İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Editör

Eğitimsenden bekleyen arkadaşlar ohal komisyonu 29 aralık eylemini her ne kadar sendikal bir eylem olsa da ret gerekçesi sayıyor. Bu kritereri olan arkadaşlar planlarını ona göre yapmalı.

• Şaşırma 1
  • Üzülme 1
  • Kızma 1
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

incelemeye devam 672 sağlık bakanlığı 

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 3 saat önce yazdı:

Eğitimsenden bekleyen arkadaşlar ohal komisyonu 29 aralık eylemini her ne kadar sendikal bir eylem olsa da ret gerekçesi sayıyor. Bu kritereri olan arkadaşlar planlarını ona göre yapmalı.

Ömrü hayatımda o eylemden başka birşey yok zaten  sırf o gün pek çok arkadaşım gitti, arayarak beni de çağırdı diye gittim ?

Güncelleme • • Adem A.

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

OHAL komisyonu cogunlugu ilk KHK lardan ihraç olan kişileri neden en sona bıraktı ? Buna bir cevapiniz var mı ? Çünkü benim aklım almıyor. 

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 4 saat önce yazdı:

Bu konuya biraz daha açıklık getirebilir misiniz ?

Kaç farklı kişinin kararında bu şekilde bir ibare geçiyor ve buna göre ret verildiği belirtiliyor 

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Luis Figo, 53 dakika önce yazdı:

Bu konuya biraz daha açıklık getirebilir misiniz ?

Kaç farklı kişinin kararında bu şekilde bir ibare geçiyor ve buna göre ret verildiği belirtiliyor 

İstisnasız şu ana kadar gördüğüm tüm gerekçelerde 29 aralık ret için gerekçe gösteriliyor.Yanına da başvurucunun personel bilgi dosyasında iltisaklı olduğu bilgisi ve Valilik ihraç kanaatine yer verildiği gibi saçma sapan bir gerekçeyi ekliyorlar. Bana sorarsanız 29 aralık eylemi gerekçe gösterilen herkes mahkemeden dönecek.Çünkü bu eyleme katılan arkadaşlarımızın çoğunluğu açığa alınmışken tekrar iade edildiler ve şu an çalışıyorlar

Güncelleme • • Ali Haydar

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, Bir saat önce yazdı:

İstisnasız şu ana kadar gördüğüm tüm gerekçelerde 29 aralık ret için gerekçe gösteriliyor.Yanına da başvurucunun personel bilgi dosyasında iltisaklı olduğu bilgisi ve Valilik ihraç kanaatine yer verildiği gibi saçma sapan bir gerekçeyi ekliyorlar. Bana sorarsanız 29 aralık eylemi gerekçe gösterilen herkes mahkemeden dönecek.Çünkü bu eyleme katılan arkadaşlarımızın çoğunluğu açığa alınmışken tekrar iade edildiler ve şu an çalışıyorlar

Ben de aynı şekilde açıklayacaktım... Şanlıurfa ve Dersim den 29 Aralık grevi ile ilgili açığa alınanlar mesleğe döndüler ama ihraç olanlar red yiyor

686-Eğitim-Sen-incelemeye devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

komisyondan iade olmak cok zor arkadaslar 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çünkü benim 10'dan fazla eğitim sen üyesi 10 kişiden fazla arkadaş ve akraba 29 Aralık grevinden dolayı açığa alınmıştı  ama hepsi  açıktan döndüler ilkkez ret gerekçesi olduğunu duyunca şaşırdım

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mrb, geçen gün yazdığım soruların cevabını öğrenmek için komisyonu aramıştım, her sorduğum soru için bilgi veremiyoruz, dedi.

Sonra Tc mi istedi, adımı söyledi ve evt başvurunuz var dedi.

Başvurumun olduğunu bende biliyorum

Hiçbir konuda bilgi vermedi. Acaba hangi tur sorulara cvp veriyorlar.

Ve sizce tc'em ile sisteme girdiğinde sizce durumumu gördü mu?

677, üni, adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...