İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

@perde1un bizim savunma evragimız kayinbabama teslim edilmişti yaşlı ve bilmediği için pek onemsememis kayinbabam vefat ettikten sonra eşim tesadüfen görmüştü ona göre savunma yaptı ama zaten süreyi kacirmistik . Dava açarken bunuda kullandık kişiye özel Baslikli evragi o kişi bulunmasa bile vermemek gerek diye biliyorum ki öyleymiş zaten 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aynaz, 5 dakika önce yazdı:

@perde1un bizim savunma evragimız kayinbabama teslim edilmişti yaşlı ve bilmediği için pek onemsememis kayinbabam vefat ettikten sonra eşim tesadüfen görmüştü ona göre savunma yaptı ama zaten süreyi kacirmistik . Dava açarken bunuda kullandık kişiye özel Baslikli evragi o kişi bulunmasa bile vermemek gerek diye biliyorum ki öyleymiş zaten 

Aynen @Aynaz hocam, rahmetlinin hiç suçu yok, o dangalakların kişinin kendisine ulaşana kadar başkasına vermemesi lazım, en kötü ihtimalle mahalli görevli olduğundan mütevellit muhtara bırakılır onda da muhtarın size aynı gün içinde ya da ertesi gün elden teslim etmesi gerekir. Yasal olarak resmi evrakın akıbeti böyledir. Bunlar ne iş bilmez ne dangalak insanlar ya! Resmen görevlerini yerine getirmiyorlar. Hoş kim yapıyor diyeceksiniz ki siz de bu konuda sonuna kadar haklısınız ??

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Daşbırk, 05.09.2021 - 21:14 yazdı:

Arkadaşlar bilgisayardan anlayan vardiya amiri pozisyonu için arkadaş varmi çerkezköyde bana özelden ulaşsın telefonla polis asker olabikir olmasada yazın bana telefonda yazın arayin bi görüşeyim baskasi olacagina  bizden birisi olsun diye düşündüm 

Benimle birlikte çalışacak arkadaş vardiyalı değişimli 16/24 ve 24/08 vardiyasında....

Arkadaşlar bilgisayardan anlayan vardiya amiri pozisyonu için arkadaş varmi çerkezköyde bana özelden ulaşsın telefonla polis asker olabikir olmasada yazın bana telefonda yazın arayin bi görüşeyim baskasi olacagina  bizden birisi olsun diye düşündüm 

Benimle birlikte çalışacak arkadaş vardiyalı değişimli 16/24 ve 24/08 vardiyasında.... kimse yazmamış bidaha hatırlayayın.dedim

iş lazım olan varsa tekirdağ çerkezköy araabsi olan varsa çorludan gelebilir de

tekirdağ çerkezköy kızılpınar fevzipaşa kapaklı karağaç servis vardir

Oralarda olsam yazardim ilginiz için teşekkür Ler 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sevgi, 33 dakika önce yazdı:

Oralarda olsam yazardim ilginiz için teşekkür Ler 

Vardiya amirliğini geçtim çok iyi security de olurdum ? kısmet... 

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kıymetli Dostlar, KHK lılar olarak belediyelerde çalışabiliyor muyuz? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Çalışabiliyorsak ilave tedbirlerle ilgili dilekçe vs vermemiz gerekir mi? Tam manası ile çalışabilmek için. 

Güncelleme • • doğubatı

677-EGM-İNCELEME DEVAM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
doğubatı, 10 dakika önce yazdı:

Kıymetli Dostlar, KHK lılar olarak belediyelerde çalışabiliyor muyuz? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. 

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. İstanbul’da CHP Li bir belediyede iş imkanım var , henüz netleşmedi haber bekliyorum ama sorun çıkar mı diye endişelenmiyor değilim. Bir de aracı olan kişiye mahcup olma ihtimali var. 

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Arı maya, 4 dakika önce yazdı:

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. İstanbul’da CHP Li bir belediyede iş imkanım var , henüz netleşmedi haber bekliyorum ama sorun çıkar mı diye endişelenmiyor değilim. Bir de aracı olan kişiye mahcup olma ihtimali var. 

Evet hocam bende cv bırakacağım. Daha önce yazmıştım buraya. Drama eğitimi aldığımı. Bu anlamda iş arıyorum. Özel okullar ve belediyeler bu konuda uygun. Gerçekten dardayım. Bilgisi olan olursa özellikle de @Teacher @vergici672 ve öğretmen olan arkadaşlar. Bilgi verirseniz çok sevinirim. Bu anlamda bir engel varsa ilave tedbirlerde, bir yerlere dilekçe falan vermek gerekirse onu da yaparım. 

öğretmen değilim kurs bitince eğitmen olacağım.

677-EGM-İNCELEME DEVAM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Buraya çok defa yazmıştım. Kamuda doğrudan veya dolaylı olarak çalışmaya engel teşkil eden ilave tedbirden dolayı, belediyede taseron işçi olarak bile çalışmak mümkün değil. 

İlave tedbirlerle ilgili dilekçe süreci çoktan sona erdi. Dilekçe verip de kurumunuzdan olumsuz cvp aldıysanız, mahkeme sürecine geçebilirsiniz.

Öte yandan, CHP'li belediye sozkonusu ilave tedbiri nasıl degerlendirir bilemeyiz, basvurup bir sansinizi deneyin.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkdaslar ben 19.idare mahkemesine 2019/5728 esas nolu dosyamda adalet bakanliginin yaptigi savunmaya karsilik cevap dilekceai yazmadim 29.11.2019 dan bu yana herhangibir gelisme olmadi hala beklemedeyim ne yapmaliyim bilen arkadaslar yardimci olabilirseniz sevinirim.

679 KHK_ADALET BAK.ANKARA B.A.M  21.CEZA DAİRESİ KRİTER -SGK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...