İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Sizlerle "Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış!" atasözünün vücut bulmuş halini paylaşayım:

Malum sürecim İdare Mahkemesinde devam ediyor.Davalı Savunmasına Cevap göndermiştim 08 Nisan da. Açık açık, bastıra bastıra sormuştum da hakkımda sadece ankesörlü deliliği - o da sıkıntılı?! - var ama siz bir de benim "irtibatlı iltisaklı olduğumu değerlendirdiğiniz dosya"mın olduğunu söylüyorsunuz, gelin bunu bir paylaşın bende hakkımda ne olduğunu bileyim kendimi ona göre savunayım:::Zaten savunmanızda hakkımda herhangi bir şey söyleyememişsiniz sayfalarca f*tö f*tö bahsetmişsiniz, benim hakkımda tek somut şey ortaya koyamamışsınız! Şunu savunsun hadi bakalım diyememişsiniz! Gönderin yüce mahkeme huzuruna herkes rahatlasın.Heyhat!

Bugün Davalı "İkinci Cevap Layihası" nı paylaşmış bizimle. Sağolsunlar bu kez 1 nokta 2  sayfacık -kısa kesip aydın havası oynanmış- yazmışlar ve standart 3 cümlelenin sonunda 

""Davacı taraf cevap dilekçesinde ileri sürdüğü iddiaları ile savunmamızda belirttiğimiz hususları karşılayamamaktadır.Bu nedenle haksız ve hukuki dayanaktan yoksun davanın reddi gerekmektedir."" sonrası davanın reddi vs kısmı!

Ben diyorum ki söyleyin bana kendimi savunayım, ne hakkında suçladınız bileyim? Onlarda bunu söylüyorlar! Varsayımlar üzerine  nasıl savunacağım kendimi bilemiyorum?

Varsayımlar varsayımlar::::? gülüyoruz guguk olan şu düzene artık

• Beğeni 5
  • Onaylama 3

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

merhabalar  daha önce sormuştum tekrar olacak ama..bir şey sormak istiyorum. ben 12 martta beraat ettim. savcı istinafa verdi.  istinaf sonucu gelmeden iade kararı çıkıyor mu ? daha önce böyle bir karar verildi mi bilen var mı ? eğer olmuyorsa her gün boşu boşuna sayfaya bakmayayım . çok zaman harcıyorum  ..

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevaplarınız için teşekkürler. Ben de gözlerine sokmanın mantıklı olacağını düşünüyorum, en azından elimden geleni yaptım diyebilmek adına. Bylock yok, banka yok, vs yok yok kendileri de saymışlardır. En ciddiye aldığımız şaşırıp üzüldüğümüz garson sd kart fişlemesi var. Bi tane yüzlerce kişi hakkında tanımıyorum ama içerdeyken kogustakilerin o da muhabbetlere gelirdi dedigini duydum şeklinde bi ifadesi var. Ayni ifadeyi herkes için vermiş kendini kurtarmak için. Bi tane akraba var onlar ailecek öyleydi yoksa hepsi birden iyi yerleri nasıl kazanmış olabilir diyen. Hakkımda karar verilmeden bi an önce göndereyim de, belki faydası olur.

• Onaylama 1

679-EGM ohal komisyonu red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RmysZ, 54 dakika önce yazdı:

Önceki forumdan beridir takip ediyorum. Cok yazmadım. Bugun bi sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim. Gecen sene mart ayında komisyondan eşimin red kararı geldi benimki hala beklemede. Ve ihraç sebebim eşimin ihracı gözüküyor. Geçen ay eşimi ifadeye çağırdılar. Bugün de KYOK geldi. KYOK kararında red kararında yer alan herşeyden aklanmış. Sizce bu kararı idare mahkemesine göndermeli miyiz? Zaten görüyorlar mı? Benim eşim sebebiyle ihraç olduğum düşünülürse ben de bu kararı komisyona göndermeli miyim? Ya da nasıl belirtebilirim? Eşim sebebiyle ihraç olduğumu ve eşimin de red kararında tüm sebeplerden aklandigini artik ikimizi de goreve cagirmalarini nasil anlatabilirim?

