İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Degerli arkadaslar,

Su anda iktidarda olan  kitlenin ne acimasi ne de insani duygulari var. Hem vahsiler hem de sonradan gorme. Bunlarin kendi cikarlari devreye girdigi zaman yapamayacaklari bir sey islemeyecekleri bir suc yoktur. Nerde bir savci nerde bir hakim varsa hepsi bunlarin emrinde, hazir durusta bekliyor. Ben hep soylerim: PARA en buyuk dindir. Bu kitlenin de taptigi tek sey var. O da PARA. Paranin her turlusu bunlari sarhos ediyor. Nereden geldigi onemli degil. Misal, OHAL komisyonundan kararin one alinmasi veya olumlu yonde cikmasi icin para talep ediyorlar. Oyle kucuk paralar de degil, 300-400 bin civari. Adamlar sistemi kurmus. Muslugun basinda milletvekilleri var. En buyuk payi onlar aliyor. Diger altta olanlar da malin geri kalanini paylasiyor. Arkadaslar bunu yapanlar hic oyle gormediginiz adamlar degil. Hepside televizyonlarda boy gosteren ve demokrasi lafini agzindan eksik etmeyen adamlar bunlar. Velhasil sonu olmayan bir kin, nefret, ofke ve para hirsinin kurbani olduk. 

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 5

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın @vergici672 hocam giden üyeyi bende uzun zamandır forumda görüyorum provokatör olduğunu bende düşünüyorum ama bir yerlere yaranma gayesi olan ve vatan millet edebiyatının arkasına saklanmaya çalışan ben kurtulayım kalanların canı cehenneme çabası içinde olduğu izlenimi veren biriydi. Böyle biri yarın fazla maaş alayım diye mahsum insanları harcayacak kapasiteye de sahiptir 

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Luis Figo, 42 dakika önce yazdı:

Sayın @vergici672 hocam giden üyeyi bende uzun zamandır forumda görüyorum provokatör olduğunu bende düşünüyorum ama bir yerlere yaranma gayesi olan ve vatan millet edebiyatının arkasına saklanmaya çalışan ben kurtulayım kalanların canı cehenneme çabası içinde olduğu izlenimi veren biriydi. Böyle biri yarın fazla maaş alayım diye mahsum insanları harcayacak kapasiteye de sahiptir 

Bu görüşünüze katılmıyorum hocam. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın @vergici672 hocam bende o izlenimi yarattı emin olun biri bende ne izlenim yarattıysa bu güne kadar yanilmadim. Yanılmayi çok istediğim kişiler de vardi ama yanilmadim

Hatta normal hayatta sürekli bahsedilen biri vardı herkes çok iyi süper biri diyorlardı onun için tek bir kere gördüm 5 dk bile değil. Dedim dikkat edin bu yalaka biri kişisel menfaat için herşeyi yapar tabiri caizse babasını satar  dedim ayrıldım

biraz uzun sürdü ama en sonunda geldiler ya bu doğal felakettir elinden gelmiyormus yoksa dünyayı yakar herkesi birbirine kirdirir dediler

Ben insanları iyi ve kötü diye ayırırım. Her inançtan her ırktan her düşünceden çok fazla insanda tanımış biriyim de gerçekten tercube ile sabit bende

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Luis Figo, Bir saat önce yazdı:

Sayın @vergici672 hocam bende o izlenimi yarattı emin olun biri bende ne izlenim yarattıysa bu güne kadar yanilmadim. Yanılmayi çok istediğim kişiler de vardi ama yanilmadim

Hatta normal hayatta sürekli bahsedilen biri vardı herkes çok iyi süper biri diyorlardı onun için tek bir kere gördüm 5 dk bile değil. Dedim dikkat edin bu yalaka biri kişisel menfaat için herşeyi yapar tabiri caizse babasını satar  dedim ayrıldım

biraz uzun sürdü ama en sonunda geldiler ya bu doğal felakettir elinden gelmiyormus yoksa dünyayı yakar herkesi birbirine kirdirir dediler

Ben insanları iyi ve kötü diye ayırırım. Her inançtan her ırktan her düşünceden çok fazla insanda tanımış biriyim de gerçekten tercube ile sabit bende

Benim kanaatimce bir insan diğerlerini ötekileştiriyorsa o insan kötüdür.Size sonuna kadar katılıyorum hocam. İşin trajik yanı bunu yapan sizinle aynı kaderi paylaşmış terörisit olarak yaftalanmış biri. 

