İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Karagöz, Bir saat önce yazdı:

Santos Hocam, söylediklerinize katılıyorum. Umutlu hocanın, Kürtlere has olarak o sözü söylemediğini düşünüyorum. Ancak sormadan edemeyeceğim. Kürtler arasında Türklere ön yargı ile bakılma oranı nedir sizce? Hiç Türkleri dışlayan Kürtler yok mudur?

Irkçılık bana göre insanlık suçudur, ancak bu suç ülkemizde bir tek Türkler tarafından mı işleniyor?

Mesela şuraya gelip de Keskliyse 657 uygulansın, diğerlerine uygulanmasa da olur demek nedir? Şimdi bunu kendinizce haklı sebeplere dayandıracaksınız, aynı ırkçılık yapan Türklerin yaptığı gibi.

Teşekkürler beni anladığınız için sn @Karagöz kurduğum cümlenin buralara çekileceği hiç aklıma gelmemişti inanın bu nasıl bir öfke anlamadim biz Türkler Kürtler Aleviler birbirimizden kız alip vermişiz birbirimizin içine girmişiz ayni toprakları paylaşıp aynı masada yemek yemişiz benim eşim de Zaza ve kuzenimin eşi de Alevi ama o kadar iyi ve değerli bir insanki Alevi olan gelinimiz hepimiz de onu çok severiz hiçbir artniyetim yoktu o sözcükleri yazarken inanamıyorum gerçekten inanamıyorum

Güncelleme • • Umutlu

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

ret alanlara geçmiş olsun, şu zamana kadar bekletilip ret almak...

dün mü yüklenmiştir bu kararlar yoksa bugün de yükleme var mıdır

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ret alan arkadaşımıza geçmiş olsun?şunu bir kez daha anladık sona kaldık iade tarafındayız dememiz hepsi boş. Hiçkimse güvende değil...

• Teşekkür 1
  • Onaylama 4

672-sendika-KYOK 2018 Temmuz 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

ret alanlara geçmiş olsun, umarım idari mahkeme safhasında durum lehlerine değişir...

sonraya kalıp ret almak, koşuya geriden başlamakla eşdeğer...

idari mahkemeden olumlu karar çıkarıp göreve başlama yapanlar mevcut...

her şeyin hayırlısı olsun...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Konu dışı: arkadaşlar mrb,sizleri instagram hesabımı takibe ve zahmet olmazsa hikayenizde paylaşmaya davet ediyorum.isyerim pandemi dolayısıyla kapanmıştı ,daha da açılmadı.Soruyoruz açılacak deniyor.Beklemedeyiz.Bu süre zarfinda sayfayı canlandırıp bir kaç sipariş almak istiyorum.Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim?

Instagram: karakalem7_24

Güncelleme • • bkartli
  • Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

http://v752Nl.jpg

Böyle hissediyorum?

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Deniz_686, 1 saat önce yazdı:

@ozelharekat61 en son persembe bakmıştım 

Malesef az önce ret kararımı gördüm, 686 nolu KHK, eylül 2019 takipsizlik, kriter yüksek lisans kaydı, kurum diğer kurumlardan.

Cok umutluydum, insallah kalanlara iade gelir,  ddualarınıı bekliyorum 

Geçmiş olsun. Allah sabır versin.

• Teşekkür 1
  • Üzülme 1

672 KHK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Foruma yansıyan maalesef ret kararlarıyla komisyonun iyi kötü çalıştığını öğrenmiş olduk

• Üzülme 1
  • Onaylama 3

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...