İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Ya Arkadaşlar lütfen ütopik düşüncelerinizi kendinize saklayın bu forma herkes moral ve huzur bulmak için giriyor herkesin kendisine göre çevresi ve haber aldığı yerler var ama bu şekilde asılsız bir bilgi verip de insanları huzursuz etmenin bir alemi yok bu hafta sonu karar göreceğiz yine Allahın izniyle lütfen ümitvar olunuz... 

• Beğeni 3
  • Şaşırma 1
  • Onaylama 3
  • Katılmama 1

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırdır inşallah.  Umarım gerçek olur da gencecik çocuklar kurtulur 

677 KHK EGM ihrac adlı İdari işlem yok es durumu komisyon red. 28. İdare beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bilgisi olan yazabilir mi? 2 ekim de ret aldım. Normalde sendika avukatları adıma dava açacak.Acaba bireysel avukat mı tutsam.Hangisinde süreç daha hızlı ilerler. Teşekkürler.

686 KHK incele(me)me devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Krispi hocam Rabbim şifanızı versin..İnşaAllah bundan sonra sizide ekliyorum dualarıma...Rabbim güç kuvvet yüreğinize ferahlık versin...Ameliyatınızda Rabbimin izniyle başarılı geçsin...??

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
arinn21, 24 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bilgisi olan yazabilir mi? 2 ekim de ret aldım. Normalde sendika avukatları adıma dava açacak.Acaba bireysel avukat mı tutsam.Hangisinde süreç daha hızlı ilerler. Teşekkürler.

Sürecin hızı çok değişmez. Ancak hakkınızdaki gerekçe durumuna göre arkanızda avukattan ziyade bir hukuk bürosunun olması büyük bir avantajdır.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

slm.ne bitmez bi bekleyiş ya.4.yıl bitecek  son 16 bin e kaldık. ve son üç ay içerisinde tek bir iade var Tunceli den oda milli eğitimden ve daha 100 ün üstünde bekleyen var. ya sabır ya sabır.?

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

675 sayılı KHK incelenmeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
caş, 2 saat önce yazdı:

Sn; upset hocam kaynak cok sağlam...

Bekletmek bizim için iyi mi kötü mü onu söyleyin bari bekleyişin sonu hüsran olmasa bari

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

An itibariyle incelemeye devam! Ya sabır! 

672 KHK - MEB - Sendika - KYOK - Komisyon İnceliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemol., 16 saat önce yazdı:
  Osays, 16 saat önce yazdı:

Merhaba kurumdan yazı geldi

Başvurucunun en son görev yaptığı kurum tarafından kurum içi yapılan araştırmalar sonucu elde edilen bilgi ve belgeler bir bütün olarak değerlendirildiğinde, Başvurucunun fetö ile irtibatlı iltisaklı olduğu kanaat getirildiğine dair değerlendirme yazısının bulunduğu 

Başka bişey yok soruşturma vs yok RED.

Geçmiş olsun kardeş.İnş. idare mahkemesinden dönersin. Benim de 2018 de kurum içi yapılan soruşturmada " göreve dönmesi uygundur"kararı verildi.Ama hala komisyonu beliyoruz.Allah sonumuzu hayreyleye bakalım.

672 KHK - MEB - Sendika - KYOK - Komisyon İnceliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Krispi, 20 saat önce yazdı:

Merhaba kaderdaşlarım. 

İade olmayı bekleye bekleye hasta oldum.  Bgn kanser teşhisi konuldu. Perşembe günü ameliyat var.

Siz güzel insanların dualarına muhtacim. ?

Allah şifalar versin. Dilerim tez zamanda kolayca atlatın, daha nice sağlıklı ve güzel günleriniz olsun. Dualarımızdasınız.

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

672 dosya inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...