İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

sayın forum üyeleri, 

emniyet telefonla aradı şüpheli olarak ifademin alınacağını söyledi, ancak soruşturma önce ikamet ilimde başlamış, sonra hayatımda uğramadığım bir ile yetkisizlik kararı ile gitmiş. 2018 yılında açılmış. şimdi telefonla ifadeye çağırıyorlar. 

- zorunlu maaş hesabı banka,

- SGK kaydı 2015-2016 yılları, 

- büyük ihtimal bir de 2012 ve 2013 yıllarına ilişkin tanık veya etkin pişmanlık beyanı var (ifadeye çağırdıkları için ve hiç alakasız bir il olduğu için tahmin ediyorum). 

2018 yılından beri savcının banka ve SGK kaydından haberi olmama ihtimali var mı? sonuç sizce ne olur? 

tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz. 

hayat.......

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
phoenix, 7 saat önce yazdı:

hakim ve savcılık sınavı içinmi söylüyorsunuz?

Memurluk içi n bildiğim 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Cüneyt’in programında konuşuldu mu KHK ile ilgili bir konu? Ben izleyemedim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derman, 06.06.2020 - 15:07 yazdı:

Çok üzüldüm Allah acil şifalar versin .  inşallah ameliyata  gerek kalmadan iyileşirsiniz. dualarımız sizinle allah a emanet olun...

Allah sifa versin 

672 incelemeye devam kriter sendika ankara 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Cengiz Yildiz, 11 saat önce yazdı:

Sigarayı bırakmami günün en güzel haberi diye bu güzel platformda paylaşıp degerlendirmen beni gururlandırdı teşekkür ederim.insallah herkes bu forumda güzel haberler alır birgun

İnşallah...

?

geçer elbet..., 12 saat önce yazdı:

Yazma hevesim bile yok artık. Yazıp yazıp siliyorum bazen ?

@geçer elbet...;

Geçer elbet...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
phoenix, 10 saat önce yazdı:

Herkese Merhaba,

Bilgisi olanlardan bir konuda yardım talep edecektim. 

İhraç bir akademisyen olarak hala komisyondan cevap beklemekteyim. Takipsizlik kararım var, güven olmaz ama çok farklı bir durum olmaz ise her masum ve mağdur insan gibi iade beklemekteyim. Yardım istediğim konu ise; kardeşim hakim ve savcılık ve icra müdürlüğü sınavlarını kazandı ve yakın bir zamanda mülakata girecek. Özellikle AYM kararından sonra takipsizlik almış olmama rağmen benim durumum onun için olumsuz bir durum oluşturur mu? Biri EGM'de biri de Maliye Bakanlığın'da çalışan 2 kardeşim daha var. Bilgisi ya da duyumu olanlar varsa, çok memnun olurum. Bu haftanın herkese iyilik ve güzellikler getirmesini umuyorum. Teşekkür eder, iyi günler dilerim...

AYM güvenlik soruşturmasını iptal etti. Sorun olmaz merak etmeyin Sn @phoenix...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Rapunzel, Bir saat önce yazdı:

Herkes bir şekilde dert ettiği setlerinin küçüklüğünü anlayabiliyor ne yazık ki. Kimi sağlığıyla kimi sevdikleriyle. Ben de bugün anladım. Kedimiz 8. Kattan düştü, öldü mü diye delirecektim. Neyse ki ölmemişti ama şu an başında bekliyorum ne oldu olacak bilmiyoruz, umarım eski haline döner hiçbir şey olmadan.  Beterin beteri hep var, yaşadığımız anın kıymetini bilmek lazimmis.

Geçen yıl 11 haZiran da güzel kızım pamuk kedim 6. Kattan düştü ve oracıkta öldü. Hala daha yazarken gözyaşlarıma hakim olamıyorum.  Kendi ihracımda da bile bu kadar ağlamamıştım. Sonrasında evdeysen dışarı çıkmak istemiyor, dışarıdayken eve girmek istemiyordum. Çok zordu.  

Elbette nice evlatlar nice canlar hayatlarını kaybediyor. Evcil hayvan özellikle evinde kedi olanlar bilir, o sizin evladınız gibidir  

Ailemin rahatlığı defalarca uyarmam bi işe yaramadı. Onlar bile uzunca bir süre yokluğuna alışamadı  

Lütfen camlarınıza evcil hayvanlar için üretilen ağlardan ya da ince kareli sağlam tellersen yaptırın. Kolay açılan bir şey olmasın. 

Umarım veterinere götürmüşsünüzdür. İnşallah hiçbir şeyi kalmaz ve iyileşir. Lütfen ne olduğunu nasıl olduğunu yazın. 

• Beğeni 6
  • Üzülme 1

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Rapunzel, 1 saat önce yazdı:

Herkes bir şekilde dert ettiği setlerinin küçüklüğünü anlayabiliyor ne yazık ki. Kimi sağlığıyla kimi sevdikleriyle. Ben de bugün anladım. Kedimiz 8. Kattan düştü, öldü mü diye delirecektim. Neyse ki ölmemişti ama şu an başında bekliyorum ne oldu olacak bilmiyoruz, umarım eski haline döner hiçbir şey olmadan.  Beterin beteri hep var, yaşadığımız anın kıymetini bilmek lazimmis.

Başımıza daha büyüğü gelmeden kendi derdimizi her zaman en büyük sanıyoruz.Aslında herkesin derdi kendine büyüktür ama daha ağırıyla sınanınca ancak bir öncekinin küçüklüğünü anlayabiliyoruz.Ben hep bana hapise girmedin ya da sağlıklısın bak şükret diyenlere hep dedim ki evet çok şükür sağlıklıyım çok şükür suçsuz yere içeri girmedim.Ama işte benim derdim de bana büyük geliyor.Allah daha ağırını yaşatmasın.Yüzümüz bundan sonra Güler inşallah diyeceğim birşey yok.Rabbim hastalara acil şifalar derdi olanlara da derman versin inşallah...

Güncelleme • • ozelharekat61
  • Beğeni 3
  • Onaylama 2

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın . Ben de konu belli. Bol bol iade lütfen ???

• Beğeni 7

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...