İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

derebom, 18 saat önce yazdı:

(Takipsizlik kararı ve resmi gazetede yayınlanan AYM kararı ilgili kısmı. 25 ile 40. sayfa aralığı 02.07 2020 31280 nolu karar. )

derebom, 15 saat önce yazdı:

25 ve 40.sayfa bizi ilgilendiren kısım. Bunuda çıktı alıp ekleyin. 

Guardiann, 3 saat önce yazdı:

Peki bu anayasa mahkemesi kararının tamamını mı ekleyeceğim dilekçe ekine? 27 sayfa çünkü.

vergici672, 2 saat önce yazdı:

sayın @derebom 

''25 ve 40.sayfa bizi ilgilendiren kısım.'' yazmışsınız. fakat sayın @vergici672 paylaştığınız bağlantıdaki karar 18 sayfa. ben mi yanlış bakıyorum acaba?

eşimin adli süreci devam ediyor ama yine de arşivde bulunsun istiyorum.

Eşim için takip ediyorum... (sahil güvenlik, 3.04.18 GGU, 11/17.05.18 gözaltı, 8.07.18 701 no.lu KHK ile ihraç, 25.10.18 ağır cezada mahk. açıldı, 25.02.19 ilk duruşma, 21.11.19 OHAL inc. kom. sistemdeki duyurusu ile RET kararı, 12.02.20 21.idare mahk. dosya açılış, 21.01.21 7. duruşma/mütalaa_ceza, 25.03.21 8. duruşma karar mahk. CMK'nın 223/3-d maddesi gereğince CVYO kararı, 17.06.21 bölge adliye mahk. dosya açılış, 1.07.22 21. idare mahk. duruşma, 25.08.22 21.idare mahk. RET kararı, 18.10.22 15. idari dava dairesi dosya açılış, 10.03.23 bölge adliye mahk. CMK'nun 223/2-c maddesi gereğince beraat, 20.04.23 istinaf kararı ile kesinleşmiş beraat ...)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
portakal çiçeği, 51 dakika önce yazdı:

sayın @derebom 

''25 ve 40.sayfa bizi ilgilendiren kısım.'' yazmışsınız. fakat sayın @vergici672 paylaştığınız bağlantıdaki karar 18 sayfa. ben mi yanlış bakıyorum acaba?

eşimin adli süreci devam ediyor ama yine de arşivde bulunsun istiyorum.

Resmi gazetenin 31280 sayılı kararların 25 ve 40.sayfalar dahil

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kul hakkı yiyen insanın ne bu dünyada ne öbür dünyada yatacak yeri yoktur! ??

• Beğeni 1
  • Üzülme 2

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
derebom, Bir saat önce yazdı:

Resmi gazetenin 31280 sayılı kararların 25 ve 40.sayfalar dahil

Kusura bakmayın ama anlayamadım. Link 18 sayfa gözüküyor. 25 ve 40. Sayfalar nasıl oluyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar arkadaşlar,

ben iade olmadan önce SGK lı bir işte 2.5 yıl çalışmıştım. primlerimi geri alabilmem için bir dilekçe örneği var mı? Dilekçeler bölümünde göremedim. Şimdiden teşekkürler.

675. KHK, sağlık bakanlığı, adli idari soruşturma yok diye biliyorum. Dünyadasın ve bunun tedavisi yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Scorpion, 01.11.2020 - 15:57 yazdı:

701 KHK albatros 3a magduruyum. Dosyam halen komisyonda. Aynı dosyadan birlikte takipsizlik aldığım ve albatros 4 olan arkadaşı 2 hafta önce en son çalıştığımız adliyeden sormuşlar ama benimle ilgili birşey yokmuş. Hemen hemen her şeyimiz aynı ama kodlarımız farklı olduğu halde birimizi sorup birimizi sormamalarini anlamadim. Dosyalar aynı olsa da komisyonda farklı kişiler yada bölümler mi inceliyor. Onu sordularsa beni de sorma ihtimalleri var mıdır acaba

Selam sizinle aynı durumdayim bana ulaşma şansınız varsa yazabilir mısınız 

Komisyon bekliyoruz hayırlısı 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, Bir saat önce yazdı:

Kusura bakmayın ama anlayamadım. Link 18 sayfa gözüküyor. 25 ve 40. Sayfalar nasıl oluyor?

Kardeş mail gönderdim. Pdf olarak

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@portakal çiçeği @derebom @Guardian,

Benim linkini verdiğim karar 02.07 2020 tarih ve 13566 nolu karar. Doğrudan AYM sayfasından alıntı. 

31280  sayılı ve 20 Ekim 2020 tarihli Resmi Gazetenin pdf halinin 25'nci sayfasında yer almaktadır. 

Kafa karışıklığı olmuş olabilir. İki yerden de ulaşabilirsiniz.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, 3 saat önce yazdı:

Kul hakkı yiyen insanın ne bu dünyada ne öbür dünyada yatacak yeri yoktur! ??

Hocam buna yanmayana insan denemz zatwn. Peki ali agaoglunun soylemlerini duydunuzmu ki bu itiraf gibi bisey ama adama hic birsey yapilmiyorm bizde agzimizdan cikan kelimelere dikkat ediyoruz ki ne olur ne olmaz diye. ?

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...