İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

... az önce kontrol ettim, durumumuz incelenmeye devam. Hiçbir kriter olmadan 672'ler olarak MEB bu şekilde devam ederse son güne kadar bizi bekletecek.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyonundaaaa şimdi söyleyecem artık huzurum kalmadı gerçekten burdan bir ümit bekliyorum diye hiçbir iş de yapasım gelmiyor ben bekledikçe komisyonda bekliyor yeter artık ya evde otururken ailemin gözüne batıyormusum gibi hissediyorum artık cidden kafayı yemek üzereyim

@Aysegul Oz hocam keşke komisyona şu soruyu sorsaydınız bugüne kadar ayda 5000 dosya inceleyen komisyon nasıl ayda 500 dosyaya düştü diye sorsaydınız ne cevap vereceklerdi çok merak ediyorum

• Beğeni 3
  • Üzülme 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Komisyonun bir yıl daha uzatılacağı konusunda bir yerden duyum almaya gerek yok. Son açıklamasında netleşmişti zaten. 6-7 ayda bitirmezler. Paranın tatlı gelmesinden dolayı süreyi 2021 yılı sonuna kadar kullanacaklarını düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 18 dakika önce yazdı:

Komisyonun bir yıl daha uzatılacağı konusunda bir yerden duyum almaya gerek yok. Son açıklamasında netleşmişti zaten. 6-7 ayda bitirmezler. Paranın tatlı gelmesinden dolayı süreyi 2021 yılı sonuna kadar kullanacaklarını düşünüyorum. 

Eminim ki bitirmezler normalde tüm dosyaların bu Mayıs'ta bitmesi gerekiyordu üstüne 7 ay geçti halimiz harap cidden avazım çıktığı kadar sövesim var ne fayda

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ben de duyum aldım, bu sene komisyon bitmeyecekmis. Böyle bir duyum alan baska biri var mı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben de bıktım artık.. yaşamak istemiyor insan.

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Leviathan, 1 saat önce yazdı:

Ben de duyum aldım, bu sene komisyon bitmeyecekmis. Böyle bir duyum alan baska biri var mı?

Bu sene bitirmediler zaten ?

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Leviathan, 46 dakika önce yazdı:

Onun adı duyum değil ki gerçek yaşanacak olay?

675 zabıt katibi albatros 4 takipsizlik inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, 3 saat önce yazdı:

Nasıl yani 

Takipsizlik beraat alanlar hakkinda yapilan bir calisma varmi acaba 

686 red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...