İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Atiba, 2 saat önce yazdı:

Beraat ettiğim bylock ve kurum kanaatinden ret almıştım. Bu hafta 27. İdari mahkemesi ara karar vererek tüm kurumlara yazı yazmış. BDDK ya Bankasya , dernek üyeliği vb. Tek tek müzekkere yazmış. İdari davalarda süreç bu şekilde mi ilerliyor acaba?

Benimde 27 idarede dosyam. Mart ayında 10 kuruma yakın ara karar ile müzekkere yazıldı geçen hafta ikinci ara karar ile 3 kuruma tekrar müzekkere yazdı. 27 idare her dosyaya aynı şekilde işlem yapıyor olabilirmi bilmiyorum 

692 KHK Adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar merhaba, bir sorum olacaktı. istinafa itiraz dilekçesi göndereceğim, dilekçemi tek nüsha olarak mı göndermeliyim yoksa iki nüsha olarak mı göndereceğim.

672 KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mesika, 4 saat önce yazdı:

Arkadaslar merhaba, bir sorum olacaktı. istinafa itiraz dilekçesi göndereceğim, dilekçemi tek nüsha olarak mı göndermeliyim yoksa iki nüsha olarak mı göndereceğim.

2 nüsha, biri dosya diğeri davalı idare için 

679 KHK - Ret - Adalet - Beraat - Kriter Yok - Kurum Kanaati - Ankara 19 İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba özür dileyerek bişey sormak istiyorum. Adli tatilde bizim davalar için gelişme olma ihtimali var mı yoksa tayin bitmesi mi gerekiyor. Bazı davalara bakılıyormus diye okudum . 

TSK ohal sonrası kurum ihracı . İlk mahkemede beraat kesinleşti . Van 3. İdari mah. Ret . Erzurum BİM dava devam ediyor . 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi günler arkadaşlar.Malum önümüzde seçim süreci var KHK lilarla ilgili bir gelişme olur mu sizce? Fikriniz nedir ?  İhraç olalı 6 sene oldu bi yol tutturduk çalışıyoruz artık ama 

VİTRİOL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Barnie kasperian, 54 dakika önce yazdı:

İyi günler arkadaşlar.Malum önümüzde seçim süreci var KHK lilarla ilgili bir gelişme olur mu sizce? Fikriniz nedir ?  İhraç olalı 6 sene oldu bi yol tutturduk çalışıyoruz artık ama 

KHK sorunu zamana yayılarak çözülecek bir konu gibi duruyor. 

Komisyondan yaklaşık 18-19 bin kişi kabul alırsa önümüzdeki dönemde Danıştay irtibat iltisak tanımını netlestirip daraltır ise idare mahkemelerinden 20 binden fazla kişi de işine dönebilir bu arada ihraç olup emekli olan on binlerce kişinin de olduğunu hesap edersek geriye kalan grup ile ilgili ne yaparlar sayıları ne kadardır bilmiyorum ancak kanaatim çok da şey etmiyorlar komisyonu idare mahkemesi var bişey yoksa zaten dönüyorlar dönerler düşüncesi ağırlıkta gibi öngörüyorum. İktidar değişir meclis çoğunluğu değişir o zaman farklı koca kafalardan farklı kararlar çıkabilir. Herkese güzel haberler dilerim.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Barnie kasperian, 2 saat önce yazdı:

İktidar değişmeden herhangi bir şey beklemeyin. AYM kararlarının bile uygulanmadığı bir süreçteyiz. İltisak ve irtibat diye bir "şey" çıkardılar. Bu "şey" kaldırılmadan her şey buna bağlanıp kabul etmeme lüksleri var.

• Beğeni 2
  • Onaylama 3

679 KHK - RET - KRİTER YOK (KURUM KANAATİ) - ANKARA 26. İDARİ (RET) - MART 2023' TE İSTİNAFA BAŞVURDUM.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
oracle, 2 saat önce yazdı:

İktidar değişmeden herhangi bir şey beklemeyin. AYM kararlarının bile uygulanmadığı bir süreçteyiz. İltisak ve irtibat diye bir "şey" çıkardılar. Bu "şey" kaldırılmadan her şey buna bağlanıp kabul etmeme lüksleri var.

O "şey" in kendilerini tırmaladığı zamanlarda gelir inşallah 🤲.

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 5

679 KHK - Sağ.Bak - Adli= İstinafsız Beraat - Komisyon=Red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
35teacher675, 4 saat önce yazdı:

Selamün aleyküm arkadaşlar; 

15 Temmuz cuma hutbesinden sonra ister istemez imamın kendi görüşlerini de dillendirmesi ile moralim (6 yıl toparlamaya çalıştığım) bozuldu. Söylemesi ne kadar doğru bilmem secdede ağladım. Cumadan eve gittiğimde istemsizce komisyon sayfasını açtım ve çok şükür ki kabul kararını okudum. Tekrar tekrar ve tekrar. 

Lafı uzattığımin farkındayım. Rabbim suçsuz herkesin bir gün hakkını iade edecek tabiki. Nasıl seviniliyordu unutmuşuz sadece ağladık eşimle. Çünkü bir tek biz ben değilim bu çukurda o kadar mağdur olan var ki yutkunamadik bile. Sevincimizi içimizde yaşadık magdur akrabalarimiz arkadaşlarımıza yanlış anlasilmayalim diye..... 

Aleykümselam hayırlı olsun. Allah masum ve mağdur olan herkese iade olmayı nasip etsin.

• Beğeni 7
  • Onaylama 1

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...