İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
elaf, 45 dakika önce yazdı:

Twitter da komisyon kararları gördüm dünden midir bugün de yüklenir mi karar

Yanında tarih yazılı olanlar ilgili gün, olmayanları bugün olarak paylaşıyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Karar yuklenirmi bugun

SixSevenTwo

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugun karar yüklemesi olmaz sanırım, dün bayağı karar yüklemişler.

• Üzülme 1
  • Katılmama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Pazar günü dahil, her gün karar yüklemesi oluyor. Bazen az bazen çok. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Kararlar hizlaniyo ve hizlanacak size dedim son düzlük son 400 metre ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Önceki forumdan beridir takip ediyorum. Cok yazmadım. Bugun bi sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim. Gecen sene mart ayında komisyondan eşimin red kararı geldi benimki hala beklemede. Ve ihraç sebebim eşimin ihracı gözüküyor. Geçen ay eşimi ifadeye çağırdılar. Bugün de KYOK geldi. KYOK kararında red kararında yer alan herşeyden aklanmış. Sizce bu kararı idare mahkemesine göndermeli miyiz? Zaten görüyorlar mı? Benim eşim sebebiyle ihraç olduğum düşünülürse ben de bu kararı komisyona göndermeli miyim? Ya da nasıl belirtebilirim? Eşim sebebiyle ihraç olduğumu ve eşimin de red kararında tüm sebeplerden aklandigini artik ikimizi de goreve cagirmalarini nasil anlatabilirim?

Güncelleme • • RmysZ
Harf eksik
  • Beğeni 1

679-EGM ohal komisyonu red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RmysZ, 12 dakika önce yazdı:

Önceki forumdan beridir takip ediyorum. Cok yazmadım. Bugun bi sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim. Gecen sene mart ayında komisyondan eşimin red kararı geldi benimki hala beklemede. Ve ihraç sebebim eşimin ihracı gözüküyor. Geçen ay eşimi ifadeye çağırdılar. Bugün de KYOK geldi. KYOK kararında red kararında yer alan herşeyden aklanmış. Sizce bu kararı idare mahkemesine göndermeli miyiz? Zaten görüyorlar mı? Benim eşim sebebiyle ihraç olduğum düşünülürse ben de bu kararı komisyona göndermeli miyim? Ya da nasıl belirtebilirim? Eşim sebebiyle ihraç olduğumu ve eşimin de red kararında tüm sebeplerden aklandigini artik ikimizi de goreve cagirmalarini nasil anlatabilirim?

İki tarafa da gönderin. Görmeleri yetmez, gözlerine sokmak gerekir bazen. Komisyona gönderirken, eşinizin ihraç olması nedeniyle ihraç edildiğinizden şüphelendiğinizi belirterek gönderin. Bu arada kendi bakanlığınıza da, eşinizin bakanlığına da aynı şekilde gönderin. Belki alınacak olan bir kurum kanaati olur. Orada olumlu bir sonuç doğurabilir.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 3

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

.İyi günler.Bir konuda bilgi almak istiyorum.3 yıldır süren bir ceza davam var banka bulunan 550 tllik bir hesaptan dolayı.Emanetlerin gelmesi bekleniyordu.Emanetler geldi.Telefonlar bilgisayar cdler temiz çıkmış 1 flaş bellekte temiz.Fakat flaş belleklerden birinde 29 gblık dosya içerisinde 1tane zaman medya uzantılı resim var 2011 tarihli ve ne olduğunu bilemiyorum .Bu süreci nasıl etkiler .Bilen kişiler yardım ederse sevinirim 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RmysZ, 22 dakika önce yazdı:

Merhaba,

@vergici672 nin yazdıklarına katılıyorum. Bu KYOK'u hem komisyona (Valiliklerdeki ilgili birim kanalıyla) hem de kendi kurumunuza gönderiniz. Eşiniz ise, İdare mahkemesine bu KYOK'u göndersin. Sizin için belki bir faydası olur. Ancak idare mahkemenin hiç okuyacağını ve değerlendireceğini sanmıyorum.

Şimdi bana kızacaksınız ama, kendimden biliyorum ve malesef gerçek böyle. Kendileri, ne bir beraat kararını ne de sizinkisi gibi mahkeme kararıyla temizlenmiş gerekçelerin yazılı olduğu belge ve bilgileri (kesinleşmiş beraat ve mahkeme zabtı) okumadan karar veriyorlar. Buna da nereden biliyorsunuz okumadıklarını diyebilirsiniz. Onu da şöyle açıklayayım 20 ay oyaladıktan sonra gönderdikleri RET dilekçesinde bir kere bile beraate, bir kere bile gönderdiğim evraklara değinmeden yazdıklarından biliyorum.

Ama tekrar tekrar belirteyim ve vergici672'nin dediği gibi GÖZLERİNE SOKMALISINIZ...

Güzel haberler almanız dileğiyle.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

672 KHK - Komisyon: Ret - Banka,Okul - 21. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 4 saat önce yazdı:

Pasaport almanızda mahkeme yönünden bir sakınca yok. Hakkınızda idari şerh varsa, bahsettiğiniz genelgeye göre Emniyette oluşturulan heyetin takdirinde olan bir mevzudur. Kabul edilmezse itiraz hakkınız var. Kararı emniyet veriyor ancak müracaatlar nüfusa yapılıyor.

Teşekkürler.

İdari şerhten kasıt, KHK ile iptal edilmesi değil mi? Yoksa msb nin bir uygulaması mı? 

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...