İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk

1.Kurum kanaati sözlü mu yazılımı veriliyor daha sonra tekrar kanaat soruluyor mu

2. Kişinin çalıştığı kurumda ne yapar ne eder nasıl biri diye araştırılması ne anlama gelebilir ?

Güncelleme • • Konuk
.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Adli27, 14 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhabalar forumda emeği geçenlere teşekkür ederim herkese hayırlı günler. Foruma yeni üye oldum yaklaşık 1 yıl kadarda sessiz takipçiyim. Her yazılanı noktasına virgülüne kadar okuyorum. Ben adalet bak. Personeliyim 679 ihraç Albatros 4 tek kriter başka hiçbirsey yok. Takipsizlik 2018 kasımda aldım. Dikkat ediyorum uzun zamandır adalet bakanlığı albatros kararı çıkmıyor neden acaba bilgisi olan var mı? komisyonda benim tahminim yaklaşık 19 bin dosya kaldı. Sona kalıp  bu saatten sonra olumsuz olması bizi yaşarken birkez daha öldürür ?allah hepımıze yardım etsin.

Merhaba, Bir adalet bakanlığı personeli olarak söyleyebilirim ki, maalesef bizim bakanlıkta iade olmak (TSK ve EGM den sonra) ref yoksa çok çok zor. Ref olayını herkes biliyor. Adalet bakanlığında kriterin olmasa bile kurum kanaati sacmaligiyla çok rahat red alabiliyorsun. Çok örnek gördüm. Sadece kurum kanaati ile red alan. Albatros fişleme listesinde de çok garip işler görüyorum. 4 kodu olupta çalışan sayısı az değil.  4 kodunda ihraç olan kişi de çok. Daha dün bir ihraç kişi ile şans eseri bir kafede tanıştım tek kriter albi 4 ten red aldığını söyledi. Çalıştığı kurum olumlu kanaat bildirmiş fakat bakanlık kanaati olumsuz olduğu için red almış. Bu olayı da idare mahkemesi aşamasında öğrenmiş yazismalardan. Ben albatros redlerinin Danıştay yada AYM aşamasında çözüleceği kanaatindeyim. Alt mahkemeler elini taşın altına koymuyor. İnşallah yanilirim. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Guardiann, 12 dakika önce yazdı:

.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

GGünaydın . Mevzu aynı. İade iade iade ?????

• Beğeni 8
  • Onaylama 1

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar oldu.

Bugün yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Adıyaman Valisi Aykut Pekmez Mülkiye Başmüfettişi oldu. Bu sebeple boşalan Adıyaman Valiliği koltuğuna ise Mülkiye Başmüfettişi Mahmut Çuhadar atandı. 

Çuhadar, 2018 yılında OHAL Komisyonu üyeliğine atanmıştı.

• Beğeni 4

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 7 saat önce yazdı:

Merhaba, Bir adalet bakanlığı personeli olarak söyleyebilirim ki, maalesef bizim bakanlıkta iade olmak (TSK ve EGM den sonra) ref yoksa çok çok zor. Ref olayını herkes biliyor. Adalet bakanlığında kriterin olmasa bile kurum kanaati sacmaligiyla çok rahat red alabiliyorsun. Çok örnek gördüm. Sadece kurum kanaati ile red alan. Albatros fişleme listesinde de çok garip işler görüyorum. 4 kodu olupta çalışan sayısı az değil.  4 kodunda ihraç olan kişi de çok. Daha dün bir ihraç kişi ile şans eseri bir kafede tanıştım tek kriter albi 4 ten red aldığını söyledi. Çalıştığı kurum olumlu kanaat bildirmiş fakat bakanlık kanaati olumsuz olduğu için red almış. Bu olayı da idare mahkemesi aşamasında öğrenmiş yazismalardan. Ben albatros redlerinin Danıştay yada AYM aşamasında çözüleceği kanaatindeyim. Alt mahkemeler elini taşın altına koymuyor. İnşallah yanilirim. Geçmiş olsun.

Haklısınız albatros 4 sohbet iddiaları komisyondan döndü

Albatros 3 olan reddi yedi

Türkiye'de adalet yok ancak vicdanlı hakim savcı olursa ne alaa

• Onaylama 1

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyonu arayıp ağız dolusu kufrettikten sonra teli kapatmak istiyorum. Tutuklanır miyim?

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
geçer elbet..., 27 dakika önce yazdı:

Komisyonu arayıp ağız dolusu kufrettikten sonra teli kapatmak istiyorum. Tutuklanır miyim

Herhalde galiba sanırsam ??

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eylül, 09.06.2020 - 02:04 yazdı:

Geçen yıl 11 haZiran da güzel kızım pamuk kedim 6. Kattan düştü ve oracıkta öldü. Hala daha yazarken gözyaşlarıma hakim olamıyorum.  Kendi ihracımda da bile bu kadar ağlamamıştım. Sonrasında evdeysen dışarı çıkmak istemiyor, dışarıdayken eve girmek istemiyordum. Çok zordu.  

Elbette nice evlatlar nice canlar hayatlarını kaybediyor. Evcil hayvan özellikle evinde kedi olanlar bilir, o sizin evladınız gibidir  

Ailemin rahatlığı defalarca uyarmam bi işe yaramadı. Onlar bile uzunca bir süre yokluğuna alışamadı  

Lütfen camlarınıza evcil hayvanlar için üretilen ağlardan ya da ince kareli sağlam tellersen yaptırın. Kolay açılan bir şey olmasın. 

Umarım veterinere götürmüşsünüzdür. İnşallah hiçbir şeyi kalmaz ve iyileşir. Lütfen ne olduğunu nasıl olduğunu yazın. 

Çok üzüldüm kedinize ve size, açınızı içimde hissettim. Biz iki gundur veterinerdeyiz, ilk gün soktaydi hiç kipirdamadan yattı dün biraz kafasını kaldırdı yapılan iğnelerden sonra kendine gelip yemek yedi çok şükür bugün çok iyi uyandı bir patisini basamiyor sadece ağzındaki yara iyilesti sayılır, bugün röntgen çekilecek bakalım. Ne kadar sukretsek az, 6 yaşındaki kızım "seni yeterince sevemedim mi yoksa ondan mı oldu bunlar?" diye ağlıyordu basinda, hiç unutamam o anı, kimse yaşamasın.

• Beğeni 3

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...