İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Guardiann, 3 saat önce yazdı:

Nasıl video atabiliyorsunuz? Yazar mısınız.

Youtube ve Twitter'dan link verince sanırım otomatik alıyor. Doğrudan burada paylaşmanın yolu var mı biliyorum.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Karagöz, 1 dakika önce yazdı:

Youtube ve Twitter'dan link verince sanırım otomatik alıyor. Doğrudan burada paylaşmanın yolu var mı biliyorum.

Doğrudan paylaşmayı soruyorum. Doğrudan paylaşım varsa iyi olurdu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, Şimdi yazdı:

Doğrudan paylaşmayı soruyorum. Doğrudan paylaşım varsa iyi olurdu

Yukarıda videolar sekmesi var. Ordan Video Ekle demeyi bir deneyin bakalım.

Ama yok o da YouTube soruyor. Maalesef hocam ?

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, Bir saat önce yazdı:

KESK kalan dosya OHAL kom.1800,Egitim-Sen kalan 952 dosya

KESK artı egitimsen komisyonda toplam bekleyen sayısı 2752 mi.

701 kek inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 5 saat önce yazdı:

Nasıl video atabiliyorsunuz? Yazar mısınız.

sadece linki kopyala yapıştır  yeterli hocam

695 KHK HvKK, KYOK,  kriter bilinmiyor  Sivil Mühendis KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Neva, 4 saat önce yazdı:

Komisyonun numarasını paylasirmisiniz

0 (312) 403 69 00

Komisyon incelemesi devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Barış akademisyenleri için geçen hafta verilen 5 red kararından sonra, bugün de şimdilik 20 dolayında red var. Sayı hem bugün için hem de, 400 kişi olduklarını (olduğumuzu) düşününce, önümüzdeki günlerde artacaktır. Geçenlerde @Ali Haydar hoca bir kabul bildirdi ama o sonra tekzip edildi. O hoca imzacı değil. Yani hiç kabul yok. Anayasa Mahkemesinin "adli ya da idari yaptırım uygulanamaz" kararına rağmen nasıl bir gerekçe ürettikleri ise daha belli değil.

KHK 689 - Eğitim-Sen'li Akademisyen

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 5 saat önce yazdı:

KESK kalan dosya OHAL kom.1800,Egitim-Sen kalan 952 dosya

Bu 2 sendikanın elemanlarına bukadar sahip çıkmalarına hayran kaldım.

Ben güya Eğitim-bir-sen'liydim. Tlf'larımıza bile çıkmadılar. Çünkü asıl onlar Fetöcüydü.

• Beğeni 2
  • Onaylama 6

677, üni, adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
sereneness, 42 dakika önce yazdı:

Bu 2 sendikanın elemanlarına bukadar sahip çıkmalarına hayran kaldım.

Ben güya Eğitim-bir-sen'liydim. Tlf'larımıza bile çıkmadılar. Çünkü asıl onlar Fetöcüydü.

Aciga alindiktan sonra Adana Egitim Bir Senin bana verdikleri cevap: "Hocam buraya kadar gelmenize gerek yok biz bisey yapamayiz "deyip telefonu yuzume kapattilar. Her ay maasimdan kesinti almalarini biliyolardi ama ...

• Kızma 3
  • Onaylama 2

Komisyon cuma disinda baska gubler yukleme yaptigi oluyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
pertevkansu, 2 saat önce yazdı:

Barış akademisyenleri için geçen hafta verilen 5 red kararından sonra, bugün de şimdilik 20 dolayında red var. Sayı hem bugün için hem de, 400 kişi olduklarını (olduğumuzu) düşününce, önümüzdeki günlerde artacaktır. Geçenlerde @Ali Haydar hoca bir kabul bildirdi ama o sonra tekzip edildi. O hoca imzacı değil. Yani hiç kabul yok. Anayasa Mahkemesinin "adli ya da idari yaptırım uygulanamaz" kararına rağmen nasıl bir gerekçe ürettikleri ise daha belli değil.

Geçmiş olsun?Bunca yıl sırf işkence olsun diye beklettiler. Elbet hukuk sistemi işletecek. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...