İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Santos689, 3 saat önce yazdı:

Bir vekilin komisyona uğraması ve durumu iyi bir şekilde izah etmesi gerekiyor

Açık açık neden çalışmıyorsunuz kardeşim derdiniz nedir demesi lazim

Giden zaten bir iki muhalif vekil onlarda çay içip geliyor

Geçen yıl CHP li yıldırım kaya komisyonu ziyarete gitti komisyon başkanı ile görüşerek KESK lilerin iadesini istedi yildirim kaya KHK tv de söylemişti KESK lilerin iade olacağını hakikaten de dikkat ederseniz şu son bir yıldır KESK lilerin tamamı iade oluyor ben ret alan görmedim yanlış anlaşılmasın hepsi iade olsun zira bizler gibi onlar da hukuksuz ihraç edildi fakat acı olan CHP nin sadece ideolojik olarak kendine yakın gördüğü KESK liler için mücadele etmesi hatırlarsanız komisyondan önce de kılıçdaroğlu iktidarla görüştükten sonra çıkan iade KHK si ile tunceli ve çevresindeki birkaç ilden ihraç edilenlerin iadesini sağlamıştı uzattım biliyorum ama ben başta CHP olmak üzere AKP dışındaki partilerinde bizlere sahip çıkmak istediğini zannetmiyorum 

• Beğeni 1
  • Onaylama 3
  • Katılmama 2

672 KHK öğretmen 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 1 saat önce yazdı:

@Sennora hocam kurum araması olmusmu acaba 672 MEB'den kurum aranması olmayıp da bekleyen çok var 

672 MEB den kurumun arayıp aramadığını bilmiyor

672 sendika, SGK,inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 1 saat önce yazdı:

@Sennora hocam kurum araması olmusmu acaba 672 MEB'den kurum aranması olmayıp da bekleyen çok var 

Iki hesabim var.iki farklı telefondan giriyorum

672 sendika, SGK,inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 2 saat önce yazdı:

672 MEB den kurumun arayıp aramadığını bilmiyor

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sennora teşekkür ederim hocam darısı bizlere insallh

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ilhami bulut, Bir saat önce yazdı:

Geçen yıl CHP li yıldırım kaya komisyonu ziyarete gitti komisyon başkanı ile görüşerek KESK lilerin iadesini istedi yildirim kaya KHK tv de söylemişti KESK lilerin iade olacağını hakikaten de dikkat ederseniz şu son bir yıldır KESK lilerin tamamı iade oluyor ben ret alan görmedim yanlış anlaşılmasın hepsi iade olsun zira bizler gibi onlar da hukuksuz ihraç edildi fakat acı olan CHP nin sadece ideolojik olarak kendine yakın gördüğü KESK liler için mücadele etmesi hatırlarsanız komisyondan önce de kılıçdaroğlu iktidarla görüştükten sonra çıkan iade KHK si ile tunceli ve çevresindeki birkaç ilden ihraç edilenlerin iadesini sağlamıştı uzattım biliyorum ama ben başta CHP olmak üzere AKP dışındaki partilerinde bizlere sahip çıkmak istediğini zannetmiyorum 

Pardon yanlış anlamayın ama atlanilan bir konu var ohal darbeden kaynaklı ilan  edildi darbe ile ve onunla bağlantılı olduğunu düşündüğü kişileri doğru veya yanlış tedbir amaçlı ihraç edebilir  (tabi bu da çok yanlış birşey ) 

KESK üyeleri diğer yasadışı yapılarla bağlantılı olsa bile ohalle ihraç edemez 657yi işleyişi sağlanır öyle yaparsın 

Kesk üyesini darbe ile ilgili yine KHK ile ihraç et ona da eyvallah ama keyfi olarak fırsattan istifade ihraç olamaz

Şimdi gelelim chpnin keskliler dönsün mevzusuna öyle birşey yok arada bir kaç kişiye özel yaptıkları uygulamalar var onun ötesinde keskliler iade olsun değil neden keyfî olarak bekletiyorsunuz dedi sadece

Etkili bir söylem gerçekleştirmediler bile .Mevzuyu bile doğru dürüst anlama gereği duymadilar hatta ve hatta diğerini fetöcu bilip kesklileri bunların dönmemesi uğruna feda ettiler

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, Bir saat önce yazdı:

Hocam, en son change.org kampanyası yapmıştık. İmza atan an itibari ile 546 kişi, sosyal medya paylaşımı 714.

Forumu takip eden ayıptır sorması 546 KHKlı mı var sadece?

Hem cemaatçilerden hem de diğer khklılardan işitmediğim söz, yemediğim küfür kalmadı bu kampanya yüzünden. KHKlı olmayanların diyeceklerine sıra gelmedi bakın daha henüz.

Ben bir süre boyunca kendi adıma bu tip işlere ön ayak olmama kararı aldım. Olay direkt Timur'un filine dönüyor. Biri ön ayak olursa kendimce desteklerim ama.

O imzalar içerisinde KHK lı olmayıp, atanlar da var. Bizzat link gönderdiğim ve imzalayan. 

Biz KHK lıların bir araya gelmesi toplu bir eylem ses getirmesi imkansız gibi bir şey. Hala kriter yarıştırdığımızı düşününce ??? 

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ilhami bulut, 3 saat önce yazdı:

KESKliler iade oluyorsa ben neden hala bekliyorum?
Yanlış düşünüyorsunuz.

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Kahkaha 5
  • Şaşırma 1
  • Katılmama 1

679 KHK Komisyon inceleme sürüyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...