İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

@Luis Figo siz sorunca baktım ne diye.. bir çeşit çalışma izni.. EU’da iş bulduğunuzda bu karta başvuru hakkı ve belli bir ay sonra oturum hakkı kazandirıyor.. dediğiniz gibi nitelikli kişilerin EU da kalması için yapılmakta imiş.. 

679-YÖK Komisyon İncelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın @scienceindex teşekkürler bende araştırma yaptım sadece kendisi , yakını veya tanıdığı bu yolu kullandığı için birinci dereceden bilgi sahibi var mı onu merak ettim

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
OTTOMAN ARROW, 20.11.2020 - 20:38 yazdı:

677 EGM

Tek Kriter;

Banka 2014 Haziran Katılım Hesabı Açılış 19500 TL yatırma 2014 Ekim komple çekildi...2015 yılı komple kapatıldı...Mahkeme süreci 15 ay cezaevi,2020 Ocak Beraat...

Kodlama: AD-SML-DİL

Komisyon Sonucu ne olur sizce

Merhaba,

benim de bankada sizinkine çok benzer hesap hareketlerim var. 4 seneye yakındır dava devam ediyor. Beraat kararınızı paylaşmanız mümkün mü acaba? Emsal olarak çok işime yarar. Şimdiden çok teşekkürler.

672 YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
OTTOMAN ARROW, 20.11.2020 - 20:38 yazdı:

677 EGM

Tek Kriter;

Banka 2014 Haziran Katılım Hesabı Açılış 19500 TL yatırma 2014 Ekim komple çekildi...2015 yılı komple kapatıldı...Mahkeme süreci 15 ay cezaevi,2020 Ocak Beraat...

Kodlama: AD-SML-DİL

Komisyon Sonucu ne olur sizce

komisyon karar verirken kendi yorumunu katıyor arkadaşlar....

kriter olarak kabul edilenler şunlar, şu dönemler vs. denebilir...

kriterler herkese göre farklı ve içerik olarak değişken...

sizin banka kriteriniz döneminiz içeriği yanında olan kriterler size özel..

komisyon bu durumlarda net ve benzer kararlar veremiyor...

iade olup bu çukurdan komisyon aşamasında da kurtulabilirsiniz..

aksine ret alıp idare mahkeme bu kriterleri didik didik ederek geçersiz sayıp göreve iade kararı da verebilir...

bu durumda iade ya da ret demek çok mümkün değil...

hakkınızda hayırlısı...

umarım tüm masumlar, terör örgütleri ile alakası olmayanlar ivedi olarak görevine döner.....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir ay önce red gelmişti eşime gerekçeli kararda  kurum kanaatinden bahsetmiş ve ayrıca takipsizlik aldığı halde dosyada iftirada bulunan namussuzun beyanlarını ve ayrıca devam eden bir soruşturmasınıda irtibat iltisak olarak yorumlamış ve red vermiş ayrıca eşimin lehine olan SCD kodlamadanda hiç bahsetmemiş.. yani bu komisyon hakkımızda red gerekçeleri uydurmuş muhtemelen ülkeye demokrasi geldiğinde yargılamaları yapılacaktır zaten eşim hakkında olumsuz hiç bir kriter olmadığı halde Leh’ine olan şeyleri bile ya yazmadığı yada aleyhine yorumladığı için savcılığa suç duyurusunda bulunucaz şimdi olmasada nasılsa adil yargılamalar olacaktır ama 4 yıldır bekliyoruz buda yanlarına kalmicak inş..

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bende eşim için üye  olmustum çoktandır  takip ediyorum bizde tek bankadan bekliyoruz 686 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yakışır.., 51 dakika önce yazdı:

Bir ay önce red gelmişti eşime gerekçeli kararda  kurum kanaatinden bahsetmiş ve ayrıca takipsizlik aldığı halde dosyada iftirada bulunan namussuzun beyanlarını ve ayrıca devam eden bir soruşturmasınıda irtibat iltisak olarak yorumlamış ve red vermiş ayrıca eşimin lehine olan SCD kodlamadanda hiç bahsetmemiş.. yani bu komisyon hakkımızda red gerekçeleri uydurmuş muhtemelen ülkeye demokrasi geldiğinde yargılamaları yapılacaktır zaten eşim hakkında olumsuz hiç bir kriter olmadığı halde Leh’ine olan şeyleri bile ya yazmadığı yada aleyhine yorumladığı için savcılığa suç duyurusunda bulunucaz şimdi olmasada nasılsa adil yargılamalar olacaktır ama 4 yıldır bekliyoruz buda yanlarına kalmicak inş..

Aynı şeyi ben de düşünüyorum, Red gelince AİHM e makul süreden dolayı başvuracağım ve oha komisyonu ile ilgili şikayet başvurusu yapacağım. 

672 MEB, beraat (2-b) (okul,banka kredi kartı) komisyon incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar benim ikinci kuruluşta istifa etmedigim 24 ay sendika  ve 2010 da 1 yıla yakın SGK var. Sonuç ne olur sizce. Beklemekten yoruldum.Kurum MEB?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Asem, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar benim ikinci kuruluşta istifa etmedigim 24 ay sendika  ve 2010 da 1 yıla yakın SGK var. Sonuç ne olur sizce. Beklemekten yoruldum.Kurum MEB?

Kurum aranmış mı hocam? Bi yorum yapamıyorum maalesef ?

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Aysegul Oz, 37 dakika önce yazdı:

Kurum aranmış mı hocam? Bi yorum yapamıyorum maalesef ?

Bilmiyorum köyde çalışıyordum. Kimseyle bağlantım yok okul kadrosu değişti zaten benden sonra. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...