İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

@Yeliz Coşkun Aslanalp geçmiş olsun kararınız adalet bak dan karar bekleyenler için önemli olduğu gibi diğer bakanlıkların da durumunu belki etkiler bu sebeple soruyorum yanlış anlaşılmasın lütfen işe girişiniz 2010 sonrası mı ve SGK kaydınız ile kuruma giriş arasında ne kadar zaman var bilgi verirseniz de vermeseniz de teşekkür ederim kurum karar tarih ve sayısını da paylaşabilir misiniz

Güncelleme • • altuğ
Ek bilgi

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@altuğ memur olma tarihim 2009. Hak kaybı yaşanmaması için eski çalıştığım kurumun sigorta bitiş tarihi ile memur olma tarihim arasında iki gün var. Karar no: 2021/15293 tarih 02.3.2021 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 4

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 2 saat önce yazdı:

Herkese merhaba..kararım geldi..olumsuz kurum kanaati..SGK kaydı.. ve sms var...buradan hiç haberleri yokmuş gibi davranıp hakkımda olumsuz kurum kanaati çıkmasına vesile olan kurumuma ve emeği geçenlere teşekkür ediyor Allaha havale ediyorum..

Çok geçmiş olsun sizi kuruma sormuşlar mı idi duyum almış miydiniz

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 1 saat önce yazdı:

@altuğ memur olma tarihim 2009. Hak kaybı yaşanmaması için eski çalıştığım kurumun sigorta bitiş tarihi ile memur olma tarihim arasında iki gün var. Karar no: 2021/15293 tarih 02.3.2021 

Allah sabır versin çok üzüldüm, her okuduğum red kararı canımı çok acıtıyor ama malesef duadan başka bir şey de elimden gelmiyor.

2009 dan önce SGK kaydına da bakılır mı Allahım sen büyüksün...

derman, 22 dakika önce yazdı:

Allah sabır versin çok üzüldüm, her okuduğum red kararı canımı çok acıtıyor ama malesef duadan başka bir şey de elimden gelmiyor.

2009 dan önce SGK kaydına da bakılır mı Allahım sen büyüksün...

benim  2012-2013  arası SGK kaydım var sanırım benim de şansım yok...

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 2 saat önce yazdı:

Herkese merhaba..kararım geldi..olumsuz kurum kanaati..SGK kaydı.. ve sms var...buradan hiç haberleri yokmuş gibi davranıp hakkımda olumsuz kurum kanaati çıkmasına vesile olan kurumuma ve emeği geçenlere teşekkür ediyor Allaha havale ediyorum..

Merhaba kararınız hemen gelmiş bu hafta içi mi açıklanmıştı kararınız ayrıca İNŞALLAH idare mahkemesinden dönersiniz ordaki gelişmelerden de haberdar ederseniz sevinirim. 

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ozan Aysu çok sorduk en son çalıştığım yere ama kimse bişi sormadı dediler ama sorulmuş ve olumsuz yanıt verilmiş karardan bu anlaşılıyor..

@efe_kentli67 çarşamba gördük sayfada bugün geldi karar..

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gn.Editör
Yeliz Coşkun Aslanalp, 34 dakika önce yazdı:

Sayın editörlerimiz sizce idareden dönme şansım var mı? Yani üzülmeyeyim diyorum ama olmuyor yazık yedi seneme benden daha çok seneleri gidenler var biliyorum bunu demeye hakkım yok belki ama yapılan bu haksızlık herkesi olduğu gibi beni de çok üzüyor...

Yeliz hanım. Hukuki mücadelemize devam etmezsek elimizde ne kalır?

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

?? Hukuk ve Adalet ??'' SADECE ''

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar red alanlar idare mahkemesinde komisyonun kriter olarak belirleyip kendinde olmayan yada tam tersi ozellikleri varsa ortaya koysun bence mesale:

-17/25 öncesi durumlar

- başka bankada parası olduğu veya kredi çektiği halde lanet bankaya yatırmadığı

- başka sendika üyeliği olduğu, veya söz konusu sendikaya üye olunmadığı

vs....gibi komisyonun kriterlerinden tam tersi ozellikler varsa kullanılabilir 

-

-

-

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...