İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Sn @altuğ son gelen karar sayısına göre kalan dosya sayısı tahminimiz alabilirmiyim

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 2 saat önce yazdı:

Sayın editörlerimiz sizce idareden dönme şansım var mı? Yani üzülmeyeyim diyorum ama olmuyor yazık yedi seneme benden daha çok seneleri gidenler var biliyorum bunu demeye hakkım yok belki ama yapılan bu haksızlık herkesi olduğu gibi beni de çok üzüyor...

2013 önce şu sohbete giden gazetesinde çalışan ve sigortası olan takipislik ihraç dahi olmadı kriterler kişiden kişiye göre değişiyor yine 2013 öncesi sohbet referans iddiaları vs beraat komisyondan döndü bu kriterler idarenin önüne gelse red

Yeliz Coşkun Aslanalp, 3 saat önce yazdı:

Sayın editörlerimiz sizce idareden dönme şansım var mı? Yani üzülmeyeyim diyorum ama olmuyor yazık yedi seneme benden daha çok seneleri gidenler var biliyorum bunu demeye hakkım yok belki ama yapılan bu haksızlık herkesi olduğu gibi beni de çok üzüyor...

Donme şansınız var ama çok sürer 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

2 Mart itibariyle 1200 dosya geçildiyse 

Kalan dosya 13.100 şu anda 

Ay sonunda 12.500 un altına iner 

İade sayısı da 13.900 lere yaklaşır diye tahmin ediyorum 

• Beğeni 3
  • Teşekkür 2

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 13 saat önce yazdı:

Süreç zor ve insan bazen psikolojik sınırı aşabiliyor. Foruma ve fetö, KHK, ohal mağdurlarına katkı sağlamayacaksa düşüncenizi kendinize saklayabilirsiniz. Burada bir partiyi, bir siyasi görüşü yada bir fikri tartışmıyoruz. Bunun için internette birçok platform mevcut. 

Forum, işinden olmuş, komisyon ya da idare mahkemelerinden işine ve itibarına dönmeye çalışan ve elbet dönecek mağdurların mücadelesine yardımcı olmak amacıyla var. Konumuzla doğrudan ilgisi olmadıkça siyasiler ve siyasi görüşlere girmemeye özen gösteriniz.

khklıları savunan, insan hakları savunucusu olan birine  terörist demek de ne bileyim? 6,5 milyon seçmene ve ailesine komple terörist demek bir khklıya yakışmıyor. Burada kimse kendini vatansever olarak tanımlayıp ülkede yasal yollarla duran insanlara "devleti milleti sevmeyen" olarak tanımlamamalı. Sırf komisyondan gelecek kararın olumlu olmasını beklerken aman yanlış bir şey demeyeyim demek komisyondan red alanlara da aynı gözle bakmaktır emin olun. Bu zihniyet her zaman var ve komisyon ve diğer üst mahkemeler red verince gelen gidene sövecek. Ülkenin kanunlarının terörist demediği insana terörist demek çıkar doğrultusunda hareket ettiğinin en büyük kanıtıdır. 

• Teşekkür 2
  • Onaylama 7

702-komisyonda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Diyelim ki bu adam önümüzdeki seçimde cumhurbaşkanı oldu. Ya da ne bileyim yeni kurulan hükümette içişleri bakanı oldu. Sen yine de ona terörist diyebilecek miydin? O yürek var mı? Kim ben daha vatanseverim dediyse o daha çok ağlattı ülkenin anasını.

702-komisyonda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@akademisyen geçmiş olsun. ben idari dilekçemi yazarken forumdaki bir hakim arkadaşımızdan makul bir ücrete yardım aldım. İşinin ehli bir hanımefendi. 

692 KHK - Ret - Adli süreç devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...