İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Müdürün beni çağırıp “Hocam sizin dosya tamamlandı 3-5 güne dönersiniz “demesinin üstünden 7 hafta geçti.?‍♀️ 8. hafta da ümitle bekleyeceğiz.???

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Vaybe..  Berat albayrak istifa etmiş.. inş toplumda bir farkındalık oluşur bu gibi şeylerlede KHK lar iptal edilir..

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Yakışır.. Tayyip istifa etse bile boş,ekonomi puff...Gidecekler,gitmeliler.

• Beğeni 2
  • Onaylama 4

679_SGK VHKİ-incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yakışır.., 2 saat önce yazdı:

Vaybe..  Berat albayrak istifa etmiş.. inş toplumda bir farkındalık oluşur bu gibi şeylerlede KHK lar iptal edilir..

Şakadır şaka. 2 saat sonra açıklama gelir. İstifası kabul edilmedi diye.Ama şu bir gerçek ki yolcudur Abbas bağlasan durmaz. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba, idare mahkemesinden EGM den tüm belgeleri istemesi talebinde bulundum. EGM tam 257 yollamış.  Saydım, 9 defa kimlik fotosu , 4 defa KHK ekli listede ismim, 3 defa KYOK kararı, 4 kere ohal komsşyon kararı, idare mahkemelerinin 3 kararı, AYM kararı 2 defa, nüfus bilgilerim 3 defa, soruşturma belgeleri 9 defa aynı şekilde konulmuş.  Sırf kalabalık olsun diye, 

Kodlama ad sadece, 3 farklı kodlama, o da sadece bir satır.  2 tane olumsuz kanaat varmış ama detay yok . Sadece yazılmış, 

Tespitler kısmında:

Örgüte maddi destek yok 

Bylock yok 

Fişleme ad , 

SGK kaydı 7 ay, 

KYOK kararı almış. 

En az 15 sayfa boş sayfa eklemişler 

Onun dışında aynı şeyleri tekrar edip durmuşlar.

Gerçekten beni ihraç edenlerden daha akıllı olduğum için üzgünüm  

• Beğeni 4
  • Onaylama 5

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ebediyatçı, 16 dakika önce yazdı:

Merhaba, idare mahkemesinden EGM den tüm belgeleri istemesi talebinde bulundum. EGM tam 257 yollamış.  Saydım, 9 defa kimlik fotosu , 4 defa KHK ekli listede ismim, 3 defa KYOK kararı, 4 kere ohal komsşyon kararı, idare mahkemelerinin 3 kararı, AYM kararı 2 defa, nüfus bilgilerim 3 defa, soruşturma belgeleri 9 defa aynı şekilde konulmuş.  Sırf kalabalık olsun diye, 

Kodlama ad sadece, 3 farklı kodlama, o da sadece bir satır.  2 tane olumsuz kanaat varmış ama detay yok . Sadece yazılmış, 

Tespitler kısmında:

Örgüte maddi destek yok 

Bylock yok 

Fişleme ad , 

SGK kaydı 7 ay, 

KYOK kararı almış. 

@Kemik111

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ebediyatçı, 2 saat önce yazdı:

Tespitler kısmında:

Örgüte maddi destek yok 

Bylock yok 

Fişleme ad , 

SGK kaydı 7 ay, 

KYOK kararı almış. 

3 farklı kodlama demissin devrem o nasıl oluyor. Olumsuz kanaate dair detay varmı, kanaati hangi rütbeli vermiş belli mi

677-EGM-SGK kaydi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

s.a idera mahkemesine bulunduğum ilçeden başvuru yaptım 

1. kaç günde sisteme düşer geçen salı günü yapmıştım

2. uyaptan nasıl göreceğim düştüğünü, hemen kaçıcı idare mah. olduğu belli oluyor mu ?

692 adalet bakanlığı , takipsizlik kgyok, incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hamsi_kefali, 45 dakika önce yazdı:

s.a idera mahkemesine bulunduğum ilçeden başvuru yaptım 

1. kaç günde sisteme düşer geçen salı günü yapmıştım

2. uyaptan nasıl göreceğim düştüğünü, hemen kaçıcı idare mah. olduğu belli oluyor mu ?

A.s en geç bir hafta içinde uyapta görürsün. Hangi idare mahkemesi olduğu orada yazar. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kemik111, 7 saat önce yazdı:

3 farklı kodlama demissin devrem o nasıl oluyor. Olumsuz kanaate dair detay varmı, kanaati hangi rütbeli vermiş belli mi

Devrem selam, 3 kod da AD, 3 KOD yazmışlar hepsi ad. 

Hangi rütbeli vermiş belirsiz ama ilçe emniyet müdürü olduğunu biliyorum,  kendisi fetöden içerde. Olumsuz kanaat denip bırakılmış başka da detay yok

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...