İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

akademisyen, 10 saat önce yazdı:

Güncel maaş üzerinden ödeme yapılıyor

Saphyr, 12 saat önce yazdı:

Arkadaşlar birşey merak ediyorum örnek veriyorum ihraç olduğumda 2.500 tl maaş alıyordum şuan memur maaşı 4 küsür, iade edilince ihraç olduğumuz maaşa göre mi maaşları veriyorlar.

Benim bir arkadaş 5-6 ay önce iade oldu. İzmir'de öğretmen. Ona ihraç olduğu dönemdeki maaşı üzerinden ödeme yapmışlar. 1 Eylül ihraç olmuştu. Toplamda 130 bin almış. Net bilgi. Artık kurum bazında veya il bazında uygulamaları farklı mıdır? Orası bilinmiyor tabiii. 

672 sendika inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın.....

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Artık bir karar gelsin de önümüze bakalım. Takılıp kaldım Ohal Komisyonunda. Herhalde niçin ihraç ettiklerini bilmiyorlar da araştırıp duruyorlar?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
orhan123, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar herkese günaydın, Bir ret kararı da ben vereyim . 

Bu sayfayı aylardır abim için takip ediyordum . 

İkm memuru, yıllardır kriteri ne olduğunu öğrenmeye çalıştık sonrasında  kodlandığını öğrendik. Kodlaması 3. Kodlama hiçbir yerde albatros diye geçmiyor. Haricinde HTS kayıtları vardı gerek memur arkadaşları gerek memuriyetten sonra yaptığı iş ile. 

Biz milliyetçi olarak büyüdük. Allah şahidimizdir hayatının hiçbir döneminde '' hocaefendi '' dahi dememiş bir insandır abim. 
En son perşembe baktığımı hatırlıyorum. Bugün girdiğimde ret kararı gördüm.

Yaşanılacak zor günler varmış. yazarken insanın eli titriyor, isyan edesi geliyor hayata yaşananlara yaşanacak günlere,  

Burada bir çok kişinin sevincine, üzüntüsüne şahit oldum. Allah  kimseye bizim durumu yaşatmasın. 

Sayfayı her gün takip ettim, zaten kabul gelecek diye Ret ten sonraki yapılacak konuları hep es geçtim.

Sizlerden ricam bundan sonraki süreçte yapılacakları, tavsiyelerinizi bana iletmeniz. 

Sağlıcakla kalın

Geçmiş olsun kardeşim. Bende İKM yım 675 den hala bekliyoruz. Sizin KHK kaç idi. Ve adlı durumu neydi. Belki açılmış dosya filan vardır.

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ozan Aysu, 18 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun kardeşim. Bende İKM yım 675 den hala bekliyoruz. Sizin KHK kaç idi. Ve adlı durumu neydi. Belki açılmış dosya filan vardır.

679   ocak  ayında KYOK belgesini almıştık 

679 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Adli tatile mi girdi komisyon? Artik bir ses birr karar duymak isyoruz

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadslar mebde kurum görüşü bilgisi olmayıp da bekleyen forumda kaç kişiyiz bu aralar dikkat ediyorum kurum görüşü alındığına dair bilgi paylaşan da yok yaprak kimildamiyor 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...