seviniyorduk .herkes her anlamda yıprandı yoruldu ama ne olursanız olun karamsarlık sadece size zarar veriyor kimsenin de pek umrumda da değil açıkçası aileniz ve sevenleriniz dışında

• Beğeni 6
  • Onaylama 3

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ne garip virüsmüş ohal komisyonunu bile kabuğuna çekmiş, görünür görünmez belalardan, güç takat yetmez olaylardan sen kurtar yarabbim. Çok vebal aldılar çok çok. SAĞLICAKLA KALIN. ???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bugün adli kontrol kararının kaldırıldığını öğrendim. Ceza davam devam ediyor. Ama adli kontrol kaldırıldı. Kaldırılması için dilekçe vermiştim. Kabul görmüş. Bir iş görüşmem var. Yurtdışı seyahatli. Pasaport için başvurabilir miyim?pasaportum vardı ama iptal oldu malum. Adli kontrol kalkınca şerh de kalkar mı? 

Güncelleme • • wildPuppy
  • Beğeni 1

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 6 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bugün adli kontrol kararının kaldırıldığını öğrendim. Ceza davam devam ediyor. Ama adli kontrol kaldırıldı. Kaldırılması için dilekçe vermiştim. Kabul görmüş. Bir iş görüşmem var. Yurtdışı seyahatli. Pasaport için başvurabilir miyim?pasaportum vardı ama iptal oldu malum. Adli kontrol kalkınca şerh de kalkar mı? 

Yurt dışına uçuş kaldi mi ki

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
İHRAÇ FAZLASI, 42 dakika önce yazdı:

Yurt dışına uçuş kaldi mi ki

Deniz ve karayolu ticareti devam ediyor sanırım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 8 saat önce yazdı:

Kardeş adli kontrol kaldırılınca sadece yurtdışı yasağı kaldırılıyor. Ama şerh kaldırılmıyor. Çok enteresan değilmi. Bu sadece bizim hukuk sistemimizde var. Ben takipsizlik alalı 14 ay oldu. Hala şerh gözüküyor. Bende gidip uğraşmadım açıkcası. Kurum EGM olduğu için tekrar araştırma v. s. Bıkkınlık geldi artık bu işlerden. 

• Üzülme 2

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar nasilsiniz? Ne yiyor ne iciyorsunuz? Yaradan acta açıkta olanlara yardım etsin herkesi bu çukurdan kurtarsın özellikle çocuklarımıza yaradan merhamet etsin zor bir coğrafyanın zor bir ulkesindeyiz durumumuz zor... Yaradan yönetenlerin kalbine adalet duygusu versin nediim duadan başka birşey elimizden gelmiyor herkes yasanilanlari sadece seyrediyor 

• Beğeni 4
  • Üzülme 1
  • Onaylama 4

Kriter yok ama ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...