İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Ömer Avcu, 10 saat önce yazdı:

Cüneyt’in programında konuşuldu mu KHK ile ilgili bir konu? Ben izleyemedim.

Bizle ilgili bir sey duymadım. Sadece son 15 dk.sını izlemedim. Diğer bölümlerde bizden bahseden olmadı. Büyük hayal kırıklığı 

• Beğeni 1

672 khk sendika komisyon inceliyor ..................

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok yoruldum 

672 KHK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

YouTube izleyen arkadaşlar lütfen yorumlarda veya canlı yayın tartışmalarında mağduriyetimizi dillendirelim. Dün karar gazetesinin YouTube kanalında gergerlioğlu konuk oldu 3 önemli gazetecinin sorularını yanıtladı canlı olarak. Yandaki canlı izleyici tartışma ekranında fanatik adamlar bizlerle ilgili "mağdur yok" kıvamında yalan yanlış yazıyorlardı.  Bizde en azından buralarda sesimizi yükseltelim, cevap verelim.

• Beğeni 1

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 20 saat önce yazdı:

Bugün facede biri komisyonu aradığını ve neden karar çıkmadığını sorduğunu yazmış.Cevap olarak demişler ki biz korona da bile esnek çalışmadık hiçbir sorun yok çalışıyoruz demişler.İnandınız mı?

Hepimiz buna inanmak isteriz ama çooook uzun zamandır 1 tane bile karar duymadik ...

Belki komisyonda pandemiden dolayi , yaz sıcaklarindan yada sonlara dogru yaklasildiğindan rehavet basıyordur ama biz de sinir depresyon ve gerginlik yapiyor ne olur uzamasin artik 

Bir aralar haftada 1250 dosya bakiyoruz diye aciklama yapan komisyon nerede acaba?? 

• Beğeni 1
  • Üzülme 1

672 KHK-adli islem yok- 30  ay sendika-kurum görüşü olumlu eylul 2019 -1 Temmuz KABUL kararını sistemde görme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sınıföğretmeni, Şimdi yazdı:

Hepimiz buna inanmak isteriz ama çooook uzun zamandır 1 tane bile karar duymadik ...

Belki komisyonda pandemiden dolayi , yaz sıcaklarindan yada sonlara dogru yaklasildiğindan rehavet basıyordur ama biz de sinir depresyon ve gerginlik yapiyor ne olur uzamasin artik 

Bir aralar haftada 1250 dosya bakiyoruz diye aciklama yapan komisyon nerede acaba?? 

çok uzun zamandır karar çıkmıyor. face de ve twitter da epey soruşturma açılma, ifadeye çağırma, gözaltına alma haberi var. geçen ki haber doğru sanki.  bir avukat komisyon karar veremediği için ceza soruşturmaları başlatıldı diye yazmıştı. bu hafta da boş geçerse başka anlamı kalmıyor sanki.

• Şaşırma 1

679, inceleniyor, banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

* Akşamki programın tamamını izledim. KHK ile ilgili hiç bir şey geçmedi. Geçmemesi de iyi oldu. Çünkü bakan hiçbir soruyu cevaplamadı. Tüm sorular havada kaldı. Hiç bir soruya somut bir cevap vermedi. Aynı cevapları inanın bende verirdim.

* Ohal Komisyonu tüm işlemleri bitirdikten sonra diğer kurumlarla 5-6 ay yazışması  gerekecektir. Şalter kapatır gibi komisyon kapatılamaz. Bu demek oluyorki ya haziran ayında komisyon tüm dosyaları karara bağlayacak. Ya da kararlar bir ay içerisinde yağmur gibi gelmez ise Komisyon 1 yıl daha mecburen uzatılacaktır.

Güncelleme • • Bekır Tarih Trh
  • Onaylama 1

Adalet elbet bir gün tecelli edecektir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Severek izledigim takip ettigim işinin ehli genç bir uzman . Tablo hiç iç açıcı değil .Ulkede hukuk adalet olmadığı için sonuçları çok pahaliya patlıyor

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar merhabalar forumda emeği geçenlere teşekkür ederim herkese hayırlı günler. Foruma yeni üye oldum yaklaşık 1 yıl kadarda sessiz takipçiyim. Her yazılanı noktasına virgülüne kadar okuyorum. Ben adalet bak. Personeliyim 679 ihraç Albatros 4 tek kriter başka hiçbirsey yok. Takipsizlik 2018 kasımda aldım. Dikkat ediyorum uzun zamandır adalet bakanlığı albatros kararı çıkmıyor neden acaba bilgisi olan var mı? komisyonda benim tahminim yaklaşık 19 bin dosya kaldı. Sona kalıp  bu saatten sonra olumsuz olması bizi yaşarken birkez daha öldürür ?allah hepımıze yardım etsin.

Güncelleme • • Adli27
  • Beğeni 1
  • Onaylama 2

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bekır Tarih Trh, Bir saat önce yazdı:

* Akşamki programın tamamını izledim. KHK ile ilgili hiç bir şey geçmedi. Geçmemesi de iyi oldu. Çünkü bakan hiçbir soruyu cevaplamadı. Tüm sorular havada kaldı. Hiç bir soruya somut bir cevap vermedi. Aynı cevapları inanın bende verirdim.

* Ohal Komisyonu tüm işlemleri bitirdikten sonra diğer kurumlarla 5-6 ay yazışması  gerekecektir. Şalter kapatır gibi komisyon kapatılamaz. Bu demek oluyorki ya haziran ayında komisyon tüm dosyaları karara bağlayacak. Ya da kararlar bir ay içerisinde yağmur gibi gelmez ise Komisyon 1 yıl daha mecburen uzatılacaktır.

bu hazirandan mı bahsediyorsunuz? inanamadım da

695, Savunma Sanayii Başkanlığı, Uzm. Yrd. adli süreç yok, iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yıldırım, 6 dakika önce yazdı:

bu hazirandan mı bahsediyorsunuz? inanamadım da

keşke öyle olsa da   bu haziranda gülse mağdurların yüzü...

Gül reçeli, 06.06.2020 - 14:01 yazdı:

Arkadaşlar güzel haberler beklerken dün hataneden  üzücü sonuçlar aldım beynimde 5.5 mm lik kitle olduğunu öğrendim çok üzülüyorum lütfen dua edin ilaçla küçülürse ameliyata gerek kalmayacak yoksa ameliyat olmalıymışım ve stres yaptıkça tekrarlama riski varmış en önemli şey sağlık ama bu yaşalınalardan sonra insanın sağlıklı kalması çok zormuş ?

Çok üzüldüm Allah acil şifalar versin .  inşallah ameliyata  gerek kalmadan iyileşirsiniz. dualarımız sizinle allah a emanet olun...

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...