İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

herkese geçmiş olsun !!

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, 1 saat önce yazdı:

herkese geçmiş olsun !!

Valla bu hesapla bakılırsa ozaman Türkiye’de herkes bir birileri ile irtibatlı ve iltisaklı ozaman herkesin devlete sadakat ilkesi çökmüş ozaman ülkemizi başkalarının yönetmesi gerekiyor tabi irtibatlı iltisaklı olmayacak olursa oda olmaz çünkü.. 

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İrtibat ve iltisak kavramını Cüneyt Özdemir son programında işlemiş, programda açıkça beraat kararı alan kişilerin irtibat ve iltisaklı olmadığı anlamına gelmez (iade edilmez) demiş konuk, sunucu heyecan içinde dinliyor ama programda cetvele rağmen hiç bir kriterin olmayan kişilerin neden ihraç edildiğine dair en ufak bir yanıt yok. Hatta üzerinden 5 yıla yakın süre geçti hala ihraç sebebini bile öğrenemedik, bunu açıklayan yok. Gerçekten Devletimizin üst kademesi de böyle düşünüyorsa vah halimize. Program linkini bilgi amaçlı aşağıda paylaşıyorum, lütfen kızmayın. En kısa sürede akıllı birinin bizim neden ihraç edildiğimizi açıklaması dileğiyle.

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
desensiz, 7 saat önce yazdı:

İrtibat ve iltisak kavramını Cüneyt Özdemir son programında işlemiş, programda açıkça beraat kararı alan kişilerin irtibat ve iltisaklı olmadığı anlamına gelmez (iade edilmez) demiş konuk, sunucu heyecan içinde dinliyor ama programda cetvele rağmen hiç bir kriterin olmayan kişilerin neden ihraç edildiğine dair en ufak bir yanıt yok. Hatta üzerinden 5 yıla yakın süre geçti hala ihraç sebebini bile öğrenemedik, bunu açıklayan yok. Gerçekten Devletimizin üst kademesi de böyle düşünüyorsa vah halimize. Program linkini bilgi amaçlı aşağıda paylaşıyorum, lütfen kızmayın. En kısa sürede akıllı birinin bizim neden ihraç edildiğimizi açıklaması dileğiyle.

Affedersiniz ozur dilerim ama internette kisa bir arastirma yapinca cikiyor Rıfkı kod adlı,( tegmenken fetoye katılmış) abimizin marifetleri . ayrica devletin ust kademesi falan da degil kanimca. ben bu adamı hiçbir zaman ciddiye de almam sevgiyle kalın

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ozan Aysu, 17 saat önce yazdı:

Arkadaşlar lütfen bilen varsa yardımcı olsun. Bizim kurumda sadece ben kaldım. 675 KHK kurum görüşü alındı 4 ayı geçti. Hiç bir kriter yok. Beraat edeli yıllar oldu. Benim darbe girişiminden önce kavga ettiğim için devam eden adlı bir davam var onu bahane edip bekliyor olabilirler mi. Benim gibi bekleyen var mı acaba aynı durumda olan

Hocam siz ve benim gibi 675 KHK dan bekleyen cok kisi var. Benim de bagli oldugum universitede bir ben kaldim. Ayrica adli davanizin bununla bir ilgisi oldugunu dusunmuyorum. Nedenini bilmiyorum ama OHAL komisyonu ilk KHK lardan ihrac edilenleri bekletiyor 

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Abcdef, 19.02.2021 - 19:13 yazdı:

Öncelikle hayırlı olsun hocam ifadeye cagirdiklarina göre soruşturma vardır hakkınızda bu sonuclanmis miydi takipsizlik falan geldi mi yani. Ben de bu şekilde bekliyorum da 

Teşekkür ederim hocam. Soruşturmaya gideli bir buçuk yıl oldu. İnanın sonuç ile ilgili hiçbir bilgim yok. Yoğun çalıştığım için hiç vaktim olmadı gidip soramadım.Büyük ihtimalle KYOK tur.

672 KHK - 25 ay sendika - inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
desensiz, 10 saat önce yazdı:

Ne diyor bu gözlüklü dombili ya ulan varya su an sistem sizin yanınızda cıkın cıkın konusun tabi adam berat takipsizlik almıs napsın daha kendini nasıl anlatsın irtibat iltisakmış bu ülkede senelerdir bu kavram yoktu son 5 senede bu kavramı hukuğa kazandırdınız dönemin adamları çıkıp çıkıp konusuyor simdi

İrtibat iltisak lı olan bütün siyasetçiler su an ülkeyi yönetiyor aşşağıda berat takipsizlik almıs olan khklılar onlardan daha mı fazla irtibat iltisaklı? Delikanlı gibi cıkıp onu da söylesene orda işinize nasıl gelirse o şişko göbeğini mazlumların haklarını alarak dolduruyorsun gözlüklü afiyet olsun 

• Beğeni 5
  • Üzülme 1
  • Onaylama 2

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sevilay Yılman, aşağıda linkini paylaştığım yazısında bu gözlüklü konuşmacının eniştesi ile ilgili iddialarda bulunmuş, zannedersem kendi geliştirdiği cetveli kendisine uygulasa bu görevlere gelemez, böyle kritik görevler verilmezdi. Üstelik geçmişiyle ilgili (Rıfkı kod adıyla) iddialar gerçekse durum daha da vahim. Bu kriterler siyasi gücü olmayan gariban kişilere uygulansa o kişiler ihraç olurdu. Garip ülkeyiz vesselam.

Hani derler ya dinime küfreden müslüman olsa diye, işte tam da bu durumları karşılıyor sanırım.

https://www.google.com/amp/s/m.haberturk.com/yazarlar/sevilay-yilman-2383/2684203-cihat-yayci-meselesi-amp

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...