Güncelleme • • Ali Haydar

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilinmelidir ki ülkemizde ne yazık ki kendi görüşünde olmayan insanlara terör yaftasında bulunmak haddinden fazla arttı. Bu üyemiz de sempatizana, hatta meclise seçimle gelen ve anayasaya uygun kurulan, milyonlarca seçmenden oy alan parti, üye ve seçmenlerine terörist diyor. Kendi düşüncesi olduğunu da belirtmiyor. Kanunda teröristin de sempatizanın da tanımı mevcut. Bu üyemiz ne yazık ki bir yerlere yaranmak için böyle konuşuyor. Sorsan hükümet ve devlet kavramlarının da aynı olduğunu zanneder. Kendini it izindeki at izi zannediyor. Sırf bundan dolayı herkese terörist demek ne kadar doğru? Onun yaptığı hesabın sonucu şunu doğurur. Ülkede aileleri ile beraber fetöden 10 milyon, pkkdan 20 milyon, dhkp-cden 10 milyon, ışid ve diğer terör örgütlerinden 5 milyon terörist var. Yani ülkenin yarısından fazlası terörist. Söylemiyle suç işlediğinin farkında değil. Bir de emniyet mensubu olacak. Polis okulunda aldığı eğitim arasında terörist-sempatizan ayrımını öğretmediler mi? Hele ki bir partiye oy verenlere de terörist demek ne bileyim. Ki konumuz da bu değildi. Khklıları savunan ve insan hakları savunucusu olan biri hakkında mensup olduğu partiden dolayı terörist dedi. Siyasetin özü bu değil mi? Bir partiden istifa eden rahatlıkla diğer partiye geçiyor. Bahse konu şahıs hükümet partisine geçince teröristliği bitiyor mu ona göre merak ettim doğrusu.

Tek derdim şu. Burada herkes zulme uğradı ya da zulme uğradığını düşünüyor. Zaten sesimizi duyuramıyoruz en azından kamuoyunda gündem olmak adına konuşan adamlara laf edilmese ya.  Khklılar hakkında gündem yaratan kaç kişi var? Gergerlioğlu terörist, kılıçdaroğlu dinsiz, akşener fetöcü, cihangir islam dinci, davutoğlu ve babacan eskiden onlardandı vs diyerek khklılar için gündem yapan insanlara hakaret etmek zulme uğrayan bir insana yakışmaz. Yaranarak iade olacağını kimse düşünmesin. Yukarıda yazanlar var pek bilgim yok ve şahit olmadım ama paran varsa fetö borsası varmış diyorlar. Git kredini çek ve iade ol. Şu dönemlerde khklılara destek çıkan bir kaç insana da laf etme.

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

702-komisyonda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

forumdan gidişine de kimse güzelleme yapmasın lütfen. Burayı da fetö, pkk vs forumu olarak görüp "benim onların arasında ne işim var, komisyondaki dosyam incelendiğinde burada olduğum anlaşılırsa başıma bela olabilir" düşüncesiyle gitmiştir düşüncesindeyim. Bu konu kapansın ve lütfen tek derdimiz yaşadığımız mağduriyet olsun. Yaşadıklarımız kolay şeyler değil. bizi savunanlara haksızlık etmemiz, ötekileştirmemiz zulme uğrayan insana yakışmaz. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

702-komisyonda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 3 saat önce yazdı:

Bol karar gördüğümüz ve bol iade kararı verilen bir hafta diliyorum.

inşallah sayın MSA. mesaj kutunuza bakar mısınız?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...