İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Ekşide gündem maddelerinden biri: Hukuk yapay zekayla işlesin.

https://eksisozluk.com/hukuk-yapay-zekayla-islesin--6051500?day=2020-04-18

Normal ve evrensel hukuk normlarının olduğu, yeterli başarıyı gösteren herkesin din, dil, ırk, siyasi görüş ayrılmadan savcı ve hakim olabildiği, bu savcı ve hakimlerin de vatandaşları arasında yine din, dil, ırk, siyasi görüş ayırmadığı, insan haklarına önem veren bir ülkede (mesela Türkiye ?) buna katılmam.

Ama bunlara çok çok uzak olan, yamyam kabilelerinden hallice bir adaletin işlediği üçüncü dünya ülkelerinde (mesela Mogadişu), böyle birşey olsa herşey gerçekten çok farklı olurdu. Mogadişu'da kim gerçek terörist kim değil hepimiz görmüş olurduk!

• Beğeni 4

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Karagöz, 8 dakika önce yazdı:

Ekşide gündem maddelerinden biri: Hukuk yapay zekayla işlesin.

https://eksisozluk.com/hukuk-yapay-zekayla-islesin--6051500?day=2020-04-18

Normal ve evrensel hukuk normlarının olduğu, yeterli başarıyı gösteren herkesin din, dil, ırk, siyasi görüş ayrılmadan savcı ve hakim olabildiği, bu savcı ve hakimlerin de vatandaşları arasında yine din, dil, ırk, siyasi görüş ayırmadığı, insan haklarına önem veren bir ülkede (mesela Türkiye ?) buna katılmam.

Ama bunlara çok çok uzak olan, yamyam kabilelerinden hallice bir adaletin işlediği üçüncü dünya ülkelerinde (mesela Mogadişu), böyle birşey olsa herşey gerçekten çok farklı olurdu. Mogadişu'da kim gerçek terörist kim değil hepimiz görmüş olurduk!

Yalnız Mogadişu ülke değil, başkent ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Snickersnee, 7 dakika önce yazdı:

Yalnız Mogadişu ülke değil, başkent ?

Hocam, ses etmeseydiniz, "sen kimi kandırıyorsun" diye almaya geldiler. Karakoldan yazıyorum şimdi ???

• Kahkaha 7

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dun komisyondan karar cikmis arkadaslar twitter da gordum 686 red gelmis yorumlar da bi kac kisi daha yazmış üstelik 

• Üzülme 1

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bglmtrk, Bir saat önce yazdı:

Dun komisyondan karar cikmis arkadaslar twitter da gordum 686 red gelmis yorumlar da bi kac kisi daha yazmış üstelik 

Zeynep, Şimdi yazdı:

Kurum neymiş hocam 

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Akademisyenmis 686 KHK altina yapilan yorumlarda birisi de nisanlisina red geldigini yazmis dunden için ama baska bilgi vermemisti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bglmtrk, 5 dakika önce yazdı:

Akademisyenmis 686 KHK altina yapilan yorumlarda birisi de nisanlisina red geldigini yazmis dunden için ama baska bilgi vermemisti

Tebliğ olabilir, web’ten mi görmüş var mı ayrıntısı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

675 KHK hala inceleme devam ediyor ?

• Beğeni 1

675 khk sağlık bakanlığı, beraat, komisyon kararı sonuçlanmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yok teblig degil komisyonda red görmüş simdi ne yapacagini sormuş hatta teblig gelmesini beklemesini.soylemisler simdi mesaj yazip detayli sorarim isterseniz 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar karar dune ait cunku bekliyordum ama yine de uzuldum yazmis bayan .bende mesaj atarak detay istedim bakalim donus olursa yazarim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...