İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Hayırlı Ramazanlar 

• Beğeni 3
  • Teşekkür 3

679 KHK - Sağ.Bak - Adli= İstinafsız Beraat - Komisyon=Red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Vardırbirhayr, 22.03.2023 - 11:48 yazdı:

Senelerdir meseleyi oyuncak ettiler. Bir biri bir diğeri oynuyor ...

672 KYOK YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adli bir davanız yoksa derece/kademe , rütbe düzeltilir ve rutbenizde başlarsınız.

Adli olarak dosyanız varsa beraat ettiyseniz kesinleşmeden hiç bir duzenleme yapılmıyor.

H.Han

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hakan2525, 5 saat önce yazdı:

Adli bir davanız yoksa derece/kademe , rütbe düzeltilir ve rutbenizde başlarsınız.

Adli olarak dosyanız varsa beraat ettiyseniz kesinleşmeden hiç bir duzenleme yapılmıyor.

Hocam takipsizlikte farkediyormu ?

672  BANKA 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hakan2525, 10 saat önce yazdı:

Teşekkürler hocam adli bişi yok. 3 yıl önce aldığım takipsizlik var o da kesinleşmiştir bunca zaman içinde herhalde 😂😂

679 TSK Kyok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
TSK7546, 21.03.2023 - 11:12 yazdı:

Herkese merhaba Erzurum BİM de davamız var. Avukatımızı marasta binalardan sorumlu olduğu için içeri almışlar ulasamiyoruz bu durumda ne yapmamız lazım vekaleti geri cekicez ama baro avukat verir mi bize yeniden ücret ödememiz gerekecek soracak kimsede yok bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim .

Erzurum BİM dediğinize göre idare ve istinaf dosyası bu. Eğer istinaf başvurusu yapılmışsa zaten sadece karar çıkacaktır. Bu aşamadaki dosyalarda avukatın yapacağı fazla birşey yok.

Siz de UYAP'dan dosyayı takip edebilir, ek dilekçe verecekseniz Erzurum BİM'e yada buraya hitaben bulunduğunuz yerdeki idare mahkemesi kalemine teslim edebilirsiniz. Eğer illaki avukat olsun dosyada derseniz, vekaletiniz tek kişilikse (bazen bürodaki avukatların hepsi için çıkarılıyor) yeni bir avukat bulmanız gerekir. Eğer bürodaki birden fazla avukatta vekalet verilmişse, büroyla görüşürseniz bu sorunu çözerler. 

Baro doğrudan avukat atamaz idare dosyalarına. Şartlarınız elverişliyse Erzurum Barosu Adli Yardım Bürosundan talep edebilirsiniz. Ancak genelde bu kararlar biraz zaman alabiliyor. 

BİM Kararı sonrasında temyiz edilecekse karar, o zaman avukatın olması tercih edilebilir tabi. Kendiniz yürütemeyecekseniz avukat gerekir elbet. 

672, Komisyon Red, Olmayan SMS + Kurum Kanaati, Dosya İdare Mahkemesinde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
scapolo, 17 dakika önce yazdı:

Herkese hayırlı ramazanlar hayırlı cumalar; 2.5yil sonunda 27.idare mahkemesinin iptal(kabul) kararını bugün sistemden gördüm.umarim herkes bu mutluluğa nasip olur. 23.03.2023 unutamayacağım bir gün oldu benim için. Saygılar herkese

Hayırlı olsun, detay bilgi verir misiniz? lütfen, Kurum? Ve özellikle 27. İdareye başvuru tarihi nedir?, benim için çok önemli , Teşekkürler.@scapolo 

EGM,701, 2 ad.KYOK,ohal red(banka 2010-2015 r.kullanım), 27.idare Ekim2021 başvuru, beklemede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
scapolo, 9 saat önce yazdı:

Herkese hayırlı ramazanlar hayırlı cumalar; 2.5yil sonunda 27.idare mahkemesinin iptal(kabul) kararını bugün sistemden gördüm.umarim herkes bu mutluluğa nasip olur. 23.03.2023 unutamayacağım bir gün oldu benim için. Saygılar herkese

Hayırlı olsun. Bir kişi daha kurtuldu. Şimdilik birer birer, ileride biner biner... 

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bla Bla Bla, 2 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun. Bir kişi daha kurtuldu. Şimdilik birer birer, ileride biner biner... 

Çok teşekkürler. Çok sağolun. 

677 KHK.ret. kurum kanaati beraat.ankara 27.idare. fetö ve tüm cemaat tarikatlardan oldu bitti nefret eder.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...