İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
Daşbırk, 8 saat önce yazdı:

Ben inanıyorum devlete küsmedim devlet zamanı gelince bizim suçsuz olduğunuzu er yada geç anlayacak darbeye karışan hariç herkes görevin e dönecek ne zaman olur onuda allaha bırakalım dua ile veryansın etmektense hakkimiz için ailemiz için koşturalım  bos durmak insnai dahada otekelestiriyir devletimize vatanımıza herzaman sahip çıkarım her zaman ne olursa olsun  devlet bizi atti ama biz gene kusmedik  devletimi vatanimi seviyorum biz bayrağımız için herse yi yaaoriz bırakın başkaları terörist desin aldırmayın bizim suçumuz yok bunu devlette bikiyir güç meselesi.asil.sorun başkada dicek siz bulamıyorum arkadaşlar  

Dediğin doğru fakat kadercilik yada şükürcülük yaparakta kimse sana hakkını vermez. Burası Türkiye. Burada piyasayı sallandirmazsan sosyal ortamlarda meydanlarda ses cikarmazsan zulmü duyurmazsan eğer ancak 3. Kuşak torununa kalır hakların. Şuanda yandaş yada yandaş olmayan gazetecilerin ve muhalefetin dilindeyken bu KHK olayı, rehavete kapılmadan daha fazla ses çıkartarak mevzuyu soğutmamalıyız. Özellikle sosyal medyayı EYTliler gibi aktif kullanmalıyız. Önümüzde erken seçim var. Bu seçimi lehimize kullanmalı ve musait olan KHKlı arkadaşlar parti binalarını ziyaret etmeli ve oy potansiyelimizin ne kadar yüksek ve etkili olduğunu anlatmalıdır. Ben sık sık İstanbul da gidiyorum. Durumu anlatıyorum. Mucadeleye daha yoğun bir şekilde devam etmeliyiz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Daşbırk, 9 saat önce yazdı:

Ben inanıyorum devlete küsmedim devlet zamanı gelince bizim suçsuz olduğunuzu er yada geç anlayacak darbeye karışan hariç herkes görevin e dönecek ne zaman olur onuda allaha bırakalım dua ile veryansın etmektense hakkimiz için ailemiz için koşturalım  bos durmak insnai dahada otekelestiriyir devletimize vatanımıza herzaman sahip çıkarım her zaman ne olursa olsun  devlet bizi atti ama biz gene kusmedik  devletimi vatanimi seviyorum biz bayrağımız için herse yi yaaoriz bırakın başkaları terörist desin aldırmayın bizim suçumuz yok bunu devlette bikiyir güç meselesi.asil.sorun başkada dicek siz bulamıyorum arkadaşlar  

Ustad iletisime gecebiliriz. 5416535933

701 Khk Adalet bakanlığı. Beraat kararı var. Klavye kursu mağduru.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Geçenlerde Cumhurbaşkanı'nın yazdığı "Daha Adil bir Dünya Mümkün" adlı kitabın reklamını gördüm.

Önce "Daha Adil Bir Türkiye Mümkün" denilerek işe başlamalı. Sonrası zaten gelecektir.

Haksız hukuksuz işlerinden, aşlarından, meslek ve kariyerlerinden olmuş on binlerce insanın hakkını adilane tesis etmeli hükümet.

• Beğeni 3
  • Kahkaha 1
  • Onaylama 5

672 KHK - Komisyon: Ret - Banka,Okul - 21. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Özkan Küçükkapdan, 2 saat önce yazdı:

Ustad iletisime gecebiliriz. 5416535933

Özhan profil resmin çok iyi...seçim zamanı gelince de profil resminin hakkını vererek üç hilalin bağrına mühürü basacağın için de şimdiden tebrik ederim.....

679'lu polis..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Badi Ekrem, 2 saat önce yazdı:

Geçenlerde Cumhurbaşkanı'nın yazdığı "Daha Adil bir Dünya Mümkün" adlı kitabın reklamını gördüm.

Önce "Daha Adil Bir Türkiye Mümkün" denilerek işe başlamalı. Sonrası zaten gelecektir.

Haksız hukuksuz işlerinden, aşlarından, meslek ve kariyerlerinden olmuş on binlerce insanın hakkını adilane tesis etmeli hükümet.

Evet tweetter da ki taga yazdım ben KHK ile ilgili. Ama sayfada yazan KHKlı görmedim. Keşke KHKlılar o sayfayı doldursalar. Adil dünyanın adaletsizliği bize yaşatılıyor çünkü...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba. Sermaye Piyasası Kurulunda uzman veya başka sıfatla çalışan khklı arkadaş var mı acaba ? Bir konuda görüşüne ihtiyacım var. Kurulda çalışmasa bile Sermaye piyasası mevzuatına hakim bir arkadaş da yardımcı olabilir. 

...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba iki ay önce belki de daha fazla oldu komisyon kararım elime ulaşmadı. Muhtarlıkta da yok. Nasıl öğrenebilirim ne yapabilirim nerde bu karar? Bilgisi olan varsa yazabilir mi? 

672 İNCELEME DEVAM EDİYOR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

https://resminiz.com/r/pysBm

Yok yok! Bana ait değil ama ne güzel duruyor değil mi? ? Yakışmaz mı bize şöyle birşey? Valla on numara olurdu ? inşallah da olur ??

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün nihayet KYOK kararımı aldım. Artık Komisyonun karar vermesinin önünde engel kalmadı. Umarım sırf TSK personeli olduğum için yargısız infazda ısrar edilmez.  

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

672 j.gn.k.lığı subay soruşturma devam ediyor, kriter YOK.. ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...