İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
cemyus, 40 dakika önce yazdı:

Evet, ara ara da bakıyordum kendime. Daha 1 hafta önce yine sorgulatmıştım arkadaşlarıma. Adli idari bir durum söz konusu değil Yurt dışı yasağı halen yok. 

Onceki forumda EGM havuz sorgulamasında herhangi birşey gozukmedigi halde red alan biri olmuştu sanırım ama yanlış hatırlıyor da olabilirim (yani EGM sorgulaması dosyanız hakkında tam güvenilir bir sonuç vermiyor olabilir). Umarım ek birşey yoktur ve dosyanizda hic birşey olmadığı halde red almissinizdir ki böylece idare mahkemesi aşamasında işiniz kolay olur.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mutlu06, 23 dakika önce yazdı:

@cemyus rutbeli miydiniz. 

Yok değildim. 

Leviathan, 17 dakika önce yazdı:

Onceki forumda EGM havuz sorgulamasında herhangi birşey gozukmedigi halde red alan biri olmuştu sanırım ama yanlış hatırlıyor da olabilirim (yani EGM sorgulaması dosyanız hakkında tam güvenilir bir sonuç vermiyor olabilir). Umarım ek birşey yoktur ve dosyanizda hic birşey olmadığı halde red almissinizdir ki böylece idare mahkemesi aşamasında işiniz kolay olur.

Teşekkürler sağolun. 

677 KHK -Kraker Yok - Dava Yok - İnceleme Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
cemyus, 2 saat önce yazdı:

677 KHK  - EGM.
03.11.2020 İNCELEME DEVAM idi
04.11.2020 RET.

İDARİ - ADLİ SORUŞTURMA YOK. OCAK AYINDA YURT DIŞI YASAĞI KALKMIŞTI. DOLAYLI YOLLARDAN SORGULATMALARIMDA HERHANGİ BİR KRİTER VS GİBİ ŞEYLER YOKTU. 

HAYIRLISI ALLAHTAN. YAPACAK BİRŞEY YOK. BEKLEMİYORDUM AÇIKÇASI. 

Senin gibi 677 KHK dan bi devrem adli idari sorusturmam yok diyordu tuttum kolundan adliyeye götürdüm bi baktır diye baktırdı şok oldu iki tane takipsizlik verilmişti ad kodlaması vardı iade oldu kendisi. Muhtemelen olumsuz kodlama olabilir son çalıştığın ilin adliyesine git kimliğini ver sordurt. Karar gelince yazar orda zaten geçmiş olsun beklemekten iyidir red se red kabul se kabul artık önünü göreceksin en azından tekrar geçmiş olsun

Güncelleme • • ozelharekat61

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Aynı zamanda ilk soruşturma geçirdiğimde EGM deki fişlemelerle ilgili bilgimiz yoktu sınavla ilgili soruşturmada öğrendim bende rütbeli personeldim ve CB olarak kodlanmışım.

• Beğeni 1
  • Üzülme 2

679 KHK İNCELEME DEVAM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Findik, 32 dakika önce yazdı:

YÖK 679.red bugün öğlen.SYOK kararı vardi. hiçbir kriter yok yaziyordu.kapanan forumlardan beri takip ediyorum.eskisehir için av.tavsiyesi olan var mı?

Geçmiş olsun hocam bende Esk deyim Mustafa ALGAM isimli bir avukat var diyorlar cevval bir avukatmış bilginize.

679 KHK İNCELEME DEVAM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Talzel, 19 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun hocam bende Esk deyim Mustafa ALGAM isimli bir avukat var diyorlar cevval bir avukatmış bilginize.

Teşekkür ederim.

Findik, 13 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim.size de geçmiş olsun bu arada 

679

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 2 saat önce yazdı:

Senin gibi 677 KHK dan bi devrem adli idari sorusturmam yok diyordu tuttum kolundan adliyeye götürdüm bi baktır diye baktırdı şok oldu iki tane takipsizlik verilmişti ad kodlaması vardı iade oldu kendisi. Muhtemelen olumsuz kodlama olabilir son çalıştığın ilin adliyesine git kimliğini ver sordurt. Karar gelince yazar orda zaten geçmiş olsun beklemekten iyidir red se red kabul se kabul artık önünü göreceksin en azından tekrar geçmiş olsun

İyi de hocam benim Ocak ayında yurt dışım kalktı. Yurt dışı kalkma şartı soruşturması olmayanda biliyorsunuz. O tarihe kadarda 15 günde bir İstanbul da Çağlayanda sürekli baktırdım kendime. Ayrıca dolaylı da baktırdım soruşturma yok. 

677 KHK -Kraker Yok - Dava Yok - İnceleme Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
cemyus, 21 dakika önce yazdı:

İyi de hocam benim Ocak ayında yurt dışım kalktı. Yurt dışı kalkma şartı soruşturması olmayanda biliyorsunuz. O tarihe kadarda 15 günde bir İstanbul da Çağlayanda sürekli baktırdım kendime. Ayrıca dolaylı da baktırdım soruşturma yok. 

Ocaktan sonra bile hakkında soruşturma açılan insanlar var face de gördüm 4 sene sonra soruşturma açıldı vs yazanlar oluyor hocam yurtdısı kalkması bi kriter değil bence ayrıca belki sorusturma acıldı takipsizlik aldınız olumsuz kodlaması olup takipsizlik alan insanlar da var

Talzel, Bir saat önce yazdı:

Evet arkadaşlar red alanlar kervanına bende bu saat itibari ile katılmış bulunuyorum.679 sayılı KHK,Hakkımda 1 ihbar vardı ve 1 kişi olabilir diye savcılığa mesaj göndermişti.kızım okullarında okumuştu ve kardeşim cezaevindeydi.Tüm bunlardan KYOK almıştım. Yaklaşık 1 ay önce hakkımda 1 soruşturma daha olduğunu öğrendim.Soruşturma konusu 2009 yılı komiser Yard sınavında başarılı olmam.2 gün önce onunla ilgili kolluğa ifade verdim.Şüpheliymişim.Memleket nereye gidiyor anlayamıyorum.Karmakarışık duygular içindeyim.Dün baktığımda inceleme devam ediyordu.Kendinize iyi bakın.

Geçmiş olsun hocam 4 sene sonra red almak tabiki üzücü ama artık önünüzü görebilirsiniz en azından bu açıdan bakın 

Findik, Bir saat önce yazdı:

YÖK 679.red bugün öğlen.SYOK kararı vardi. hiçbir kriter yok yaziyordu.kapanan forumlardan beri takip ediyorum.eskisehir için av.tavsiyesi olan var mı?

Geçmiş olsun hocam size de bugün red günü sanırım

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...