İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Ulusta diye biliyorum.komisyon evrakın oraya vermistik

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar merhaba, mahkeme beraat kararı verdi ve c.evinde 100 günden fazla tutuklu kaldım. tazminat davası açacağım dilekçede yardımcı olabilecek, bu işlerden anlayan biri var mı? 

672 KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mesika, 41 dakika önce yazdı:

arkadaşlar merhaba, mahkeme beraat kararı verdi ve c.evinde 100 günden fazla tutuklu kaldım. tazminat davası açacağım dilekçede yardımcı olabilecek, bu işlerden anlayan biri var mı? 

Hocam avukatla anlasin para almadan yapar islerinizi. Sonucta davayi kazaninca onlar devletten aliyor ucretini.

701 - banka - beraat - komisyonda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sayın @MSA ve masum forum üyeleri, ilave tedbirlerle ilgili cimere yazdığım yazıya şöyle bir cevap geldi;

Başvurunuz ..... İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜ tarafından cevaplanmıştır:

CİMER Başvurunuz incelenmiştir.

Olağanüstü hal kapsamında kabul edilen kanunlarda yer alan ilave tedbirler doğrultusunda, Müdürlüğümüzce pasaport idari tedbirlerine dair iş ve işlemler yürütülmekte olup, hakkınızda gerekli işlemlerin başlatılabilmesi için bulunduğunuz İlin İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğüne bizzat müracaat etmeniz gerekmektedir.

Bilgilerinizi rica ederim.

Hem bilginiz olsun istedim. Hem de anlayamadım bilgi almak istedim. Sadece pasaportu mu kapsıyor bu ilave tedbirler ki, nüfus cevap vermiş. 

Şimdi her kurum tek tek cevap mı verecek? Ne yapmak lazım ? Şimdiden teşekkürler.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
akademisyen, 24 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba, bana da dün itibariyle 4 yıldan sonra ret kararı verdiler malesef. Allah kimseye bu duyguyu yaşatmasın. haklısın, suçsuzsun, hakkında adli bir soruşturma dahi  yok ama gideceğin derdini  anlayacak, yarana merhem olacak kimse de yok. Demek ki insanların hayatlarıyla, emekleriyle oynamak bu ülkede bu kadar kolaymış. Bu kararda eli, emeği olan herkesi Allah'a havale ediyorum. 15-20 gün içinde zannederim resmi karar da gelir. kararda yazcak şey de muhtemelen kurum kanaatidir. Çünkü başka birşey yok. Neyse neticede bizim için çok iyi olmayacak günler başladı. Sizden ricam YÖK'ten özellikle ret alanlar varsa muratkece5@gmail.com adresi üzerinden bana ulaşabilir mi? idare mahkemesi süreci ve birtakım başka işlemlerle ilgili. Şİmdiden çok teşekkür ederim. Allah düşmanım da olsa kimseye bunu yaşatmasın,  yemin ederim tüm kalbimle bunu söylüyorum..

Hocam geçmiş olsun, ne yazıkki yök kararları genelde olumsuz.. kriter yoktur döneriz diyoruz ama kurum kanaati ile red alıyoruz.. çok geçmiş oldun.. sorunuz olursa cvp vermeye çalışırım.. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

679-YÖK Komisyon İncelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
şevketlu, 12 saat önce yazdı:

Her KHK lı terörist değildir. 

Pkkya işide fetö ye sempati duyan onlarla aynı zihniyette olan bu tabanda siyaset yapanlar teröristtir.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mesika, 3 saat önce yazdı:

googleye "beraat, haksız tutuklama tazminat davası" yazın bircok bigi ve örnek dilekçe bulabilirsiniz, kendinize uyarlayabilirsiniz 

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
scienceindex, 1 saat önce yazdı:

Hocam geçmiş olsun, ne yazıkki yök kararları genelde olumsuz.. kriter yoktur döneriz diyoruz ama kurum kanaati ile red alıyoruz.. çok geçmiş oldun.. sorunuz olursa cvp vermeye çalışırım.. 

Çok teşekkürler hocam, komisyonun kararı geldiğinde başvuru için yol yordam öğrenmek maksadıyla kapınızı çalarım.

YÖK 689 KHK adli işlem yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
akademisyen, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba, bana da dün itibariyle 4 yıldan sonra ret kararı verdiler malesef. Allah kimseye bu duyguyu yaşatmasın. haklısın, suçsuzsun, hakkında adli bir soruşturma dahi  yok ama gideceğin derdini  anlayacak, yarana merhem olacak kimse de yok. Demek ki insanların hayatlarıyla, emekleriyle oynamak bu ülkede bu kadar kolaymış. Bu kararda eli, emeği olan herkesi Allah'a havale ediyorum. 15-20 gün içinde zannederim resmi karar da gelir. kararda yazcak şey de muhtemelen kurum kanaatidir. Çünkü başka birşey yok. Neyse neticede bizim için çok iyi olmayacak günler başladı. Sizden ricam YÖK'ten özellikle ret alanlar varsa muratkece5@gmail.com adresi üzerinden bana ulaşabilir mi? idare mahkemesi süreci ve birtakım başka işlemlerle ilgili. Şİmdiden çok teşekkür ederim. Allah düşmanım da olsa kimseye bunu yaşatmasın,  yemin ederim tüm kalbimle bunu söylüyorum..

Hocam Allah güç versin. Her red gördüğümde kahroluyorum ? 

• Beğeni 2
  • Onaylama 5

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...