İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Öncelikle bu platformu kuran sayın @MSA ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve burada insanlara yardımcı olan başta yöneticiler olmak üzere herkese teşekkür ediyorum

Ama galiba artık psikolojikmen bazılarına tahammül edemez noktasına geldim birinin komisyon 10yil sürecek söylemine sinir oluyorum ve açıkça tepki gösteriyorum ve bu platforma zarar veriyor

umarım hakkı ile memur olmuş masum herkes görevine döner

yöneticilerden ricam üyeliğimin sonlandırılması 

• Beğeni 1
  • Üzülme 3

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
korkmaz244, 4 saat önce yazdı:

Artık cumadan cumaya bakıyorum ve hala incelemeye devam yaziyor...

Ben 6 aydır ayda 1 bakıyorum ?

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 10.03.2021 - 13:21 yazdı:

Herkese merhaba.. An itibari ile bir red kararıda benden... değişik bir duygu..en çok üzüntü...Rabbim bu kandil hürmetine...(duası bende kalsın).

Uzun bir süre ne yazabilirim ki diye düşündüm, tesellisi olmayan bir durum, imtihanımız daha uzun ve zor olsa da Rabbimiz sevdiği kulunun yanında elbet...bu uzun dava yolculuğundan hakkınızla çıkmanız dileğiyle saygıdeğer meslektaşım...

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

Adalet(mi??)  bak. - 675 (mi) KHK-nihayet KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Elbet bitecek bu saçmalık herkesin bir ömrü var.. bigün nasıl olduğunu anlamadan dünya hayatımız sona erecek ama inşallah benim bu duruma düşmeme sebep olanlar insan gibi yaşamasınlar insan gibide ölmesinler.. 

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Hdp terörist zihniyete, kişilere yakınlığı ile bilinen  bir partidir. Sempatizanları saldırabilir. Onların burada söz söyleme hakkı varsa benimde vardır.

Khklı masum arkadaşlar, eğer gerçekten masumsanız sırf bir haksızlığa uğradınız diye devleti milleti sevmeyenlere yaklaşacak kadar küçülmeyin. 

Terör örgütleri partizanlarına laf söyledim diye mi bu tantana. 

@Luis Figo haddinizi bilin. Belki Bir yerlerin sempatizanısınız ve örgüt sempatizanlarınada terörist demem çok zorunuza gitmiş.?

Forumun selahiyeti için hiçbir sempatizan ile artık muhatap olmayacağım ?

vatan sever arkadaşlar demek istediklerimi anlamıştır. Onlara selam ve sevgiler.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Luis Figo, 7 saat önce yazdı:

Öncelikle bu platformu kuran sayın @MSA ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve burada insanlara yardımcı olan başta yöneticiler olmak üzere herkese teşekkür ediyorum

Ama galiba artık psikolojikmen bazılarına tahammül edemez noktasına geldim birinin komisyon 10yil sürecek söylemine sinir oluyorum ve açıkça tepki gösteriyorum ve bu platforma zarar veriyor

umarım hakkı ile memur olmuş masum herkes görevine döner

yöneticilerden ricam üyeliğimin sonlandırılması 

Lütfen pire için yorgan yakmayalım. İade olmadan da bu yere gitmeyin?

• Teşekkür 1
  • Onaylama 4

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sohbete giden terörist mi oluyorbank Asya'da hesabı olup para yatırma yan terörist mi oluyor

Bir gizli tanığın görgü ye dayalı olmayan anlatımı düşünüyorum ifadeleriyle terörist mi olunuyor

Bu iddialar 17 25 öncesi 

Siyasiler de 17 25 e kadar kol kola gezdiler ne istedilerde vermedik diyen ben miyim kandirildik özür diliyoruz diyen ben miyim gel hasretlik bitsin diyen ben miyim 

Tabi masumsan aklanirsin en az 10 yıl sürer rabbim kimin hain olduğunu kimlerin iftiracı olduğunu biliyor 

Siyasiler ne den yargılanmiyor bunları sorgulayın memurdan yargıların fetonun icinde olanlar isim verip en iyi göreve getiriliyor bbu kişileri neden görevde tutuyorsunuz 

• Beğeni 5
  • Onaylama 3

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Nnnkoc şuan inanın beni çok mutlu ettiniz Rabbimde sizi mutlu etsin buradaki her kaderdaşı mutlu etsin...

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...