İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Yarın KESK Türkiye'nin farklı noktalarından Ankara'ya KHK ile ihraç olanlarının iade edilmesi için yürüyüşe geçileceği ifade ediliyor.

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilmiyorum gören oldu mu ama face de sendikadan bir iade var geçen cuma sisteme düşmüş

672 KHK-inceleme devam-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adalet Bakanlığı kurum kanaati nasıl öğreniliyor? 

692 adalet Bakanlığı inceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaktüs, 13 saat önce yazdı:

forumda bilsem sınavını kazanan arkadaşların çocukları vardı.benim kızım da kazanmış ti.nisan da ikinci aşama snav kağıt geldi.ikinci aşamanın nasıl olduğu soru cevap gibimi ...bilgisi olan varmı acaba.şimdiden teşekürler

Merhaba benim oğlum gecen sene girmisti.es anlamlı kelimeler soruluyor.zıt anlam yok.birde sayısalcı şekilli matris sorular var.benim oğlum bu yıl gene girecek.1. Asamayi gecmisti.2. Asama zeka testi asist zeka ölçeği imis.130 puan alan kazanıyormuş.Anadolu univ. tarafından geliştirilmiş.bazi kolay sorularda var.treni kim surer gibi.5 kitap varmis.kimine göre 6.7 kitap, ust uste 3 yanlışta kitap bırakılıp diğerine geciliyormus.kolaydan zora dogru gidiyormuş kitabi bitirmek önemli.zaten çocuğa bir kaç soru sorunca ne kadar başarılı anlarsınız.gecen yıllarda egitimhaneyi takip etmistim.orda forum var,oraya katılıp soru sorabilirsiniz.ogretmenler deneyimli hatta bilsem de görevli öğretmenlerde var. googleden bilseme öğrenci gönderen ogretmenler yazın cikar.egitimhaneyi yazmayi da unutmayin

672 sendika, SGK,inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
M.Alp, 11 saat önce yazdı:

Adalet Bakanlığı kurum kanaati nasıl öğreniliyor? 

Kurumdan arkadaşlarınızın haberi olursa onlar söylüyor

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saphyr, 20 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba, 

Goreve iade edilmem üzerine 1 şubatta göreve adliyede katip olarak göreve  başladım. Dün geçmişe dönük maaşlarımı yatırdılar, şimdi yasal faiz ödenmesi için ne yapmamiz gerekiyor biliyorum yeri burasi degil ama diger postlarda cevap cok geç verildiği icin buradan yazmak istedim. İade olan özelikle adliye personelinden yardimci olmalarını istiyorum. Önce idari islere dilekçe yazıp talepde mi bulunacagiz yasal faiz icin. Yardımlarınızı bekliyorum ?

Öncelikle tekrar hayırlı olsun. İhraç döneminde SGK lı olarak çalıştınız mı? Çalıştıysanız kestiler mi bu dönemleri

701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben Ziraat Bankasında Şube Müdürü iken iş akdim Ağustos 2016 da feshedildi. İşe iade davasını yerelde mahkeme iade kararı vermesine rağmen istinaf bozdu yargıtay da istinaf kararını onadı. Ancak Anayasa Mahkemesi hak ihlali kararı verdi. Yeniden yargılanıyorum. Ancak Anayasa Mahkemesi tazminat talebimi reddetti. Süresi dolmadan tazminat talebimi AİHM e götürmek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz.

Ziraat bankası iş akdi feshi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba, hakkimda yapılan iki ihbar üzerine soruşturma ya yer yok belgesi verilmiş, belgeyi adleyeden aldim, avukat ilk kez boyle bir sey duyuyorum dedi, bilgisi olan var mi 

Bir de belgede bankada hesabi oldugu ama hic para girisi olmadigi yazilmis. Fakat adim gibi eminim hic hesap açmadım, bankayla kesinlikle alakam olmadi, bu nasıl olabilir?

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saphyr, 22 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba, 

Goreve iade edilmem üzerine 1 şubatta göreve adliyede katip olarak göreve  başladım. Dün geçmişe dönük maaşlarımı yatırdılar, şimdi yasal faiz ödenmesi için ne yapmamiz gerekiyor biliyorum yeri burasi degil ama diger postlarda cevap cok geç verildiği icin buradan yazmak istedim. İade olan özelikle adliye personelinden yardimci olmalarını istiyorum. Önce idari islere dilekçe yazıp talepde mi bulunacagiz yasal faiz icin. Yardımlarınızı bekliyorum ?

Hayırlı olsun. Maaslariniz tam yattı mi? Sigortalı çalıştığınız dönemler oldu mu? 

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...