İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Teftiş kurulunu az önce aradım evrakın henüz gönderilmediğini ödenek geldikçe toplu posta gönderimlerinin gerçekleştiğini ve 5- 10 güne evrakın kadar elime ulaşacağını söyledi. Bu arada Google'dan MEB teftiş kurulu iletişim şeklinde arattırıldığında numaraları çıkıyor ve hemen telefonlara cevap veriyorlar.

Sendika mağduru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yıldırım, 22 dakika önce yazdı:

dün itibariyle ablamın iade kararını gördük.

695 no'lu KHK, Adalet Bakanlığı, zabıt katibi, 2019 Nisan tarihli beraat ve onama (savcı istinafa gitmedi), yaklaşık 3 hafta öncesinde kurumun arandığını ve görüş istendiğini, verilen görüşlerin olumlu olduğunu biliyoruz. torpil yoktu, araya adam koymayanlar için moral olsun bu. karar tebliğ edildiğinde numarasını da paylaşacağım.

iade kararı bize tebliğ edildiğinde bu kararı kendi dosyama faydası dokunur diye komisyona sunacağım bir dilekçeyle. işin doğrusu komisyonun verdiği kararı yine komisyona sunmak biraz tuhaf ama minik bir ışık hüzmesinden aydınlanmayı uman bir kitleyiz, yapacak bir şey yok.

Hayırlı olsun hocam. İnşallah sizin de iadeniz çıkar bu vesile ile. Bence de kararı komisyona gönderin. İlla ki faydası olur.

Referans konusunda görüşlerim hep aynı. Referans bu memleketin bütün işlerinde olur. Burada da fazlası ile vardır. Ancak referanssız iade edilen kişi sayısı, bence, referanslıdan kat be kat fazladır. 

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 17 saat önce yazdı:

Banka eylül 2014 kapatma . Kod SCD 677 EGM.ret kararımı gördüm maalesef. Beraat de vardi

Eşimdede SC SCD kod vardı ve takipsizlik aldı 2 yıl önce, bendede kodlama varmı bilmiyorum 1+1 yıl kurumlarında staj yaptım sonra istifa ettim yani SGK vardı mahkeme sürecimiz olmadı bu yazdıklarım dışında şube çıkışlıyız ikimizde yaklaşık 3 hafta önce red almıştık geçmiş olsun sizede, doğrusunu Allah bilir ben bizim devletimizin bi halt bildiğine inanmıyorum kim neden niçin ihraç listelerine eklenir yada ret alır kabul edilebilir bir mantığıda yok..  yani bunları kader dışında açıklayamıyorum çünkü çok mantıksız vatanına sadakatsizliği ancak bir halt yemişse tespit edebilirsiniz..  tekrar geçmiş olsun Allah vatanı ve milletimizi korusun.

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yıldırım, 5 saat önce yazdı:

dün itibariyle ablamın iade kararını gördük.

695 no'lu KHK, Adalet Bakanlığı, zabıt katibi, 2019 Nisan tarihli beraat ve onama (savcı istinafa gitmedi), yaklaşık 3 hafta öncesinde kurumun arandığını ve görüş istendiğini, verilen görüşlerin olumlu olduğunu biliyoruz. torpil yoktu, araya adam koymayanlar için moral olsun bu. karar tebliğ edildiğinde numarasını da paylaşacağım.

iade kararı bize tebliğ edildiğinde bu kararı kendi dosyama faydası dokunur diye komisyona sunacağım bir dilekçeyle. işin doğrusu komisyonun verdiği kararı yine komisyona sunmak biraz tuhaf ama minik bir ışık hüzmesinden aydınlanmayı uman bir kitleyiz, yapacak bir şey yok.

Hayırlı olsun kurumdan görüş alındığı bilgisini nasıl öğrendiniz acaba? Çalıştığı adliye komisyonu bilgi verdi mi peki?

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, Bir saat önce yazdı:

Davamın ilk duruşması oldu. Haftalık attığım imzayı kaldırdılar. Henüz savcı mutalaası yok. İmzanın kalkmasını iyiye mi yormak lazım, yoksa korona için genel bir durum mudur? Daha önce pandemi başladığında başvurduğumuzda imzamı kaldırmamışlardı.

İmza kaldırılması her zaman iyiye yorulur. Zira artık adli kontrole ihtiyaç kalmadığı anlaşılır. Tabii bunlar hep normal durumlar için. İnşallah olumlu bir sonuç alırız. Geçmiş olsun.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Resmi gazetede yayınlandı,Türkiye, Somali'nin IMF'ye olan borcunu ödeyecek...Bunlara oy verip,bu noktaya getirenlerin Allah Belasını versin

• Beğeni 1
  • Kızma 2

679_SGK VHKİ-incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

iade olanlara hayırlı olsun..

ret alanlara geçmiş olsun...

ağır aksakta olsa komisyon kendi çapında ilerliyor...

70 yaşından sonra gelen piyango misali sevinsek mi üzülsek mi insan şaşırıyor...

herkes için her şeyin hayırlısı olsun....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...