İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

Av. Mesut beyi tebrik ediyorum. Tam da Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu gerçek hukuk  reformundan bahsetmiş. Güzel bir yazı dizisi...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bu konu üzerine gidilse, sanki konjonktür buna uygun gibi geliyor bana...

mesela bülent arınç üzerinden

675 KHK - KYOK -Kurum Kanaati 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şükür  1 yıldır iade olmuşum kafa rahat çalışıyorum EGM aradı ifade vermeniz gerekiyor dedi dedim ben orada değilim başka şehirde göreve başladım dedim peki 10 15 gün içerisinde gelme şansınız varmi bu tarafa dediler yok dedim ozaman adres verin telefon verin sizi arayıp cagirsinlar orada ifadenizi alsınlar dediler tamam dedim 1 haftadır arayan yok kafa rahatti unuttmustum ne güzel yaşananları yine başlıyoruz herhalde inşallah yine başıma bir olay gelmez.. İnsan sucsuzda olsa stres yapıyor 3 yıl suçsuz beklemişim illa ki stres yapıyor cagirsalarda gidip ifadeyi versem bir an önce merakta ettim ne için ifade istiyorlar acaba 

• Beğeni 2
  • Üzülme 1

Hayat mutlu, mesut olana kısa.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadslar MEB den artık doğru düzgün karar duymiyoruz yok mu herhangi duyumu yada öngörüsü olan ne olacak bekleyen dosyalar 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Cb Erdoğan: Hukuk ve ekonomi reform dönemi başlatıyoruz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cumhurbaşkanı az evvel Hukukta yeni bir reform dönemi başlatılacağını vurguladı umarım bu vesileyle biz de görevlerimize geri döneriz.

26 nisan açık 701 KHK ihraç-ea kodlama dışında kriter yok-takipsizlik-inceleme hala devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adaletin olmadigi gunumuz Turkiye'sinden herkese selamlar,

OHAL Komisyonu bu haftayi tamamen bos gecti gibi duruyor. Ne yaptiklarini ne bilen var ne de sorgulayan. Ben simdiye kadar butun dosyalarin karara bagladiklarindan adim gibi eminim. Kimin KABUL kimin de RED alacagi dunden belli. Isteseler butun kararlari bir gunde aciklarlar ama bunu yapmamayi tercih ediyorlar. Ustten komisyonun eline tutusturulmus bir timeline (zaman cizelgesi) oldugu cok acik. Bu zaman cizelgesine ve son gunlerde verilen karar sayisina gore butun kararlarin 2021 de bile bitebilecegini dusunmuyorum. Aci gerceklerle ne kadar erken yuzlesirsek bizim icin o kadar iyi olacak sanirim. Keske guzel seyler yazabilsem.  

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...