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.Aynı durumdayız bende EGM eş durumu ihracıyım.İstihbarattan sordurduğumda da hiçbir şeyim olmadığı eşimden dolayı ihraç olduğum bilgi notu olarak yazıyormuş orda bu söylendi.Benim gördüğüm kadarıyla eş durumundan ihraç olup dönebilecek mahiyette yani kendisinde herhangi birşey olmayanları EGM sonlara bıraktı.Eşinin bank asyasından ihraç olan bi devrem mesleğe döndü bir tek onun kararı erken geldi başka da bizim gibi olup kararı gelen görmedim illaki vardır ama sosyal medyaya yazan çok kısıtlı.Ayrıca eşinizin aldığı takipsizlik kararını dilekçe yazarak idare mahkemesine gönderip dosyaya ekletin.Ama eşinizin dosyasında sizin eş durumundan ihraç olduğunu belirtmenize gerek yok cünkü onun dosyası zaten.İnş sonu güzel olur bekleyişimizin

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komısyonun en son açıklamasında Aylık kaç dosya inceliyorlardı? En son açıklamada 21.200 dosya kalmıstı haziranın 27 sinde açıklama yapsa 3 aylık süre içinde kaç dosyaya karar vermişlerdir kaç dosya kalmıştır tahmininiz vr mı?

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 13 dakika önce yazdı:

Komısyonun en son açıklamasında Aylık kaç dosya inceliyorlardı? En son açıklamada 21.200 dosya kalmıstı haziranın 27 sinde açıklama yapsa 3 aylık süre içinde kaç dosyaya karar vermişlerdir kaç dosya kalmıştır tahmininiz vr mı?

16 bin deseler öpüp başıma koyarım vallahi zannetmiyorum onu diceklerini de

Güncelleme • • ozelharekat61
  • Kahkaha 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derman, Bir saat önce yazdı:

merhabalar  daha önce sormuştum tekrar olacak ama..bir şey sormak istiyorum. ben 12 martta beraat ettim. savcı istinafa verdi.  istinaf sonucu gelmeden iade kararı çıkıyor mu ? daha önce böyle bir karar verildi mi bilen var mı ? eğer olmuyorsa her gün boşu boşuna sayfaya bakmayayım . çok zaman harcıyorum  ..

Kesk üyelerinden davası istinafta olup iade kararı geçen aylarda Sn. Melih Kutlu paylaşmıştı. Bunun dışındaki Feto davalarından istinafta olup iade haberi paylaşıldığıni ben görmedim.(duyum şeklinde yazanlar olmuştu ama belge paylaşılmadı)

istinaf da beraati kesinleşen iade haberi geçen ay paylaşılmıştı.

• Teşekkür 1

677 KHK beraat , Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, 04.06.2020 - 13:10 yazdı:

alakasi yok bence dogrusu nedir biliyor musunuz? yurtdışı yasaginiz yok mahkeme kararaniz yok cunku . pasaportunuza el konuldu veya iptal edildi teslim ettik diyelim.sizde tc kimlik kartinizla anlaşmalar gereği gitmeye karar verdiniz fakat gideceğiniz ulkeye gitmenize izin verilmiyor. Halbuki önünüzde hicbir yasal engeliniz yok. ama var diyorlar!

Yada baska ulkeden vatandaşlığa sahipsiniz pasaportunuz var diyelim cikamazsiniz pasaportunuza serh konulmus diyorlar

her yonden yurtdışı cikis yasagi uygulaniyor !  Bunu da idari karara bagliyorlar

sn @Joeu ve sn @Aklima 

Şu an ceza davam devam ederken idari şerhin kaldırılması için il nüfus müdürlüğüne başvurabilirim değil mi? adli engel ile idari şerh farklı şeyler sanırım.

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İnceleme devam etmektedir yazısı  hiç değişmeyecekmiş gibi bir karamsarlıktayım ve sanki birgün torunlarıma evladım bakın bakalım benim sonuç ne olmuş diye soracakmışım gibi artık tamamen balataları yakmış durumdayım Rabbim sonumuzu hayır etsin

Güncelleme • • Ümitli
  • Beğeni 2
  • Kahkaha 4
  • Üzülme 1

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümitli, 11 dakika önce yazdı:

İnceleme devam etmektedir yazısı  hiç değişmeyecekmiş gibi bir karamsarlıktayım ve sanki birgün torunlarıma evladım bakın bakalım benim sonuç ne olmuş diye soracakmışım gibi artık tamamen balataları yakmış durumdayım Rabbim sonumuzu hayır etsin

Pandemiye başvurdum ondada inceleme devaö ediyor yazıyordu ?neyseki sonradan kabul oldu aldık 1000 tl. Komısyon tarafında değişen birsey yok Adalet bakanlıgında albatrosları bilinçli şekilde bekletiyorlar bakalım. Toptan ret gibi bir şey düşünüyorlar sanırım.

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...