İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Yavuz Selim TÜRK, 22 saat önce yazdı:

Bu haberden sonra dilekçede değişiklik yapan oldu mu? Lisans iptali diye bir şey yoksa ne diye  dilekçe vereceğiz? 

Yeşil pasaportun iptali için nüfusa mı milli eğitime mi dilekçe vermeli, ikisini tek dilekçede birleştirebilir miyiz? 

672 MEB, beraat (2-b) (okul,banka kredi kartı) komisyon incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
direnm@li, Bir saat önce yazdı:

Bu haberden sonra dilekçede değişiklik yapan oldu mu? Lisans iptali diye bir şey yoksa ne diye  dilekçe vereceğiz? 

Yeşil pasaportun iptali için nüfusa mı milli eğitime mi dilekçe vermeli, ikisini tek dilekçede birleştirebilir miyiz? 

Pasaport içi nüfus müdürlüğüne başvuru yapmanız gerekiyor.

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
direnm@li, Bir saat önce yazdı:

Ben dilekçemde çalışma lisansının iadesi dedim

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ben hukuk adına o kadar beklentisiz oldum ki konu ne orali bile olmak istemiyorum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
direnm@li, 2 saat önce yazdı:

KHK'larda kamu görevinden çıkarılanlarin kamuda doğrudan veya dolaylı olarak görevlendirilemeyeceği ilave tedbir olarak belirtilmis. Öğretmen olsaydım bu husus uzerinden (bir nevi dolaylı  kamu hizmeti olarak değerlendirilebilecek) özel öğretimde çalısabilme  konusunda talepte bulunurdum. Bu konuda avukatlık konusundaki düzenlemeyi de emsal göstermeye calisirdim. Belki bilahare 5580 sayılı kanunun ilgili maddesinde bir değişiklik yapilir, halihazırda MEB iade olmayan öğretmenlerin özel okulda çalışmasına izin vermeyecek gibi gözüküyor. Anladığım kadarıyla zaten öğretmenlik lisansı diye birşey de yok, kimsenin diplomasinin iptali vb. sozkonusu değil.

Ayrıca, yeşil pasaport için değil, seyahat hürriyetinizi sınırlayıcı yurtdışı çıkış yasağı, pasaport verilmemesine yönelik idari işlem vb. tedbirlere karşı dilekçe verebilirsiniz diye düşünüyorum.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 3 saat önce yazdı:

Ben bugün verdim dilekçe ama kimse ne olduğunu bilmiyor. 17 olduğuna emin misiniz sanki 11 Şubat diye hatırlıyorum yanlış da olabilir teyit ettirmek lazım. Yarın da başkanlığa iadeli taahhütlü göndereceğim

Ben de bugün Millî Eğitim Bakanlığına gönderdim.

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu muhabbet nedir daha Ben komisyondayim bekliyorum muhendis olarak calisiyordum herkes mi dilekce yazip kurumuna gondermesi lazim yoksa sadece ogretmenler avukatlar pilotlar gibi mesleklermi

Güncelleme • • kanaatmagduru

686 KHK İŞLEM DEVAM EDİYOR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Son gün 11 i mi 17 si mi 

Güncelleme • • Meh Met

677 khk inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Artık açıklama yapma gereği de duymuyorlar ? helal olsun.

672- sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...