İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
limonum, 2 saat önce yazdı:

Ben dört senedir bütün kabineyi gördüm  ??

kesinlikle dönüşünüz muhteşem olacak:)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
GamerTeacher63, 4 saat önce yazdı:

Twitterda bir mağdur yazmış "rüyamda cumhurbaşkanını gördüm. Çok hayırlı bir rüyaymış. Pazartesi iade olacağım büyük ihtimalle."

Ah KHK mağdurları ah... 

Ben hep görüyorum..? hiçbir şey olmadı daha..??

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben üç sene önce gördüm reisi rüyamda. Ağustos ayını bekle demişti. Bu üçüncü ağustos. Bakalım kaçıncı ağustosta iade olacağım?

• Üzülme 1
  • Onaylama 1

686 KHK*BANKA*ADLİ İŞLEM YOK* İNCELEMEYE DEVAM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Allah akıl fikir versin. Lafım ortaya üzerine alınan alınsın.

(Esmer21) 679 KHK. Kurum SGK, adli idari bişey olmadı bu güne kadar. 6 mart 2022 kabul.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bizim forumdan haberi yok galiba Sn. Merkez parti başkanının. Her KHK liyi muhalifler bile sümüklü nün cemaatinden görüyorlar hala. Vay halimize!

Twitter da paylaşmış. 

@Abdurahimkarsli

"Etkili mücadele için, belki şöyle bir yol bulunabilir. Kendilerini özellikle cemaatin içindeki "FETÖ denilen çeteden" kabul etmeyen ve ona göre hareket eden, bu çeteye alet olmak istemeyen KHK'lılar bir araya gelmeli ve yeni bir KHK'lı grubu oluşturmalıdırlar."

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

677 KHK beraat , Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 23 dakika önce yazdı:

Tam da şu anda yazmıştım kendisine. Şahsen bu yapının içerisinde hiç bulunmadım, ancak bir zamanlar bulunup sonradan bu yapıyı anlayanlara ve yapının içerisindeyken de bir suça karışmamış olanlara çok fazla yüklenmeyi doğru bulmuyorum. Bir zamanlar bu kadar nüfuzlu ve çok sayıda kişinin aldandığı bir yapıdan bahsediyoruz sonuçta.

Kendisi de KHK'lı zaten. Neyin ne olduğunu çok iyi bilen birisi. Söylemeye çalıştığı tüm KHK'lılara değil, cemaat kökenli KHK'lılara. Yine bence söylemeye çalıştığı da çok yanlış değil, cemaatin suçsuzlarının, özellikle yurtdışı kaynaklı ekiple arasını ayırması gerektiğini söylüyor. Ancak çözüme yanlış noktadan gidiyor. Bu noktada iktidar zaten KHK sorununu çözmek istese ya da fetöyü bitirmek isteseydi, baştan itibaren sapla samanı ayırmaya çalışırdı. Ancak iktidar, her konuda kutuplaşmayı ve düşmanlaştırmayı, iktidarının devamı için şart gördüğü için bu sorunu da olması gerektiği gibi çözmedi. Yoksa cemaatin suçsuzları (bence) kendilerini fetöden ayırdılar. Diğer taraftan iktidar bu politikaya devam ederse, fetö cemaatin suçsuzlarını kendine çekecektir. Radikalleşme yaşanacaktır. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 4

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 13 dakika önce yazdı:

Kendisi de KHK'lı zaten. Neyin ne olduğunu çok iyi bilen birisi. Söylemeye çalıştığı tüm KHK'lılara değil, cemaat kökenli KHK'lılara. Yine bence söylemeye çalıştığı da çok yanlış değil, cemaatin suçsuzlarının, özellikle yurtdışı kaynaklı ekiple arasını ayırması gerektiğini söylüyor. Ancak çözüme yanlış noktadan gidiyor. Bu noktada iktidar zaten KHK sorununu çözmek istese ya da fetöyü bitirmek isteseydi, baştan itibaren sapla samanı ayırmaya çalışırdı. Ancak iktidar, her konuda kutuplaşmayı ve düşmanlaştırmayı, iktidarının devamı için şart gördüğü için bu sorunu da olması gerektiği gibi çözmedi. Yoksa cemaatin suçsuzları (bence) kendilerini fetöden ayırdılar. Diğer taraftan iktidar bu politikaya devam ederse, fetö cemaatin suçsuzlarını kendine çekecektir. Radikalleşme yaşanacaktır. 

Sayısını, oranını bilemem ama benim düşüncem, hala Feto (onların deyimiyle cemaat vs.) sempatizani olan KHK liların sesi daha fazla çıkıyor. 15 temmuz öncesi sempati duyanların bir kısmı nefret etti belki ama özellikle adlı ceza alanların bir kısmınin haksız uygulamalar neticesi resmen militanlastigini düşünüyorum. 

İktidar her feryat eden masumu fetocu gibi görürken, Feto de masumların feryadindan vampir gibi besleniyor. Ikiside bu durumdan memnun bence

• Beğeni 3
  • Onaylama 6

677 KHK beraat , Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

fetöyü tanımam, tanışmak da istemem, halihazırda nokta kadar ortak noktamız yok, kanmadım, kandırılmadım, zaten sol cenahtan ihraç edildim ? o yüzden ben bilmem beyin bilir ??? 

O tuhaf tweet atan arkadaş sanırım tek yönü batı sanıyor ?

Güncelleme • • Mavi Çocuk
  • Beğeni 2
  • Onaylama 1

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mavi Çocuk, 10 dakika önce yazdı:

fetöyü tanımam, tanışmak da istemem, halihazırda nokta kadar ortak noktamız yok, kanmadım, kandırılmadım, zaten sol cenahtan ihraç edildim ? o yüzden ben bilmem beyin bilir ??? 

O tuhaf tweet atan arkadaş sanırım tek yönü batı sanıyor ?

fetöyü tanımam, tanışmak da istemem, halihazırda nokta kadar ortak noktamız yok, kanmadım, kandırılmadım, zaten direkt fetöcülerin kumpasıyla ihraç edildim ? o yüzden ben bilmem beyin bilir ??? 

O tuhaf tweet atan arkadaş galiba ülkenin yararına çalışıyor. Bir gün gelecek bu işlemler tüm memleketin başına bela olacak zira ?

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...