İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

level, 53 dakika önce yazdı:

Bu memlekette zeuslar bitmez ?

• Beğeni 4
  • Onaylama 3

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
level, Bir saat önce yazdı:

Allahim yaaa her 6 ayda bir ayni soylemler he he diyek bari?

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
level, Bir saat önce yazdı:

Allah belanızı versin menfaatçi dinciler başka birşey demiyorum.Bunlara hala inanan sümsük ler varsa da yazıklar olsun

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
GamerTeacher63, 3 saat önce yazdı:

KESKliler iade oluyorsa ben neden hala bekliyorum?
Yanlış düşünüyorsunuz.

GamerTeacher63, 3 saat önce yazdı:

KESKliler iade oluyorsa ben neden hala bekliyorum?
Yanlış düşünüyorsunuz.

Sen bekliyorsun ama iade olacaksin ama ben de 4 yildir bekledigim halde ret alacagim aradaki fark bu KESK liler siyasi bir rezerv ile iade ediliyor edilecek ama biz sahipsiziz onu anlatmaya çalışıyoruz yoksa KESK liler niye iade ediliyor demiyoruz 

• Kızma 1
  • Onaylama 1

672 KHK öğretmen 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ilhami bulut, 39 dakika önce yazdı:

Sen bekliyorsun ama iade olacaksin ama ben de 4 yildir bekledigim halde ret alacagim aradaki fark bu KESK liler siyasi bir rezerv ile iade ediliyor edilecek ama biz sahipsiziz onu anlatmaya çalışıyoruz yoksa KESK liler niye iade ediliyor demiyoruz 

İade için keskli yada başka görüşten olmasına bakılmıyor. Bulunduğum ilde geçen hafta 2 fetöden ihraç döndü keskli 1 arkadaş ret aldı. Hepimiz durum aynı. Komisyon nasıl karar vermek istiyorsa o şekilde cevaplar veriliyor. Hepimiz umarım bir an önce döneriz. Kendi adıma kimin ihtiyacı varsa önce o dönsün

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

686 meb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ilhami bulut, Bir saat önce yazdı:

Uğurlama, 29 dakika önce yazdı:

İade için keskli yada başka görüşten olmasına bakılmıyor. Bulunduğum ilde geçen hafta 2 fetöden ihraç döndü keskli 1 arkadaş ret aldı. Hepimiz durum aynı. Komisyon nasıl karar vermek istiyorsa o şekilde cevaplar veriliyor. Hepimiz umarım bir an önce döneriz. Kendi adıma kimin ihtiyacı varsa önce o dönsün

KESK'li olabilir insan, sevebilir üye olabilir yeter ki PKK' ya yakın durmasın vatanını milletini sevsin gerçek anlamda emekçi ve emekten yana olsun....

Muhazafakar olabilir insan, din ve inanç uğruna etkinliklere katılabilir yeter ki belli grupların belli insanların çıkarı uğruna çalışmasın, kullanılmasın....

PKK, DHKP-C FETÖ vb. milli varlığa düşman olan örgütlerle gerçek anlamda alakası olmayan, bu ülkeyi ve insanlarını seven tüm masumlar iade olmalı....

burada amaç; sehvende olsa yapılan hataların çabucak telafi edilmesi adaletin şimşek hızında gerçekleşmesi olmalı...

o yüzden masum olan kim varsa, yardıma ihtiyacı olan kim varsa, bu ülkeye gerçek anlamda hizmet edecek kim varsa, ülkesini canı gönülden seven kim varsa, umarım en kısa sürede iade olur ve her şeye rağmen bu ülke için çalışmaya üretmeye devam eder....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Geçen sene bu zamanlar 40.000 karar beklerken bu sene bu iş biter komisyon kapısından kurtuluruz diye düşünüyordum. Bu sene son 16.000 in sene sonu kadar 6000 bu kapıdan kurtulsa iyi diye bakıyoruz. Az daha sabır daha iyi olacak dedikçe her geçen gün daha beter.

4 senedir bu zulüm ne zaman bitecek bilmiyorum ama bitecek biliyorum. O zamanda bende ne psikoloji kalır, alacağının toplu paranın değeri kalır.Gerçi kalmadı şimdiden pul oldu bile..

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

701- MEB- Beraat- Komisyon karar bekliyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...