İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Yıldırım, 1 saat önce yazdı:

teşekkürler, biz bugüne dek sıcak tuttuğumuz ikili ilişkiler vasıtasıyla ulaştık kurum görüşünün alındığı bilgisine ve alınan görüşün muhtevasına. Bilinen, tanınan ve masumiyetine inanılan biri olduğu için de arkadaşlığa devam eden kişiler herhangi bir çekince duymadılar, e tabi biraz da o insanların ne kadar "insan" olduğuyla alakalı sanırım, aksi halde siz sütten çıkmış ak kaşık da olsanız insanlar gölgelerinden korktuğu için kopuşlar yaşanabiliyor... Umarım sizlere ve bana da ? güzel haberler paylaşmak nasip olur. 

İnanın red kararlarını görmekten kendi mutluluğumu doyasıya yaşayamıyorum, sanki ayıp bir şey yapıyormuşum gibi hissediyorum, umarım tez zamanda tüm masumlar bu çukurdan kurtulurlar da hep beraber bayram ederiz. ?

Güzel temnnileriniz için çok teşekkürler inşaallah hepimiz bir gün bu cukurdan düze çıkacağız buna bütün yuregimle inanıyorum. Red alanlara üzülüyoruz elbette sürecin daha fazla uzaması sebebiyle. Ancak iade olanlara da kendimiz iade olmuş gibi sevinmemiz de çok tabii bir durum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. 

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dışişlerinden Fransa'ya 'Bozkurtlar' tepkisi: Alınan karara karşı en sert şekilde mukabele edeceğiz??Niye devlet kurumumu???

• Beğeni 2
  • Kahkaha 2
  • Onaylama 1

679_SGK VHKİ-incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zaza 2121, 3 saat önce yazdı:

Dışişlerinden Fransa'ya 'Bozkurtlar' tepkisi: Alınan karara karşı en sert şekilde mukabele edeceğiz??Niye devlet kurumumu???

Bu saatte iyi güldüm ya..  inş elçilikleri çekmezler ;)??

• Beğeni 1
  • Kahkaha 1

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
vergici672, 8 saat önce yazdı:

AYM yine güzel bir karar vermiş : https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2020/11/20201106-6.pdf

Başkasının altını oymak için iftira atan kişiliksizlere güzel bir cevap olmuş. İnşallah iftira edilen şahıslar da bu adi heriften çatır çatır tazminat alırlar.

Harika bir karar, soluksuz okudum. Dilerim ohal zırhını giyerek sorumsuzca bana iftira atan amirlerimin sonu da böyle olur.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 04.11.2020 - 10:29 yazdı:

Ahaha bu imkansızlığa güldüm, olmaz tabi. 

Mevcut bakanlık geri aldı da, başka bakanlığa tavsiye etmesi kaldı ?

Araştırma Merkezine atanırsanız, İl-İlçe  Nüfus, Yazıişleri, Kütüphane, Afad, Çocuk Esirgeme gibi Valilik ve Kaymakamlıklara bağlı birimlerde görevlendirilebiliyorsunuz.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 2 saat önce yazdı:

Araştırma Merkezine atanırsanız, İl-İlçe  Nüfus, Yazıişleri, Kütüphane, Afad, Çocuk Esirgeme gibi Valilik ve Kaymakamlıklara bağlı birimlerde görevlendirilebiliyorsunuz.

Kütüphaneye atanmayi çok isterim. Keşke böyle bir istekte bulunma hakkı olsa

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bizim Almancılar euro arttığında üzülüyor mu acaba?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 15 dakika önce yazdı:

Bizim Almancılar euro arttığında üzülüyor mu acaba?

İnanıyorum ki çok üzülüyorlardır ? içleri kan ağlıyordur ? 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...