İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Anamurlu, 28 dakika önce yazdı:

Benim beraat banka olmasına rağmen kesinleşmiş karar yok diye değerlendirmeye almışlar üstelik duruşmali başvurmaya rağmen o da olmadı direk ret . 

Karar ne zaman verildi? Şimdi beratınız kesinleşti mi ? Dosya istinafta mi

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İyi akşamlar arkadaşlar. Bir ricam var bilenlerden. Anayasa Mahkemesi'nin 'beraat eden kişiyi göreve iade etmemek masumiyet karinesine aykırıdır' gibi bir kararı vardı ve buradan bazı arkadaşlar dilekçe ile idare mahkemesine göndermişti o kararı. Karara ve örnek dilekçeye nasıl ulaşabilirim? 

Ve ilçe adliyesi alıyor mu dilekçeyi? 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Virginia Woolf, 42 dakika önce yazdı:

İyi akşamlar arkadaşlar. Bir ricam var bilenlerden. Anayasa Mahkemesi'nin 'beraat eden kişiyi göreve iade etmemek masumiyet karinesine aykırıdır' gibi bir kararı vardı ve buradan bazı arkadaşlar dilekçe ile idare mahkemesine göndermişti o kararı. Karara ve örnek dilekçeye nasıl ulaşabilirim? 

Resim gazete de karar yayınları var illaki kararın kendisi yerine karar numarası ile dilekçe ile en yakın ön bürodan UYAP üzerinde gonderebilirsin

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Memleketin haline bak?

OHAL komisyonu Gergerlioğlu'na "Ret" vermiş yani kendilerince sen " iltisaklı ve irtibatlısın" demiş ama malumunuz kendisi Milletvekili. 

Paradoksun nirvanası değil mi bu ?

Gülüyoruz ağlanacak halimize 

• Beğeni 5
  • Kahkaha 1
  • Şaşırma 1
  • Onaylama 3

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

vatandaş portal uyaptan ankara idare mahkemesine evrak gönderilebiliyor mu ? 

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 32 dakika önce yazdı:

vatandaş portal uyaptan ankara idare mahkemesine evrak gönderilebiliyor mu ? 

E imzanız olması gerekli gönderbilmeniz için diye biliyorum 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese iyi akşamlar KONU DIŞI bir maruzatım olacaktı ama aramızda çocuk doktoru var mı? 2017 doğumlu oğlumla ilgili bir kaç sorum var.. yardımcı olabilirseniz Allah razı olsun derim..

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 3 saat önce yazdı:

Karar ne zaman verildi? Şimdi beratınız kesinleşti mi ? Dosya istinafta mi

Karar eylül de verilmiş sisteme 28 kasımda düştü. Dosya istinafta

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, 3 saat önce yazdı:

Ben gönderdim, bulunduğunuz il veya ilçe nöb. Mahkeme aracılığıyla ek beyan dilekçesi ile verin. Daha önceki gönderilerime bakarsanız, resmi gazetede var karar. Kararın çıktısını ekleyin bence, değilse beyefendiler zahmet edipte kendileri bakmaz resmi gazeteye. 

Güncelleme • • derebom

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saphyr, 6 saat önce yazdı:

Dershanelerinde okuyan, babasının dükkanından malum gazetenin eksik olmadığı öğretmen sevgili kuzenim Fetoden ihraç oldugum icin beni engellemiş ? Kendisinden ne kadar şüphe duyuyorsa demek arkadaş listesinden beni bulup aa hakanın kuzeniymiş bu diyip kendisini de ihraç edebilirler diye korkmuş napsın kızcağız. 

Normal canım benim face de tüm meslektaşlarım..her dakika birşey paylaşır takip ederdim..1 Eylül 2016 itibariyle sanırım kimse birşey paylaşmıyor,? ben göremiyorum da..??? zırt zırt arayıp su nasıldı su evrak nasıl islenirdi diyenler birden kesildi.?ne yaptıysam artık?

• Beğeni 3
  • Kahkaha 1

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...