İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

686khk686, 2 saat önce yazdı:

02.02.2021 karar görme.

Hesap hareketi soranlar için sadece okul taksidi ödemesi.Başkaca bir hareket yok.

Hocam geçmiş olsun,sadece okul taksitinden RED ağır bir karar. Acaba bilmediğiniz tanık beyanı falan bir durum olur mu?Çünkü bu durumda kabul epey bir karar gördük.

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Egm672egm, 11 saat önce yazdı:

Devrrm benimkide ayni sekilde toplamda 31 sayfa eklerde olumsuz bir durum yok cogunda kayda raslanilmamistir yaziyor.Ama metak ettigim husus ust amir kanaatine hic deginmemisler

"Kendisinin ve yakın çevresinin fetö ile bağlantılı olduğu" ibaresini gördüğüme yemin edebilirim ama nedense şu an bulamıyorum. Bir avukatla konuştum bu konuyu. Yakın çevreden kasıt; sadece aile değil ekip arkadaşı bile olsa yakın çevre sayıyorlar dedi. Al sana adalet, al sana suçun şahsilik ilkesi. Bizde adalet kirli atlet. Öyle hukuki dayanaklara dayandırmışlar ki okurken anlamıyorsun ve kendinden şüphe ediyorsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 12 saat önce yazdı:

Herkese merhaba.. An itibari ile bir red kararıda benden... değişik bir duygu..en çok üzüntü...Rabbim bu kandil hürmetine...(duası bende kalsın).

Kararınıza cok uzuldum İNŞALLAH idare mahkemesinden dönersiniz size bir  sorum olacaktı kurum görüşü alınmış mıydı bilginiz var mı 

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@efe_kentli67 çok sağolun..inanın hiç bilmiyorum karar gelince bende öğrenicem herkes kurum kanaatinden reddir diyor ama bakalım karar gelince buradan paylaşıcam benim bildiğim SGK ve hesap açılmış ama hiç kullanılmamış banka vardı...

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 2 saat önce yazdı:

@efe_kentli67 çok sağolun..inanın hiç bilmiyorum karar gelince bende öğrenicem herkes kurum kanaatinden reddir diyor ama bakalım karar gelince buradan paylaşıcam benim bildiğim SGK ve hesap açılmış ama hiç kullanılmamış banka vardı...

Çok geçmiş olsun.Allah sabrımızı versin

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar bugun bir evrak geldi eşime. Cumhuriyet başsavcısı tarafindan supheli olarak ifadeniz alinacaktir yaziyor. Bu nedir, red almisti idare mahkemesi ndeydi dosyasi kurum mu acmistir acaba bu sorusturmayi, avukat falan gerekir mi  yardimci olabilir misiniz?

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

merhaba kaderdaşlarım

Erzurum dan işinin ehli, adliyelerle içli dışlı bir avukata ihtiyacım var. Bilen duyan varsa yardımcı olabilir mi? 

çok önemli..

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Rapunzel, 1 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar bugun bir evrak geldi eşime. Cumhuriyet başsavcısı tarafindan supheli olarak ifadeniz alinacaktir yaziyor. Bu nedir, red almisti idare mahkemesi ndeydi dosyasi kurum mu acmistir acaba bu sorusturmayi, avukat falan gerekir mi  yardimci olabilir misiniz?

Birçok Kurum ihrac edince aynı anda suç duyurusu nda bulundu o dosyayı kapatmak için olabilir. Daha büyük bişey olsaydı evrak göndermezler gözaltına almaya gelirlerdi diye düşünüyorum.

Sizinle ilgili muhtemel ithamlari düşünün ve kafanızda vereceğiniz cevabı düşünün varsa kanitlayacaginiz elinizde belge yanınızda götürün ilgili cevabı verirken verirsiniz. Veya baska yerden gerirtilecek belge bilgi varsa söyleyin. 

Avukatın yararı olmaz yanınızda oturur gider, rahat olun ,stres yapacak bişey yok, sizi en iyi siz savunursunuz

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hayati, 36 dakika önce yazdı:

Birçok Kurum ihrac edince aynı anda suç duyurusu nda bulundu o dosyayı kapatmak için olabilir. Daha büyük bişey olsaydı evrak göndermezler gözaltına almaya gelirlerdi diye düşünüyorum.

Sizinle ilgili muhtemel ithamlari düşünün ve kafanızda vereceğiniz cevabı düşünün varsa kanitlayacaginiz elinizde belge yanınızda götürün ilgili cevabı verirken verirsiniz. Veya baska yerden gerirtilecek belge bilgi varsa söyleyin. 

Avukatın yararı olmaz yanınızda oturur gider, rahat olun ,stres yapacak bişey yok, sizi en iyi siz savunursunuz

Haklısınız, cok teşekkürler ilginiz icin.

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
686khk686, 20 saat önce yazdı:

02.03.2021  Ret kararımı gördüm.

Bugün itibarı ile kararı tebliğ aldım.

KYOK aldığım banka hesabım ret gerekçesi.

Geçmiş olsun ?

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...