İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
MSA, 1 saat önce yazdı:

Bülent Arınç’ın açıklama yaptığı tarihe kadar (03-19 Kasım arası kalan dosya 14.900 olarak açıklanmıştı bu da demekki 28.000-14.900=13.100 dosya incelenmiş 3 Kasım tarihli incelenen dosya sayısı 12.632 olan sayı mahsup edildiğinde) 468 dosya mı incelenmiş oluyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 2 saat önce yazdı:

Net olup olmadığını aynı konulardaki değişen söylemlerini tekrar izleyin isterseniz, netmi değilmi daha iyi anlarsınız. Bu netliktenmi başımıza bunlar geldi. 

Bu son dönemdeki hukuka dönüş vs söylemlerden onun bilgisi olmadığını düşünmek saflık olur. Her zaman bir planları hatta yedeğin yedeği planları vardı. Zaten sorgulayan bir kitlesi yok. Balık hafıza. 

Bu güne gelmemizin en büyük nedeni sahip olduğu kitle, kendisinin kini ve hırsı. Olan biten herşeyden haberi var vE bilinçli yapıldı. 

Eğer bizim Leh’imize birşeyler değişirse, bu bize yapılan zulmü haksızlığı  farkedip affettirmek hakkını vermek anacıyla değil, mevcut ortam kendi aleyhlerine döndüğü içindir. Her zaman kendi çıkarlarını düşündüler. 

Bu dönemde kafa karıştıran yek şey sn @vergici672 nin de ifade ettiği gibi, zaten bir etkimiz yok. Neden her Ekim masumda biz gündeme geliyoruz.  bir süre gündemde kalıyoruz vE sonuç sıfır. 

Son dönemin tek olumlu tarafı Kavala Demirtaş vs isimlerin de zikredilmesi ve olumsuz bir geri duruşun pek olmaması. Sonuçta özellikle batı da bizden çok daha ağırlığı olan kişiler. 

• Beğeni 5
  • Onaylama 3

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Zaza 2121 gerçekten iademi... Çok sevindim oda tek krıter banka sanırım. Bende bekliyorum banka 686 KHK. Herkes insallah gunun birinde iade sevinci yaşar.. 

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nazzsn, Bir saat önce yazdı:

@Zaza 2121 gerçekten iademi... Çok sevindim oda tek krıter banka sanırım. Bende bekliyorum banka 686 KHK. Herkes insallah gunun birinde iade sevinci yaşar.. 

Ben de sizin gibi bekliyorum hocam.Allahim hepimize o mutluluğu yaşatsın .

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

679 KHK Komisyon inceleme sürüyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
level, Bir saat önce yazdı:

Valla bireysel olarak bi 5-6 yıl ben de (tahsil amaçlı) kendimi avrupada tasavvur ediyorum?

İadeden sonra tabi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Blue card hakkında bilgisi olan varmı Avrupa için nitelikli personel alımları varmış bilgim olmadığı için sorasım geldi bilgisi olup cevap verecek olanlara şimdiden teşekkürler

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
level, 4 saat önce yazdı:

Sayende biz KHK lılara yıllardır kendimizi avrupada tasavvur ediyoruz kaçıp gitmek bu timarhaneden ama işte gel gör ki ona bile müsade etmeyen bir faşizm var 

672 KHK öğretmen 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...